Astrologė Saulė: šią vasarą gimę vaikai apdovanoti įvairiais talentais ir gebėjimais

 (9)
Šiais metais gimsiantys vaikai bus labai skirtingi, priklauso nuo periodo, kuriuo gimė. Ką pranašauja žvaigždės mažyliams, kurie gims 2015 metų vasarą?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

Vaikai, gimę nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 11 d.

Šie vaikai taip pat bus kūrybingi, apdovanoti įvairiais gebėjimais ir talentais. Jiems meilė ir kūryba gali dar labiau sektis nei pirmajai vaikų grupei. Vis dėlto šie vaikai nesutars su konservatyviais tėčiais, nes norės paklusti jokioms taisyklėms. Protestuos prieš bet kokį engimą, bandymą kontroliuoti.

 Pirmoji straipsnio dalis: astrologė Saulė apie vaikus, kurie gimė 2015 metų pradžioje

Konfliktai bus gan stiprūs, tačiau pasitelkę visas savo galias nugalės vaikai. Jie nesilaikys įstatymų, taisyklių, normų, priešinsis bet kokiam autoritetui. Dėl šių savybių konfliktuos darbe, ypač jeigu viršininkas juos bandys kontroliuoti ar įsprausti į kokius nors rėmus. Šiuo metu gimusiesiems būdingi konfliktai su vyresnės kartos bendradarbiais, įvairaus plauko autoritetais.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vilnietė dula padeda moteris pagimdyti su šypsena
Jurgitos gyvenimo drama: trys persileidimai ir du per anksti gimę vaikai

Šie vasarinukai taip pat nebus dideli darbštuoliai, tad tėvams teks įdėti daug pastangų ugdant darbštumą. Antraip vaikai užaugs lengvo pramoginio gyvenimo mėgėjai, ieškantys būdų, kaip pasilinksminti, taip pat turtingų partnerių, kurie juos galėtų išlaikyti.

Patarimas tėvams

Šiuo metu gimusių vaikų nebandykite įsprausti į jokius rėmus ar diktuoti jiems savo sąlygų, nes susidursite su didžiuliu pasipriešinimu. Jeigu jie jaus spaudimą, elgsis isteriškai, demonstratyviai, kaip reikiant jus pašokdins. Tuo tarpu jeigu šių vaikų „nelaužysite", nekontroliuosite, jie teiks daug džiaugsmo. Dar viena šių vaikų ypatybė, apie kurią reikėtų žinoti, jie stipriai „nesutars" su laiku. Daug darbų atliks ne tada, kai reikės, o kai jiems norėsis, dažnai vėluos.

Astrologė Saulė: šią vasarą gimę vaikai apdovanoti įvairiais talentais ir gebėjimais
© Vida Press

Vaikai, gimę nuo rugpjūčio 11 d. iki rugsėjo 18 d.

Tai visiškai kitokie vaikai. Jie gan kuklūs, darbštūs, paklusnūs, „tikslūs", gerai sutariantys su viršininkais. Gali pasiekti profesines aukštumas. Šie vaikai taip pat bus apdovanoti įvairiais talentais ir gali ryškiau sužibėti už pirmų dviejų grupių (ypač antros) atstovus, mat iš prigimties yra darbštuoliai.

Šiuo metu gimusiems vaikams būdinga kantrybė, gebėjimas patiems išsiugdyti talentus ir paversti juos profesija. Tai bus žmonės, turintys stiprų vadybos talentą, galią valdyti. Jie bus nepatiklūs, besivadovaujantys tik kritiniu protu, todėl konfliktuos su įvairaus plauko menininkais, dvasingais žmonėmis. Ši karta ir gims tam, kad kritikuotų meniškos sielos žmones arba ieškotų jų fantazijose, vaizduotės žaismėje kažkokios sistemos, metodikos. Tai tiksliųjų mokslų atstovai, tad viskas, kas prasilenkia su logika, jiems bus svetima.

Patarimas tėvams

Šie vaikai bus labai lojalūs ir paklus tėvų, vėliau - mokytojų, viršininkų autoritetui. Tačiau labai nekęs chaoso ir žmonių, kurie elgiasi neracionaliai. Labai mėgs taisykles ir ribas, ko gero, todėl iš šių vaikų išaugs daug verslininkų ir kontrolierių.

Galimi pavojai

Nuo metų pradžios iki rugpjūčio 11 d. gimusių vaikų sveikata bus puiki, jeigu jie turės galimybę mėgautis gyvenimu, žaisti su bendraamžiais, puoselėti savo talentus. Tačiau kartu tai vaikai, galintys turėti polinkį į priklausomybių sukeltas ligas – alkoholizmą, narkomaniją. Silpnoji jų vieta – kepenų, medžiagų apykaitos, širdies ligos. Tėveliai turėtų būti budrūs.

Po rugpjūčio 11 d. gimę vaikai bus linkę į įvairias staigias ir netikėtas traumas (sužeidimai, žaizdelės, sumušimai). Jiems gali būti dažnesnės galvos, akių, nosies ligos, žaibiški organizmo uždegimai, pavojingi gyvybei. Tad tėvams reikėtų žinoti, kad negalima nekreipti dėmesio net ir į, atrodytų, menkos ligos požymius.

Šie vaikai bus didžiuliai adrenalino mėgėjai – jiems tiks aviacija, sklandymas. Stebins kitus savo antgamtinėmis savybėmis. Be to, jie gali būti kitų gelbėtojai – jeigu kam nors pritrūks lėšų, jie pasitelkę savo analitinį protą ieškos, kaip padėti. Geros valios turės daugiau, negu vaikai, gimę iki rugpjūčio 11 d. Statistiškai nuo rugpjūčio 11 d. turėtų gimti mažiau vaikų nei pirmąją metų pusę.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti
Išrinkti vardą, kuris vaiką lydės visą gyvenimą, - labai sunki užduotis. Straipsnio konsultantė – parapsichologė Lietuvos ezoterikų konfederacijos prezidentė ezoterikos dr. Elona Eleonora Petkelienė.

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą
Kaune vykusiame seminare „Saugi naujagimio fotosesija“ LSMU ligoninės Kauno klinikų Naujagimių intensyvios terapijos skyriaus gydytoja neonatologė Eglė Lysovienė kartu su daugiau nei 30 naujagimių fotografių iš visos Lietuvos diskutavo apie kūdikių saugumą ir komfortą fotosesijų metu.

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30
Retų ligų gydytojai sieks, kad visuotinio naujagimių tikrinimo sąrašas būtų išplėstas.

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą
Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos
Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu
Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai
Kauno rajono savivaldybėje ši savaitė prasidėjo itin džiugiomis nuotaikomis. Šiais metais Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 100-asis Kauno rajono kūdikis – Kamilė Ulinskaitė.

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose
Šalčininkų rajono savivaldybė pateikia įdomiausią praėjusiųjų metų demografinę statistiką, kurioje – dažniausi ir rečiausi rajono naujagimiams suteikti vardai.

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus (3)

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus
Nustatyta, kad didžiąja dalimi vaiko likimą, jo poelgius ir pasirinkimus nulemia tėvai. Vaikystėje matyti elgesio modeliai, girdėti žodžiai tarsi programuoja žmogaus ateitį.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį
Kas užkoduota varde? Daugiau, nei jums atrodo. Bent jau taip galima spręsti pagal vieno tyrimo rezultatus.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

Horoskopas vaikui: puiki idėja ar pinigų išmetimas į balą? (7)

Horoskopas vaikui: puiki idėja ar pinigų išmetimas į balą?
Niekada nesate turėję asmeninio horoskopo ir svarstote, gal verta jį užsakyti savo vaikui? Interviu su astrologe padės suprasti, kokia informacija pateikiama vaiko horoskope.