Paparacių užfiksuotose nuotraukose Rihanna galimai užsiminė apie savo itin slepiamo kūdikio vardą

Viena didžiausių šiandienos paslapčių - pavasarį gimusio atlikėjos Rihanna ir reperio A$AP Rocky berniuko vardas.

Gegužės 13 d. Rihanna pagimdė berniuką, savo pirmąjį vaiką su A$AP Rocky, tačiau dainininkė, kuri visą nėštumą puikavosi savo kūdikiu, dingo iš viešumos, kai šis gimė. 


Kol kas Rihanna ir A$AP Rocky savo kūdikio vardo neatskleidė. Šaltinis „Us Weekly“ sakė, kad jie „pasidalino kūdikio vardu tik su artimais šeimos nariais. Jie laiko tai paslaptyje, kol nebus pasirengę juo pasidalinti su pasauliu“. Pranešama, kad Rihanna ir A$AP Rocky planuoja išlaikyti savo kūdikio vardą ir gyvenimą privatų. Atskirame pranešime „US Weekly“ šaltinis sakė: „Rihanna itin saugo savo kūdikį ir su juo susitikti leidžia tik atrinktai artimų draugų ir šeimos narių grupei“. „Išskyrus keletą išimčių, Rihanna nėra ta, kuri socialiniuose tinkluose dalijasi savo asmeninio gyvenimo dalimis. Ji yra atsidavusi tam, kad būtų geriausia mama, kokia tik gali būti. Tai svarbus jos gyvenimo laikas, ir ji į tai žiūri labai rimtai“, - yra teigiama.


Vis dėlto gerbėjai mano, kad Rihanna kūdikio vardas galėjo būti atskleistas dainininkės aprangoje, kai ji šį savaitgalį atvyko į Los Andželą. Gerbėjai yra įsitikinę, kad Rihanna kūdikio vardas prasideda raide „D“. Dainininkė šeštadienį buvo pastebėta einanti iš Holivudo įrašų studijos pasipuošusi karoliais su „D“ pakabuku. Šiuo papuošalu po berniuko gimimo Rihanna puošiasi jau nebe pirmą kartą - jis tapo jos itin mėgstamu aksesuaru. Gerbėjai mano, kad jos papuošalas pakankamai pasakė apie jos kūdikio vardą. Pranešama, kad Rihanna planuoja auginti sūnų Barbadose, o ne Los Andžele.  „Ji nori suteikti savo kūdikiui tokią pat vaikystės patirtį, kokią turėjo ji pati – toli nuo šou verslo pasaulio“, – atskleidė artimas atlikėjai šaltinis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis