Tik auginantys vaikus sutaupo šiuos 7 dalykus

 (2)
„Turėti vaikų - prabanga", „Vaikai daug kainuoja" - šiuos posakius, neabejojame, girdėjote kiekvienas iš jūsų. Tačiau šiuo straipsniu norime įrodyti jums ką kitą - turinčios vaikų šeimos sutaupo pinigų kai kuriems dalykams. Linksmai apie rimtus dalykus.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Išlaidos sporto klubui

Trys kilometrai parko takeliais ryte, trys kilometrai miško takeliais vakare, dar trys kilometrai pirmyn - atgal po butą su svareliu (kai kurie svareliai sulaukę pusės metų sveria iki 9 kg!) - ir sporto klubo jau nebereikia.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Naminiai ledai per 5 minutes: jokių E
Paauglių pamėgstas sekstingas gali baigtis liūdnai

Išlaidos žadintuvui

O kam pirkti naują žadintuvą, jei po namus bėgioja gyvas žadintuvas? Jam nereikia baterijų, o veikia jis nepriekaištingai: ar darbo diena, ar savaitgalis, jis tikrai pasistengs ir prikels jus kuo anksčiau. Tikrai niekur nepavėluosite!

Išlaidos naujos kolekcijos rūbams

Žaidimams smėlio dėžėje, pietų virimui ir pasivaikščiojimui parkuose naujausios kolekcijos rūbų tikrai neprireiks. Vaikui jūs graži visais atvejais, net ir nedėvėdama madingiausios suknios.

Išlaidos migdomiesiems

Auginant mažus vaikus nėra problemos "kaip užmigti", atvirkščiai, taip trūksta miego, kad mamos gali užsnūsti bet kur - sėdėdamos poliklinikoje eilėje, važiuodamos troleibusu, net vakare skaitydamos vaikui pasaką...

Išlaidos viešojo kalbėjimo kursams

Vaiko auginimo atostogos - puiki proga mamai ir tėčiui patobulinti savo retorikos įgūdžius. Už lango kaitra, o jūsų vaikas nori rengtis striuke ir autis botais? Atėjo vakaras, o jūsiškis nė nemano valytis dantukų? Pabandykite įtikinti, kad taip elgtis nėra protinga. Kiekvieną dieną būna daug situacijų, kai tėvams reikia pasitelkti kantrybę, išmonę, vaizduotę ir visą savo iškalbą.

Išlaidos remontui

Gimus kūdikiui daryti namuose remontą - ne pati gudriausia mintis. Naujai nudažytos sienos greitai gali virsti vaikų tapybos molbertu, o naujutėlaitė sofa "pasipuošti" špinatų košės spalvos dėmėmis. Investicijos į brangias interjero detales - krištolines vazas ar skulptūrėles irgi sustabdomos neribotam laikui.

Išlaidos "adrenalino" pramogoms

Kai gyvenimas tampa nuobodus, mes ieškome pramogų, kurios stimuliuoja mūsų adrenalino išsiskyrimą - kopiame į kalnus, neriame po vandeniu, slidinėjame ir kaituojame. Auginant vaiką adrenalinas išsiskiria ir be tokių brangiai kainuojančių pramogų - kai eini į prekybos centrą apsipirkti su dviem mažais vaikais, kai pirmą kartą mokai mažylį važiuoti dviračiu, kai išsiruoši su juo į paplūdimį ir t.t.

O gal sąrašą pratęsite ir Jūs? Laukiame pastebėjimų komentaruose!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Gydytojų ištarta frazė įžeidžia ne vieną nėščiąją (40)

Gydytojų ištarta frazė įžeidžia ne vieną nėščiąją
Gegužė - mėnuo, kai tradiciškai labiau prisimename motinystę ir moteriškumą.

Vaikiškos mados šventė Kaune

Vaikiškos mados šventė Kaune
Savaitgalį stilingiausi kauniečiai rinkosi apžiūrėti naujausios OVS kids parduotuvės prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ Kaune.

Kaip iš tiesų jaučiasi abortą patyrusi moteris (21)

Kaip iš tiesų jaučiasi abortą patyrusi moteris
Abortas – tai nepageidaujamo nėštumo nutraukimas. Sužinojusios, kad pastojo, nors nenorėjo ir nesitikėjo, moterys sutrinka, todėl kartais nusprendžia negimdyti ir pasidaryti abortą. Šis žingsnis gyvenime yra rizikingas tiek mediciniškai, tiek psichologiškai, nes turi gana rimtų ir sunkių pasekmių.

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą (2)

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą
Plaukų slinkimo problema aktuali visais metų laikais ir daugeliui moterų, tačiau paūmėja ji nėštumo metu ir po gimdymo. Ką turime žinoti apie plaukų slinkimą ir pagalbą sau tokiu atveju?

Po gimdymo vyras pasikeitė ir atšalo: psichologės komentaras (44)

Po gimdymo vyras pasikeitė ir atšalo: psichologės komentaras
Psichologė Karolina Gurskienė sulaukė jaunos mamos klausimo: po gimdymo vyras pasikeitė neatpažįstamai. Moterį baugina tokie pokyčiai ir atšalimas.

Nuo ko priklauso moters noras mylėtis po gimdymo: psichologės komentaras (18)

Nuo ko priklauso moters noras mylėtis po gimdymo: psichologės komentaras
Psichologės Karolinos Gurskienės komentaras apie intymų šeimos gyvenimo susilaukus vaikų.

Gydytoja ginekologė ragina moteris nebūti abejingomis sau (1)

Gydytoja ginekologė ragina moteris nebūti abejingomis sau
Kasmet Lietuvoje apie 450 moterų suserga ir 250 miršta nuo gimdos kaklelio vėžio – tai antra dažniausia po krūties vėžio onkologinė liga tarp 15–54 m. amžiaus moterų.

Apklausa: koks amžiaus skirtumas tarp vaikų geriausias? (12)

Apklausa: koks amžiaus skirtumas tarp vaikų geriausias?
Kaip ir kiekvieną mėnesį – mamų nuomonė. Pametinukai, keleri metai ar daug daugiau – koks vaikų metų skirtumas geriausias? Ir geriausias kam – vaikams ar tėvams?..

Gydytojos patarimai: kaip įveikti dažniausias žindymo kliūtis (4)

Gydytojos patarimai: kaip įveikti dažniausias žindymo kliūtis
Šių dienų medicina tvirtina, kad sėkmingai savo kūdikį žindyti gali bene visos moterys. Deja, didelė dalis, nesulaukusios kvalifikuotos pagalbos, pasinaudodamos klaidingais patarimais ar tiesiog nežinodamos, ką daryti, nutraukia natūralų vaiko maitinimą.

7 patyrusios mamos patarimai pirmą kartą gimdžiusiajai

7 patyrusios mamos patarimai pirmą kartą gimdžiusiajai
Po gimdymo, ypač, jei tai pirmas vaikas, pirmaisiais mėnesiais nelengva išlikti ramiai ir racionaliai. Tačiau pabandyti verta.

Kaip baigti žindyti nesukeliant streso sau ir vaikui (8)

Kaip baigti žindyti nesukeliant streso sau ir vaikui
Žindymo nutraukimas - tai kantrybės ir ryžto reikalaujantis procesas. Nors būna tokių vaikų, kurie patys savaime atsisako mamytės pienelio ir tai nesukelia jokio streso nei jam, nei motinai, dažniausiai šis procesas savaime nesibaigia ir tenka įdėti nemažai pastangų į maitinimo nutraukimą.

Beveik ketvirtadalis gimdžiusių moterų jaučia nepasitenkinimą lytiniais santykiais

Beveik ketvirtadalis gimdžiusių moterų jaučia nepasitenkinimą lytiniais santykiais
Darnus seksualinis gyvenimas ir lytinė sveikata daro tiesioginę įtaką mūsų emocinei savijautai ir net šeimos laimei.

Nėštumas be laimingos pabaigos: psichologės komentaras (3)

Nėštumas be laimingos pabaigos: psichologės komentaras
Persileidimas tai savaiminis vaisiaus praradimas iki 22 nėštumo savaitės, kuris įvyksta tam, kad iš organizmo būtų pašalintas negyvas vaisius. Priežastys, lemiančios, kodėl vienos moterys patiria persileidimą, o kitos - ne, yra labai įvairios.

Patarimas mamoms: kaip po gimdymo sustangrinti liemenį (4)

Patarimas mamoms: kaip po gimdymo sustangrinti liemenį
Neretai būsima mama per 9 mėnesius priauga 10-20 ir daugiau kilogramų, tad dažnai moteris sunerimsta ne tik dėl pasikeitusių kūno formų, bet ir dėl sveikatos. Akušerės ginekologės Rasos Jakutienės patarimai mamoms.

Mokslininkai dar kartą patvirtino, kodėl reikia kuo dažniau glausti gimusį vaiką (1)

Mokslininkai dar kartą patvirtino, kodėl reikia kuo dažniau glausti gimusį vaiką
Kaip parodė naujausi tyrimai, tie žiurkių jaunikliai, šalia kurių nuolat būdavo mama, sparčiau vystėsi, greičiau formavosi jų smegenys. Mokslininkai daro prielaidą, kad tėviškas rūpinimasis atžalomis, fizinis kontaktas turi teigiamos įtakos smegenų raidai.