Reklama

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?

 (1)
Užkandžiai, tortas ir spontaniški žaidimai ar pokalbiai - toks standartinis gimtadienis pasirodo jau yra atgyvena.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dauguma vaikų ir net suaugusiųjų trokšta ypatingo, originalaus teminio vakarėlio ar iki smulkmenų sustyguotos šventės. Šią tendenciją patvirtina ir didžiausio šventinės atributikos prekybos centro Baltijos šalyse „Švenčių miesto" komercijos direktorė Rasuolė Šiuipienė. „Šiandien galime pasiūlyti net 60 skirtingų temų atributikos, bet tuo pačiu domimės naujausiomis tendencijomis, atidžiai klausome klientų norų, patys ieškome naujų idėjų parodose ir nuolat pildome gimtadienių bei vakarėlių temų meniu,"- teigia pašnekovė ir kviečia pasidairyti po spalvingas „Švenčių miesto" lentynas.

Vaikystės herojai

Stebėti ir lygiuotis į stipresnius, augti mokantis iš mylimų herojų, puoštis, neatsiliekant nuo garsiausių pasakų princesių, linksmintis ir švęsti kartu su mylimiausiais animacinių filmukų personažais - tokie štai mažųjų gimtadieninkų norai. Ir į juos „Švenčių miesto" parduotuvėse žiūrima labai rimtai. Džiugu čia matyti tiek daug pačių populiariausių temų atributikos bei dekoro elementų. Ir tai ne tik tą temą atspindintys vienkartiniai indai, balionai, girliandos, bet ir kostiumai, aksesuarai, stalo dekoras, puošybos elementai ir net nedidelės smulkmenos, padedančios sukurti vientisą šventės įvaizdį.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Šiandien populiariausia gimtadienio tema tarp berniukų - piratai, o mergaitės vis dar aistringai seka „Ledo šalies" herojų stiliumi ir nori būti princesėmis elsomis. Tad šių temų lentynos išties stebina gausa. Piratai gali mėgautis itin tikroviškais kostiumais bei įsigyti originalių aksesuarų - kardų, akių raiščių, barzdų. Šventės dekoravimui skirti marinistiniai bei kaukolėmis dekoruoti aksesuarai. Taip pat nesunkiai sukursite ir tikrą „Ledo šalį" savo namuose: dirbtinis sniegas, įvairių dydžių popierinės snaigės, dekoratyviniai kristalai ir visa, animacinio filmo įkvėpta šventinės atributikos serija vienoje vietoje.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Berniukų „Švenčių mieste" laukia ir garsioji superherojų trijulė: Betmenas, Žmogus Voras ir Supermenas. Galėsite išsirinkit ne tik labiausiai tinkantį herojišką kostiumą, bet ir ne mažiau džiuginančių aksesuarų ir šventės puošmenų. Mergaičių taip dievinami poniai nenusileidžia populiarumu princesei Elsai, tad ir jais padabintos atributikos gausu. Princesės bei fėjos taip pat gali būti ramios - parduotuvėje ras viską nuo pūsto tiulio sijonėlio ir sparnų iki pačių įvairiausių spalvų drugelių šventinės vietos puošybai.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

„Jau ne vienerius metus stebime vaikų meilę klasika tapusiems herojams, tokiems kaip peliukai Mikis ir Minė, Mikei Pūkuotukui, Žaibui Makvynui, Hello Kitty ir tuo pačiu stengiamės pasiūlyti naujienų. Tad šiandien galime pradžiuginti ir kiaulytės Pepos, ir Alisos iš stebuklų šalies, ir Angry Birds gerbėjus," - asortimentą pristato „Švenčių meisto" atstovė.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

O ar vyresnius vaikus dar vis žavi pasakų herojai? Pasirodo, vyresnės mergaitės vis dar seka „Monstrų vidurinės" herojėmis ir mielai savo šventę dekoruoja jų atributika, taip pat 10-13 metų vaikams ar dar šiek tiek vyresniems imponuoja abstraktesnis šypsenėlių (Smile veiduko) stilius.

Naujų temų paieškos

Jei herojiški gimtadieniai jūsų mažylių dar nedomina, taip pat vertėtų užsukti pasidairyti į „Švenčių miesto" parduotuves. Spalvingose vitrinose akį džiugina pagal spalvas surikiuoti indai, balionai bei smagios dekoracijos. Šiandien itin populiaru rengti vienos kurios nors spalvos atributika dekoruotas šventes, pačių mažiausiųjų gimtadieniuose, be abejo, dominuoja rožinė arba melsva, tačiau ne mažiau populiarios ir kitos spalvos. Išvengti vienos spalvos monotonijos padeda dryžuoti, taškuoti ir zigzagais puošti indai, popieriniai šiaudeliai bei kitos dekoravimo priemonės. Tai tikras topas, tikras taškelių ir dryžių renesansas.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Taip pat tėveliai mielai renkasi boružėlių, bitučių, įvairių gyvūnėlių, cirko temas. Na, o jei jūs mėgstate improvizuoti, kurti ir patys stilizuoti šventes, tikrai rasite dekoracijų jūros, aeronautikos, povandeninio pasaulio, džiunglių, baleto, karinei ir dar aibei kitų temų.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Vis didesnio susidomėjimo sulaukia įvairių profesijų kostiumai. Tad parduotuvių lentynos pildosi gaisrininkų, policininkų, gydytojų, karininkų teminiais aksesuarais ir kita atributika. „Noras stebėti suaugusiųjų pasaulį ir išbandyti įvairius vaidmenis bei profesijas padeda ne tik smagiai leisti laiką bet ir ugdo, tad džiaugiamės galėdami prie to prisidėti," - vaikiškų gimtadienių temų apžvalgą užbaigia Rasuolė.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

O kaip švenčia suaugusieji?

Suaugusiųjų noras paminėti savuosius gimtadienius laikantis tam tikros temos taip pat vis auga. Be abejo tai ne visada susiję su gimtadieniais, įvairūs teminiai vakarėliai draugų rate ar darbovietėse taip pat verčia ieškoti ir įvairių kostiumų, ir aksesuarų.

Pasirodo, kad suaugusieji labiausiai mėgsta improvizuoti spalvinėmis temomis. Ir pačios populiariausios spalvos statuso jau ilgokai niekam neužleidžia juoda. Juodi indai, juodi balionai, juodos girliandos - tai tik dalis to, ką galite rasti „Švenčių mieste". Absoliučiai juodą gotikinį stilių paįvairinę kitų spalvų inkliuzais galėsite mėgautis ne mažiau stilinga aplinka: juodos ir rožinės derinys dvelks jaunatviškumu, juodos ir baltos - klasika, juodos ir aukso - art deco stiliumi - variantų daug kaip ir erdvės improvizacijai.

Tęsiant juodąją temą tenka pripažinti, kad pas mus itin populiarūs siaubo vakarėliai, net ir ne Helovino metu. Tad parduotuvėse visada rasite dekoracijų su kaukolėmis, vorais, raganų, vampyrų ir kitų siaubingų personažų kaukių bei aksesuarų. Tokių temų gerbėjų laukia įvairios tatuiruotės, lateksinės žaizdos, dirbtinio kraujo porcijos, efektingi akių lęšiai ir grimas.

Tai, kad ne vien juodos temos ima viršų, įsitikiname prie spalvingesnių lentynų, kur galima rasti visko, ko prireiks havajietiškam ar meksikietiškam vakarėliui. Ryškios spalvos ir egzotiškas dekoras taip pat populiarus, ypač pasiilgusiems vasaros ir šilumos. Holivudas taip pat įtakoja vakarėlių temas, kaip ir animaciniai filmukai vaikų gimtadienius. Į didžiuosius ekranus perkelta Getsbio istorija prikėlė iš užmaršties art deco ir Amerikos aukso amžiaus stilių, jis mėgiamas iki šiol, kaip ir klasikinių gangsterių filmų stilistika. Retro dvasios įkvėpti aksesuarai labai mėgiami moterų: itin kokybiški perukai, priklijuojamos blakstienos ir originalios domino kaukės be vargo jus pavers Holivudo vertomis divomis. Disko ir auksas - taip pat niekada nepabostanti tema kaip ir sena gera disko muzika.

O vyrai kur kas mieliau renkasi su sportu susijusias temas, pavyzdžiui, dedikuotas futbolui.

Panašu, kad švenčių ekspertai yra pasiruošę padėti jums pasirengti patiems netikėčiausiems vakarėliams: hipių, laukinių Vakarų, kosmoso, Olimpinių žaidynių, ligoninės priimamojo... Iš „Švenčių miesto" tikrai neišeisite nors be mažiausio tinkamo aksesuaro.

Užsakymo nr.: PT_72008378

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: netradicinė tapyba patiks įvairaus amžiaus vaikams

Vaikui kūryba – ne šiaip žaidimas ar pramoga, bet ir svarbus mokomasis procesas.

Stebuklingi žodžiai, kurių vaikui reikia kaip oro

Kasdienėje rutinoje kartais užmirštame sakyti savo vaikams paprastus, bet jiems labai svarbius, kone stebuklingus, žodžius.

Vaikas turi nematomą draugą: psichologės patarimai tėvams

Vaikas užsidaro kambaryje ir su kažkuo kalbasi. Pradeda verkti, kai automobilyje prisėdate šalia, nes... prispaudėte draugą. Kodėl vaikas susikūrė nematomą bičiulį? Kaip reaguoti? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.

Kaimo vaikai „įlindę“ į kompiuterius, nes jiems trūksta gyvo bendravimo

Kad miesto vaikai vasaromis vyksta stovyklauti į kaimą, rodos, yra įprasta, tačiau, kad kaimo vaikams tai pasirodys neįprasta, to nesitikėjome, – taip pasakoja penktus metus iš eilės į stovyklas kaimo vaikus kviečianti teatro „Teatriukas“ įkūrėja ir stovyklos vadovė Dalia Mikoliūnaitė.

Teo ir Ieva pristato: 3 smagūs žaidimai su tualetinio popieriaus ritinėliais

Orui pasitaisius ne į gerąją pusę, skubame su jumis pasidalinti itin paprastais užsiėmimais su vaikais namuose. Juk antradienis gali būti ir linksmadienis!

Teo ir Ieva pristato: citrinų ugnikalnis, kuris nustebins net visko mačiusius (1)

Nuo pat pirmųjų savo gyvenimo dienų mažylis tyrinėja jį supantį pasaulį. Jam viskas nauja, nepažinta, viskas domina ir vilioja, o kartais gal ir baugina.

Kaip pagirti vaiką, kad tai duotų naudos, o nebūtų tušti žodžiai

Mes vis dar per dažnai kritikuojame savo vaikus ir per retai juos giriame. Tokias išvadas daro šiuolaikinių tėvų auklėjimo metodus nagrinėjantys psichologai. Tačiau girti irgi reikia mokėti, antraip tai tebus tušti žodžiai.

Privačius darželius Vilniuje lankančioms šeimoms – svarbi naujiena

100 eurų kompensacija už privačius darželius Vilniuje bus mokama visus metus, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Reta liga sergančiai Rusnei padėti kviečia kitokių vaikų ir jų tėvų diskriminavimą mažinanti akcija „NeKiti“

Šalia Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos esančiame parke įvyko Gyvybės šventė 2018, subūrusi per anksti gimusius vaikus auginančias šeimas iš įvairių Lietuvos miestų ir Kauno klinikų darbuotojus, kurie kasdien kovoja už per anksti gimusių naujagimių gyvybes ir jų sveikatą.

Jei vaikas sako mamai ar tėčiui „Nemyliu tavęs!“, jis iš tiesų nori pasakyti visai ką kitą

„Aš tavęs nekenčiu", „Tu bloga", „Aš tavęs nemyliu" – turbūt tokius žodžius išgirdus kiekvienai mamai širdis apsilietų krauju. Minčių kyla įvairių – „Kas negerai vaikui ar man?"

Lietuvio sukurtas stalo žaidimas vaikams atsidūrė pasaulio geriausiųjų trejetuke

Lietuvoje sukurtas stalo žaidimas „Emojito" - geriausių pasaulio stalo žaidimų vaikams trejetuke!

Trys smagūs žaidimai vaikams lauke

Kad pasivaikščiojimas lauke nebūtų nuobodus, galima pažaisti. Vaikutis čiupinėdamas, vartydamas rankytėse įvairių formų daiktus lavina smulkiąją motoriką, o dėliodamas miško radinius į krūveles - dar ir mąstymą.

8 žingsniai, kaip surengti geriausią gimtadienį vaikui

Koks yra geras vaiko gimtadienis? Toks, iš kurio svečiai nenori išeiti, ilgai prisimena ir tėvų paklausti, kaip norėtų švęsti savąjį sako: „Taip, kaip draugas“. Taigi, kokie yra gero gimtadienio komponentai?

Psichologė prašo tėvų: leiskite vaikui pykti, liūdėti ir bijoti

Kai vaikui rieda ašaros kaip pupos, dažnai pasakome: neverk! Kai pyksta, sakome: „nepyk". Ar gerai elgiamės tramdydami vaiko jausmus?

Visą dieną būnu su vaiku ir jis nemoka nė trupučio pabūti vienas: pataria psichologė

Visą dieną su vaiku praleidžianti mama klausia, kaip rasti nors minutėlę laiko sau? Vaikas neleidžia jai nė dešimt minučių ramiai pabūti.