Suimta moteris, kuri apkaltinta dėl Roberto De Niro anūko mirties

Liepos 2 d. Roberto De Niro anūkas Leonardas De Niro-Rodriguezas buvo rastas negyvas savo namuose Manhetene. Niujorko teisėsaugos šaltiniai patvirtino, kad Roberto De Niro anūkas mirė dėl perdozavimo.


JAV pietinio Niujorko apygardos prokuratūra penktadienį patvirtino, kad ketvirtadienį buvo suimta 20-metė Sofia Haley Marks. Ji kaltinama 19-mečio Leonardo De Niro-Rodriguezo nužudymu.


Vyriausioji Roberto De Niro dukra Drena De Niro ir buvusi jo žmona Diahnne Abbott kiek anksčiau šį mėnesį savo socialiniuose tinkluose sakė, kad įtaria, jog Leonardas De Niro-Rodriguezas mirė dėl to, jog jam buvo parduotos tabletės su fentaniliu.


Anot portalų TMZ ir New Yourk Post, teisėsauga pranešė, jog šiuo metu De Niro-Rodriguezo mirtį traktuoja kaip galimą perdozavimą, mat šalia jaunuolio kūno buvo rasta baltos spalvos miltelių pavidalo medžiagos bei kiti narkotikų reikmenys.


Sofia Haley Marks jau kuris laikas yra žinoma kaip narkotikų prekeivė, kurios slapyvardis „Percocet Princess“. Ji federaliniu lygmeniu apkaltinta narkotinių medžiagų platinimu.


Drena De Niro kol kas dar viešai nepakomentavo S. H. Marks sulaikymo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis