Vienas būdas jausti didesnį malonumą lovoje

 (4)
Kaip išsaugoti romantiką gimus vaikams ir pratęsti intymių santykių malonumą po gimdymo? Šis klausimas svarbus visoms vaikelio susilaukusioms poroms.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skirkite vos 20 min. per dieną nesudėtingiems pratimams, tada patirsite daugiau malonumo lovoje. Šie pratimai lavina lankstumą, padeda intensyviau jausti seksualinį malonumą, be to, galėsite išbandyti daugiau įdomių pozų.

Nesudėtingi fiziniai pratimai padės jaunoms mamoms atskleisti savo seksualinį potencialą.

„Tiltelis"

Kaip atlikti:

atsigulkite ant nugaros, rankos šalia kūno. Pėdas pastatykite pečių plotyje, sulenkite kelius. Lėtai kelkite nuo grindų sėdmenis. Per aukštai neiškelkite dubens, kojos neturi išsilenkti į šonus. Tokioje padėtyje išbūkite nuo 30 sekundžių iki minutė. Paskui lėtai, slankstelis po slankstelio grįžkite į pradinę padėtį.

Poveikis:

šis pratimas stiprina sėdmenų raumenis, nugaros raumenis ir vidinę klubų dalį. Mankštinamas dubuo, todėl stiprėja dubens dugno raumenys, kurie laiko moteriškus lytinius organus. Laikui bėgant patirsite stipresnį orgazmą.


Klubų kėlimas

Kaip atlikti:

atsigulkite ant nugaros, rankos šalia kūno. Pėdas pastatykite pečių plotyje, sulenkite kelius. Pakelkite dubenį ir sėdmenis, kad dubens priekinė dalis ir korpusas būtų vienoje tiesioje linijoje. Remdamiesi pėdomis į grindis įtempkite sėdmenis ir lėtai kilnokite dubenį aukštyn ir žemyn (ne didesnė nei 5 cm amplitudė). Padarykite nuo 2 iki 5 kartų po 20 - 25 siūbavimus, paskui lėtai nuleiskite nugarą.

Poveikis:

šis pratimas stiprina apatinės nugaros dalies ir pilvo raumenis. Pratimas taip padeda pasiruošti kitam - Kėgelio pratimui. Kėgelio pratimai - pratimų kompleksas, kurį sukūrė medikas stiprinti dubens dugno raumenims.

Kėgelio pratimas

Kaip atlikti:

įtempkite dubens dugno raumenis 3 - 5 s, paskui atpalaiduokite. Pratimą reikia daryti 5 min. Pakartokite jį kelis kartus per dieną.

Poveikis:

padeda stiprinti dubens dugno raumenis. Galite daryti šį pratimą bet kokiu dienos metu, net sekso metu. Tada ir jūsų, ir partnerio pojūčiai bus ryškesni.

Laimingo vaiko poza

Kaip atlikti:

atsigulkite ant nugaros, pakelkite sulenktas kojas, kad keliai atsidurtų prie krūtinės. Pėdos turi būti paraleliai grindims. Suimkite pėdas rankomis ir su iškvėpimu traukite jas prie korpuso. Atpalaiduokite kaklą. Atlikite pratimą 3 - 5 min.

Poveikis:

puikus pratimas ištempti apatinei nugaros daliai, kelių sausgyslėms ir sėdmenims, kuriems sekso metu, kai mylitės tradicinėmis pozomis, tenka didelis krūvis. Pratimai pramankština dubens ir klubų sąnarius, atpalaiduoja įtemptus apatinės kūno dalies raumenis.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos
Ligų klasifikacijoje nerasite depresijos po gimdymo kaip atskiros ligos. Ji gali prasidėti nėštumo metu ir pirmaisiais metais po gimdymo, vėliau atsiradę depresijos požymiai jau nebus priskiriami šiai depresijai.

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!
„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris
Nereta vaikų neseniai susilaukusi moteris susiduria su subtilia bėda – intymus ryšys jai nebeteikia tiek malonumo, kiek anksčiau.

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama
Gal nėštumas ir gimdymas - puiki proga suartėti, jei iki šiol to trūko? Straipsnio konsultantė – „Invito" psichologė psichoterapeutė Marija Vaštakė.

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami
Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (1)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių (2)

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių
Australės iš Melburno Joy Ratima vaizdo įrašą jau peržiūrėjo daugiau kaip du milijonai internautų. Didžioji dauguma, tikėtina, vaikus auginantys tėvai.

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.