Astrologė: nuo ko priklauso vaiko likimas

 (6)
Įdomu, ar įmanoma sudaryti kūdikio horoskopą ir iš anksto numatyti jo likimą arba jį pakeisti? O gal galima sužinoti, kuo mažylis bus užaugęs? Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

Horoskopai – mažiesiems

Nors ir būtų įdomu sudaryti ką tik gimusio kūdikio horoskopą ir pagal jį auginti mažylį, tai daryti nėra tikslinga. „Aš laikausi nuostatos, kad pirmuosius gyvenimo metus geriau nesudarinėti kūdikiui horoskopo, – sako astrologė Saulė. – Horoskopas, ypač jeigu yra pateikiamas raštu, labai stipriai veikia tėvų sąmonę, tarsi juos užprogramuoja, ir jie praranda galimybę užmegzti natūralų ryšį su savo mažyliu. Atsidavusi kūdikiui, jautri mama pati gali pajausti, ko nori jos kūdikis, kas jam yra geriau, kada ir kaip jis nori bendrauti, o kada pabūti vienas. Tai geriau nei horoskopas, kuriuo vadovaudamiesi tėvai augintų mažylį.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kada buvo geriau auginami vaikai – anksčiau ar dabar?
Ar tikrai į darželį geriau leisti nuo metų, o ne nuo trejų?

Anksčiau ir aš sudarinėdavau didžiulius vaikų astrologinius portretus (ką iki šiol daro klasikiniai astrologai), tačiau supratau, kad tai visiškai netikslinga, nes vaikui įtakos gali turėti ne tik jo paties, bet ir mamos, tėčio, močiutės, brolių ir kitų žmonių, su kuriais jis bendrauja, energetika. Kitaip tariant, žmonės, su kuriais bendrauja vaikas, gali turėti įtakos jo likimui.

Sudaromas kūdikio horoskopas tarsi užprogramuoja vaiką būti tokį, kaip parašyta, įspraudžia į tam tikrus rėmus, neleidžia jam išsilaisvinti, o tai jau tam tikras šamanizmas“.

Trumpalaikės prognozės

Bet kokios astrologinės prognozės nėra ilgalaikės, mat žmonės migruoja, keičia gyvenamąsias vietas. Kai išvyksta į kitą šalį, pasikeičia ir santykis su dangaus plokštuma. Kitose šalyje pradeda ryškėti visai kiti vaiko ir suaugusiojo bruožai. Be to, gebėjimai, pomėgiai keičiasi kas kiek laiko (vieniems gali pasikeisti jau po trejų metų, kitiems – po 20 ar 30 m.). Tad bet kokia astrologinė informacija gali būti sudaroma tik trumpam laikui.

Mažam vaikui ilgalaikio horoskopo sudaryti neįmanoma dar ir dėl to, kad sulaukusio 5-6 m. energetika susijungia su kitų vaikų energetika, kitaip tariant, vaikai vieni kitus veikia, vieni kitiems daro įtaką. Įdomu tai, kad šiuolaikinius vaikus labai stipriai veikia grupės energija ir kitų vaikų horoskopai.

Nuo pirmojo oro gurkšnio

„Kiekvieno vaiko horoskopas prasideda nuo tos akimirkos, kai jis įkvepia pirmą oro gurkšnį (nors kūdikis gimė anksčiau ar vėliau, nei buvo numatyta data). Įkvėpęs oro papuola į šį pasaulį ir žvaigždžių išsidėstymas, kuris buvo tą akimirką, ir suteikia svarbiausią vaiko astrogramą (planetų išsidėstymo brėžinys su aprašymu). Tad pagal šią datą yra sudaromi įvairiausi teminiai horoskopai – talentų, mokslų ar sveikatos, – sako astrologė Saulė. – Nors astrologas gali išskaityti, kad dėl tam tikrų aplinkybių kūdikis gimė prieš laiką, tačiau sudarinėdamas horoskopą remiasi tikslia gimimo data, nuo kurios žvaigždės formuoja tam tikrą gyvenimo raidą.

Tai galima palyginti su augalais – kai pasėjame sėklą, žinome, kada ji išdygs, žydės ir duos vaisių. Lygiai taip yra ir su astrograma, tai startas, suteikiantis naujagimiui tam tikras žemiškas savybes, tai veiksniai, su kuriais jis susidurs. Tačiau, kaip minėta, galutinio horoskopo kūdikiui sudaryti neįmanoma, nes jo likimas labai priklauso nuo to, su kokiais žmonėmis susidurs ir kur gyvens“.

Žvaigždės nėra lemtingos

„Būna vaikų, kurie gimsta, kai žvaigždės išsidėsčiusios nepalankiai – gimimo akimirką jos išsidėsčiusios kampais. Tokie mažyliai būna labai „kampuoti“, aštraus charakterio. Kad ir kur būtų, visur sukelia sumaištį. Tačiau tėvai, tinkamai jį auklėdami, labai gražiai pakeičia, kitais žodžiais tariant, „sukultūrina“ tokį savo mažylį.

Tokius vaikus galima išauklėti tik nuolatos jiems skiriant labai daug meilės, dėmesio, atidos, nes tuomet mažyliai išmoksta suvaldyti savo vidinį „aš“. Jeigu tokie vaikai yra auklėjami jėga, padariniai gali būti labai liūdni, jie lieka nevaldomi, „sunkūs“ žmonės visą gyvenimą. Tad vaiko likimas priklauso ne tik nuo horoskopo, bet ir nuo tėvų, bei aplinkinių pastangų“.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis ir raida

10 žaidimų, kurie suteikia naudos kūdikio raidai

10 žaidimų, kurie suteikia naudos kūdikio raidai
Šiomis dienomis vis daugiau kalbama apie kūdikių lavinimą. Vaikų raidos, ugdymo specialistai, psichologai vieningai sutaria, kad geriausias būdas savo mažyliam padėti sėkmingai atrasti šį pasaulį – žaidimai.

Kas labiausiai prajuokina kūdikius

Kas labiausiai prajuokina kūdikius
Kūdikių juokas toks nuoširdus ir užkrečiantis, kad prablaško net didžiausią paniurėlį. Tačiau, ar žinote, kas labiausiai prajuokina pačius mažiausius kūdikėlius?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti
Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Specialisto patarimai, kaip išsirinkti automobilinę kėdutę

Specialisto patarimai, kaip išsirinkti automobilinę kėdutę
Net ir nedidelė kelionė su vaiku be automobilinės kėdutės – labai pavojinga ir gali baigtis tragedija. Vaiką laikant ant rankų, jo taip pat neapsaugosite. Tokias keliones automobiliu draudžia ir Lietuvos įstatymai.

Griauname 10 mitų apie tai, kaip išsirinkti tikrai gerą vežimėlį vaikui

Griauname 10 mitų apie tai, kaip išsirinkti tikrai gerą vežimėlį vaikui
Neretai tėveliai, besilaukiantys pirmojo vaiko, pajuokauja, kad tikrai gero vežimėlio paieškos – tai lyg rinktis šeimos automobilį. Reikia praktiško, patikimo, saugaus, patogaus tiek kūdikiui, tiek jį vežiosiantiems suaugusiems, tačiau norisi ir gražaus, stilingo.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia
Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių
Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams
Mažylis jau turėtų vaikščioti kaip vienmetis kaimynų vaikutis, bet neina arba eidamas nuolat parpuola. Kodėl? Kas lemia vaikščiojimo sutrikimus? Konsultuoja pediatrė neurologė Rūta Maciulevičienė.

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte
Daugelis jaunų tėvelių, pasiklausę pasakojimų iš savo tėvų, mano, kad geriausias būdas raminti kūdikį – jį čiūčiuoti, supti. Taip, kartais šis metodas suveikia, tačiau šiais laikais siūloma daug kitų būdų, padedančių kūdikiui nusiraminti.

20 netikėtų faktų apie motinystę

20 netikėtų faktų apie motinystę
Kokiu garsu gali verkti mūsų kūdikiai, kurioje šalyje gimsta daugiausia dvynukų - šie ir kiti įdomieji faktai mūsų parengtoje apžvalgoje.

Kokia dovana vaikui yra geriausia

Kokia dovana vaikui yra geriausia
Nors dažnai girdime frazę, kad ne dovanos – švenčių esmė, tačiau vaikams jos išties labai svarbios.

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui
Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, daugelis tėvelių suką galvą: o kokia dovana jų vaiką ar vaikus tikrai nustebins, bus naudinga ir jam patiks. Štai kelios mamos dalinasi savo patirtimi, kokie žaislai jų mažyliams patiko, o kas – nepasiteisino ir buvo visai nereikalinga.

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?
Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.

Kaip vystosi vaiko kalba (1)

Kaip vystosi vaiko kalba
Pirmieji vaiko žodžiai džiugina kaip ir pirmi savarankiški žingsniai. Kada jie pasipils lyg iš gausybės rago? Kada garsai „sulips“ į žodį? Kokia yra kalbos raida? Straipsnio konsultantė - logopedė Rita Sviderskienė.

Vaikų neurologė – apie tris skirtingus kūdikių temperamentus (1)

Vaikų neurologė – apie tris skirtingus kūdikių temperamentus
Kodėl vienas kūdikis nuo pirmos dienos ramus, daug miega, gerai valgo, o kitas, ką čia slėpti, varo tėvus į neviltį nuolatiniu verksmu?