J.Vaitkutė, Monika Liu, V.Žala bei krepšinio komanda „Žalgiris“ paaukojo „Jaunimo linijos“ paramos parduotuvei

Žymūs Lietuvos sportininkai ir menininkai palaikydami nevyriausybinės organizacijos „Jaunimo linija“ veiklą, paaukojo savo meno kūrinius, paslaugas bei sporto trofėjus tam, kad prisidėtų prie „Jaunimo linijos“ paramos parduotuvės.

„Jaunimo linijos“ savanoriai jau 32-ejus metus budi prie telefono ir internetinių pokalbių tam, kad išklausytų jaunus žmones, kurie susiduria su psichikos sveikatos ir emociniais sunkumais. Kas mėnesį organizacija sulaukia virš 5000 pagalbos prašymų telefonu ir apie 800 nori susirašinėti „chat“ programėlėje, tačiau „Jaunimo linija“ pajėgi atsakyti tik 2 iš trijų kreipimųsi – tam trūksta savanorių ir finansinių resursų.


Iš viso „Jaunimo linijoje“ budi apie 400 savanorių visoje Lietuvoje. Yra paskaičiuota, kad tam, jog pritrauktų, išlaikytų ir motyvuotų 1 savanorį, organizacijai reikia 1200 eurų. O viena veiklos para „Jaunimo linijai“ atsieina 1700 eurų.


Paramos parduotuvė internete buvo sukurta siekiant surinkti lėšų organizacijos gyvavimui iki metų pabaigos.


Elektroninei parduotuvei krepšinio komanda „Žalgiris“ padovanojo kamuolį su visos komandos narių autografais. Legendinis lenktynininkas Vaidotas Žala dovanoja savo komandos „Teltonika Racing Dakar 2023“ komandos marškinėliai su autografu.

 

Dainininkė Migloko paramos parduotuvei pasiūlė savo koncertą ir muzikinius žaidimus – visi pinigai bus skirti „Jaunimo linijai“, o  įsigijusieji galės surengti Migloko koncertą net 200 žmonių kolektyvui.


Dovana
Dovana
Organizacijos nuotr.


Dainininkė Monika Liu padovanojo savo naujausią vinilą „Kodėl tu čia?“ su autografu, menininkė Jolita Vaitkutė – specialiai „Jaunimo linijos“ akcijai „Žalia šviesa gyvenimui“ sukurtos nuotraukos vienetinį atspaudą.


Paramos parduotuvėje patrauklias paslaugas gali įsigyti ir verslo įmonės – komandoms ypač tinkančią „Clifton Strengths“ stiprybių konsultaciją su testu, kurią dovanoja Laima Šlapkauskaitė-Gaušienė – pirmoji Lietuvoje sertifikuota stiprybių trenerė; 1.5 val. verslo konsultaciją su antreprenere ir „WoW University“ įkūrėja bei vadove Inga Jablonske; 1,5 val. skaitmeninės rinkodaros konsultaciją su soc. tinklų ekspertu ir „Venudu“ lektoriumi Dariumi Geruliu.


Dovana
Dovana
Organizatorių archyvas


Taip pat paramos parduotuvei Beata Tiškevič paskyrė knygą ir planuotę, o kulinarė Running Vita dovanojo receptų knygų „Kaip per sviestą“. Komandoms galima įsigyti (ir kartu paremti „Jaunimo liniją) „Lukiškių kalėjimas 2.0“ ekskursiją po Lukiškių kalėjimą, vakarą kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“, žvakių iš fatcandle.lt „Jaunimo linijos“ atributikos.


„Jaunimo linija“ kasmet organizuoja akciją „Žalia šviesa gyvenimui“ ir jos metu siekia suaktualinti psichikos sveikatos problematiką. Šiemet prie akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“ jungėsi virš 160 bendruomenių, nevyriausybinės organizacijos, jaunimo centrai, bibliotekos, mokyklos, darželiai, ligoninės, poliklinikos, globos namai ir gerovės centrai iš ko ne visų Lietuvos miestų ir miestelių.


Spalio 10-osios vakare žaliai nušvito Vilniaus televizijos bokštas, pagrindiniai Vilniaus miesto tiltai, Lietuvos Respublikos Seimo pastatas, Šiaulių Prisikėlimo aikštė, Alytaus miesto teatras, Tauragės savivaldybės pastatas ir Tauragės pilis. Trakuose žaliai švies fontanai, Elektrėnuose – pontoninis tiltas, o Želsvos kaimo bendruomenė apšvies žaliai centrinėje aikštėje esantį laikrodį.


Paremti „Jaunimo liniją“ galima čia: https://parduotuve.jaunimolinija.lt/


„Jaunimo linija“ – viena pirmųjų nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje, įkurta 1991-aisiais. Šiuo metu „Jaunimo linijoje” savanoriauja beveik 400 savanorių, organizacija turi padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei skyrių Skuode. Kasdien „Jaunimo linijos“ savanoriai atsako į 150 pagalbos prašymų, jų susidaro beveik 50 tūkstančių per metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis