Vienas būdas jausti didesnį malonumą lovoje

 (4)
Kaip išsaugoti romantiką gimus vaikams ir pratęsti intymių santykių malonumą po gimdymo? Šis klausimas svarbus visoms vaikelio susilaukusioms poroms.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skirkite vos 20 min. per dieną nesudėtingiems pratimams, tada patirsite daugiau malonumo lovoje. Šie pratimai lavina lankstumą, padeda intensyviau jausti seksualinį malonumą, be to, galėsite išbandyti daugiau įdomių pozų.

Nesudėtingi fiziniai pratimai padės jaunoms mamoms atskleisti savo seksualinį potencialą.

„Tiltelis"

Kaip atlikti:

atsigulkite ant nugaros, rankos šalia kūno. Pėdas pastatykite pečių plotyje, sulenkite kelius. Lėtai kelkite nuo grindų sėdmenis. Per aukštai neiškelkite dubens, kojos neturi išsilenkti į šonus. Tokioje padėtyje išbūkite nuo 30 sekundžių iki minutė. Paskui lėtai, slankstelis po slankstelio grįžkite į pradinę padėtį.

Poveikis:

šis pratimas stiprina sėdmenų raumenis, nugaros raumenis ir vidinę klubų dalį. Mankštinamas dubuo, todėl stiprėja dubens dugno raumenys, kurie laiko moteriškus lytinius organus. Laikui bėgant patirsite stipresnį orgazmą.


Klubų kėlimas

Kaip atlikti:

atsigulkite ant nugaros, rankos šalia kūno. Pėdas pastatykite pečių plotyje, sulenkite kelius. Pakelkite dubenį ir sėdmenis, kad dubens priekinė dalis ir korpusas būtų vienoje tiesioje linijoje. Remdamiesi pėdomis į grindis įtempkite sėdmenis ir lėtai kilnokite dubenį aukštyn ir žemyn (ne didesnė nei 5 cm amplitudė). Padarykite nuo 2 iki 5 kartų po 20 - 25 siūbavimus, paskui lėtai nuleiskite nugarą.

Poveikis:

šis pratimas stiprina apatinės nugaros dalies ir pilvo raumenis. Pratimas taip padeda pasiruošti kitam - Kėgelio pratimui. Kėgelio pratimai - pratimų kompleksas, kurį sukūrė medikas stiprinti dubens dugno raumenims.

Kėgelio pratimas

Kaip atlikti:

įtempkite dubens dugno raumenis 3 - 5 s, paskui atpalaiduokite. Pratimą reikia daryti 5 min. Pakartokite jį kelis kartus per dieną.

Poveikis:

padeda stiprinti dubens dugno raumenis. Galite daryti šį pratimą bet kokiu dienos metu, net sekso metu. Tada ir jūsų, ir partnerio pojūčiai bus ryškesni.

Laimingo vaiko poza

Kaip atlikti:

atsigulkite ant nugaros, pakelkite sulenktas kojas, kad keliai atsidurtų prie krūtinės. Pėdos turi būti paraleliai grindims. Suimkite pėdas rankomis ir su iškvėpimu traukite jas prie korpuso. Atpalaiduokite kaklą. Atlikite pratimą 3 - 5 min.

Poveikis:

puikus pratimas ištempti apatinei nugaros daliai, kelių sausgyslėms ir sėdmenims, kuriems sekso metu, kai mylitės tradicinėmis pozomis, tenka didelis krūvis. Pratimai pramankština dubens ir klubų sąnarius, atpalaiduoja įtemptus apatinės kūno dalies raumenis.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (4)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai
Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (1)

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip
Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų? (19)

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų?
Vaikus planuojančios ir jų laukiančios šeimos žino, kad gimus mažyliui jų gyvenimas pasikeis. Daugiausiai naujovių ir iššūkių laukia mamos, kurios kasdienybė kardinaliai keisis.

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (7)

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija
Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų (8)

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų
Santuokoje būna visko, todėl tie, kurie tuokiasi tikėdamiesi, kad po vedybų bus geriau, dažniausiai nusivilia.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (3)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras
Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?