Reklama

Finansiškai nepriklausoma mama – mitas ar teisybė?

Motinystė apima visas moters gyvenimo sritis. Ji pakeičia požiūrį į save, šeimą, draugus ir supantį pasaulį.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasikeičia ir jūsų elgesys – kaip jūs mąstote, veikiate ir reaguojate. Šis gyvenimo etapas išmoko nedaryti skubotų sprendimų, prieš ko nors imantis viską apgalvoti. Motinystė taip pat priverčia planuoti tokius žemiškus dalykus kaip finansai, kadangi ant tėvų pečių gula atsakomybė už vaiko gyvenimo kokybę. Kiekvieno tėvo pareiga aprūpinti vaiką maistu, drabužiais, pastoge. Ir tai tik pradžia.

Išeidama motinystės atostogų, moteris tampa priklausoma nuo aplinkybių: valstybės išmokų, pašalpų arba vyro įnešamų įplaukų. Turbūt kiekviena moteris pasvarsto, kad gerai būtų turėti papildomą pajamų šaltinį, kuris užtikrintų saugią ateitį. Tačiau iškyla klausimas: ar įmanoma susirasti veiklos, kai namuose begalybė rūpesčių, o laiko dažniausiai neužtenka net pasirūpinti savimi?

Įsivaizduokite savo ateitį – kad turite pakankamai lėšų ne tik būtiniausioms reikmėms, bet ir tam, ko norite jūs pati, kad galite būti pati sau vadovė ir vykdyti veiklą kaip norite ir kada norite, kad galite nustatyti tikslus ir kurti savo verslą tiems tikslams pasiekti, kad galite įkvėpti kitus būti sėkmingais ir gauti dar didesnes pajamas.

Klausiate, kaip tai įmanoma?

AVON siūlo Jums galimybę kurti nuosavą grožio verslą. Bendradarbiaudami su kompanija ir vykdydami konsultanto veiklą, jūs užsiimsite įdomia veikla, kuri atskleis jūsų stipriąsias savybes ir sugebėjimus. Lankstus veiklos grafikas duos galimybę savarankiškai susidėlioti veiklos planus ir tvarkaraštį, neaukojant šeimos laiko ir neatitrūkstant nuo svarbių dienos darbų. Be to, juk niekam ne paslaptis, kad kiekvienai moteriai patinka gerai atrodyti, tad veikla grožio kompanijoje darys įtaką ne tik piniginės papilnėjimui, tačiau ir paskatins norą pasitempti, daugiau dėmesio skirti išvaizdai.

Bendradarbiavimas su AVON nereikalauja jokių įsipareigojimų, o tik duoda galimybę mėgautis inovatyviais ir grožio apdovanojimus pelniusiais gaminiais, naudotis kokybiškomis paslaugomis ir įgyvendinti savo svajones. Tai yra veikla, kuria galite užsiimti atlikdamos savo kasdieninius darbus - gaminius galite pasiūlyti draugėms arba pažįstamoms moterims vaikų žaidimų aikštelėje, juk tai nereikalauja papildomo laiko!

AVON vertina patogumą ir mamų laiką - konsultantės ir klientai gali naudotis šimtaprocentine grąžinimo garantija. Jei AVON gaminys pasirodo esąs nekokybiškas, konsultantas per 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos gali pakeisti jį kitu arba jam grąžinami pinigai.

Šiuo metu prisijungę prie AVON gausite kvepalus „Avon Cherish" tik už 0,29 €.

Kodėl turėtumėte tapti AVON konsultante?

AVON yra gerai žinoma tarptautinė tiesioginės prekybos kompanija, įkurta daugiau nei prieš 125 metus. Kompanijos tikslas - suteikti moterimis galimybę būti gražioms ir nepriklausomoms, neatsižvelgiant į jų amžių ar tautybę. Šiandien AVON gaminiais, t.y. kvepalais, kosmetika ir aksesuarais prekiauja daugiau nei 6,5 mln. konsultantų visame pasaulyje. Tai ne tik grožio kompanija - pirkdamos specialius gaminius konsultantės prisideda prie kovos su krūties vėžiu ir smurtu prieš moteris fondų.

Ir prisiminkite – vaikas gyvenimo mokosi ir ima pavyzdį iš artimiausių žmonių. Mama, kuri yra ne tik graži, tačiau laiminga ir veikli, yra iškalbingiau nei pasakų herojės!

Užsakymo nr.: PT_67366962

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai
Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (1)

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip
Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų? (19)

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų?
Vaikus planuojančios ir jų laukiančios šeimos žino, kad gimus mažyliui jų gyvenimas pasikeis. Daugiausiai naujovių ir iššūkių laukia mamos, kurios kasdienybė kardinaliai keisis.

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (7)

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija
Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų (8)

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų
Santuokoje būna visko, todėl tie, kurie tuokiasi tikėdamiesi, kad po vedybų bus geriau, dažniausiai nusivilia.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (3)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras
Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?

Psichologė: 7 argumentai, kodėl verta gimdyti daugiau kaip vieną vaiką (12)

Psichologė: 7 argumentai, kodėl verta gimdyti daugiau kaip vieną vaiką
Psichologės Karolinos Gurskienės mintys apie motinystę ir šeimų pasirinkimą auginti daugiau kaip vieną vaiką.