Vyro ieškanti vieniša 4 vaikų mama: „Jei norite rimtų santykių – seksas tik po pusės metų“

10 metų Anglijoje gyvenanti Birutė Jakučionytė neslepia po skyrybų ieškanti naujų santykių pažinčių programėlėse. Ji sako, kad Anglijoje ir Lietuvoje požiūris į moteris labai skiriasi: „Jeigu aš, 4 vaikų mama, Anglijoje esu labai populiari, tai Lietuvoje man vyrai tiesiai šviesiai sako – tavo 4 vaikų aš neišlaikysiu.“

Birutė ironizuoja, kad Lietuvoje moterys iš vedybų rinkos iškrenta jau sulaukusios 25 metų. Su ja sutinka ir buvęs modelis, verslininkė, 36 metų Simona Starkutė. „Lietuviai vyrai moterims kelia daugybę reikalavimų: ir graži, ir protinga, ir šeimyniška, ir jauna, ir veikli. O moterys iš vyrų reikalauja labai mažai: kad uždirbtų, negertų ir nemuštų“, – ketvirtadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ kalbės Simona. Abi pašnekovės pripažįsta, kad nepaisant XXI amžiaus, moteriai Lietuvoje geriau būti išsiskyrusiai negu netekėjusiai.


Laidos kūrybinė komanda apsilankė ir vadinamuosiuose greituose pasimatymuose, kuriuose šįkart rinkosi vieniši,  35-45 metų amžiaus žmonės. Juose meilės ieško tie, kurie išbandė viską, bet iki šiol nepasisekė. Pasimatymuose dalyvauja apie 10 vyrų ir 10 moterų, o vienam pasimatymui skiriamos 4 minutės. Per jas turi pajusti, ar priešais sėdintis žmogus tau įdomus. Jei taip, pasikeiti telefono numeriais, jei ne – keliauji prie kito kandidato.


Viena iš greitų pasimatymų dalyvių neslepia, kad Lietuvoje išties sunku rasti gerą ir rimtą vyrą santuokai: „Visi geri vyrai yra gerose šeimose“. Amžius meilės paieškose taip pat svarbus. Anot pašnekovės, kai esi perkopusi 30 metų ribą, niekada nebuvai ištekėjus ir neturi vaikų, vyrai traktuoja, kad tokiame amžiuje moterys turi vienintelį tikslą – vyrą suvystyti. „O jei buvai ištekėjusi ir turi vaikų, vyrai mano, kad tuomet jau nebespausi būsimo partnerio vesti ir susilaukti vaikų, mat jau jų turi“, – kalba pašnekovė.


„Jei norite rimtų santykių – seksas tik po pusės metų“ – ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ savo patirtimi pasidalins partnerio ieškanti 4 vaikų mama Birutė Jakučionytė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis