Reklama

Finansiškai nepriklausoma mama – mitas ar teisybė?

Motinystė apima visas moters gyvenimo sritis. Ji pakeičia požiūrį į save, šeimą, draugus ir supantį pasaulį.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasikeičia ir jūsų elgesys – kaip jūs mąstote, veikiate ir reaguojate. Šis gyvenimo etapas išmoko nedaryti skubotų sprendimų, prieš ko nors imantis viską apgalvoti. Motinystė taip pat priverčia planuoti tokius žemiškus dalykus kaip finansai, kadangi ant tėvų pečių gula atsakomybė už vaiko gyvenimo kokybę. Kiekvieno tėvo pareiga aprūpinti vaiką maistu, drabužiais, pastoge. Ir tai tik pradžia.

Išeidama motinystės atostogų, moteris tampa priklausoma nuo aplinkybių: valstybės išmokų, pašalpų arba vyro įnešamų įplaukų. Turbūt kiekviena moteris pasvarsto, kad gerai būtų turėti papildomą pajamų šaltinį, kuris užtikrintų saugią ateitį. Tačiau iškyla klausimas: ar įmanoma susirasti veiklos, kai namuose begalybė rūpesčių, o laiko dažniausiai neužtenka net pasirūpinti savimi?

Įsivaizduokite savo ateitį – kad turite pakankamai lėšų ne tik būtiniausioms reikmėms, bet ir tam, ko norite jūs pati, kad galite būti pati sau vadovė ir vykdyti veiklą kaip norite ir kada norite, kad galite nustatyti tikslus ir kurti savo verslą tiems tikslams pasiekti, kad galite įkvėpti kitus būti sėkmingais ir gauti dar didesnes pajamas.

Klausiate, kaip tai įmanoma?

AVON siūlo Jums galimybę kurti nuosavą grožio verslą. Bendradarbiaudami su kompanija ir vykdydami konsultanto veiklą, jūs užsiimsite įdomia veikla, kuri atskleis jūsų stipriąsias savybes ir sugebėjimus. Lankstus veiklos grafikas duos galimybę savarankiškai susidėlioti veiklos planus ir tvarkaraštį, neaukojant šeimos laiko ir neatitrūkstant nuo svarbių dienos darbų. Be to, juk niekam ne paslaptis, kad kiekvienai moteriai patinka gerai atrodyti, tad veikla grožio kompanijoje darys įtaką ne tik piniginės papilnėjimui, tačiau ir paskatins norą pasitempti, daugiau dėmesio skirti išvaizdai.

Bendradarbiavimas su AVON nereikalauja jokių įsipareigojimų, o tik duoda galimybę mėgautis inovatyviais ir grožio apdovanojimus pelniusiais gaminiais, naudotis kokybiškomis paslaugomis ir įgyvendinti savo svajones. Tai yra veikla, kuria galite užsiimti atlikdamos savo kasdieninius darbus - gaminius galite pasiūlyti draugėms arba pažįstamoms moterims vaikų žaidimų aikštelėje, juk tai nereikalauja papildomo laiko!

AVON vertina patogumą ir mamų laiką - konsultantės ir klientai gali naudotis šimtaprocentine grąžinimo garantija. Jei AVON gaminys pasirodo esąs nekokybiškas, konsultantas per 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos gali pakeisti jį kitu arba jam grąžinami pinigai.

Šiuo metu prisijungę prie AVON gausite kvepalus „Avon Cherish" tik už 0,29 €.

Kodėl turėtumėte tapti AVON konsultante?

AVON yra gerai žinoma tarptautinė tiesioginės prekybos kompanija, įkurta daugiau nei prieš 125 metus. Kompanijos tikslas - suteikti moterimis galimybę būti gražioms ir nepriklausomoms, neatsižvelgiant į jų amžių ar tautybę. Šiandien AVON gaminiais, t.y. kvepalais, kosmetika ir aksesuarais prekiauja daugiau nei 6,5 mln. konsultantų visame pasaulyje. Tai ne tik grožio kompanija - pirkdamos specialius gaminius konsultantės prisideda prie kovos su krūties vėžiu ir smurtu prieš moteris fondų.

Ir prisiminkite – vaikas gyvenimo mokosi ir ima pavyzdį iš artimiausių žmonių. Mama, kuri yra ne tik graži, tačiau laiminga ir veikli, yra iškalbingiau nei pasakų herojės!

Užsakymo nr.: PT_67366962

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos
Ligų klasifikacijoje nerasite depresijos po gimdymo kaip atskiros ligos. Ji gali prasidėti nėštumo metu ir pirmaisiais metais po gimdymo, vėliau atsiradę depresijos požymiai jau nebus priskiriami šiai depresijai.

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!
„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris
Nereta vaikų neseniai susilaukusi moteris susiduria su subtilia bėda – intymus ryšys jai nebeteikia tiek malonumo, kiek anksčiau.

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama
Gal nėštumas ir gimdymas - puiki proga suartėti, jei iki šiol to trūko? Straipsnio konsultantė – „Invito" psichologė psichoterapeutė Marija Vaštakė.

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami
Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (1)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių (2)

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių
Australės iš Melburno Joy Ratima vaizdo įrašą jau peržiūrėjo daugiau kaip du milijonai internautų. Didžioji dauguma, tikėtina, vaikus auginantys tėvai.

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.