Reklama

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?

 (1)
Užkandžiai, tortas ir spontaniški žaidimai ar pokalbiai - toks standartinis gimtadienis pasirodo jau yra atgyvena.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dauguma vaikų ir net suaugusiųjų trokšta ypatingo, originalaus teminio vakarėlio ar iki smulkmenų sustyguotos šventės. Šią tendenciją patvirtina ir didžiausio šventinės atributikos prekybos centro Baltijos šalyse „Švenčių miesto" komercijos direktorė Rasuolė Šiuipienė. „Šiandien galime pasiūlyti net 60 skirtingų temų atributikos, bet tuo pačiu domimės naujausiomis tendencijomis, atidžiai klausome klientų norų, patys ieškome naujų idėjų parodose ir nuolat pildome gimtadienių bei vakarėlių temų meniu,"- teigia pašnekovė ir kviečia pasidairyti po spalvingas „Švenčių miesto" lentynas.

Vaikystės herojai

Stebėti ir lygiuotis į stipresnius, augti mokantis iš mylimų herojų, puoštis, neatsiliekant nuo garsiausių pasakų princesių, linksmintis ir švęsti kartu su mylimiausiais animacinių filmukų personažais - tokie štai mažųjų gimtadieninkų norai. Ir į juos „Švenčių miesto" parduotuvėse žiūrima labai rimtai. Džiugu čia matyti tiek daug pačių populiariausių temų atributikos bei dekoro elementų. Ir tai ne tik tą temą atspindintys vienkartiniai indai, balionai, girliandos, bet ir kostiumai, aksesuarai, stalo dekoras, puošybos elementai ir net nedidelės smulkmenos, padedančios sukurti vientisą šventės įvaizdį.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Šiandien populiariausia gimtadienio tema tarp berniukų - piratai, o mergaitės vis dar aistringai seka „Ledo šalies" herojų stiliumi ir nori būti princesėmis elsomis. Tad šių temų lentynos išties stebina gausa. Piratai gali mėgautis itin tikroviškais kostiumais bei įsigyti originalių aksesuarų - kardų, akių raiščių, barzdų. Šventės dekoravimui skirti marinistiniai bei kaukolėmis dekoruoti aksesuarai. Taip pat nesunkiai sukursite ir tikrą „Ledo šalį" savo namuose: dirbtinis sniegas, įvairių dydžių popierinės snaigės, dekoratyviniai kristalai ir visa, animacinio filmo įkvėpta šventinės atributikos serija vienoje vietoje.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Berniukų „Švenčių mieste" laukia ir garsioji superherojų trijulė: Betmenas, Žmogus Voras ir Supermenas. Galėsite išsirinkit ne tik labiausiai tinkantį herojišką kostiumą, bet ir ne mažiau džiuginančių aksesuarų ir šventės puošmenų. Mergaičių taip dievinami poniai nenusileidžia populiarumu princesei Elsai, tad ir jais padabintos atributikos gausu. Princesės bei fėjos taip pat gali būti ramios - parduotuvėje ras viską nuo pūsto tiulio sijonėlio ir sparnų iki pačių įvairiausių spalvų drugelių šventinės vietos puošybai.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

„Jau ne vienerius metus stebime vaikų meilę klasika tapusiems herojams, tokiems kaip peliukai Mikis ir Minė, Mikei Pūkuotukui, Žaibui Makvynui, Hello Kitty ir tuo pačiu stengiamės pasiūlyti naujienų. Tad šiandien galime pradžiuginti ir kiaulytės Pepos, ir Alisos iš stebuklų šalies, ir Angry Birds gerbėjus," - asortimentą pristato „Švenčių meisto" atstovė.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

O ar vyresnius vaikus dar vis žavi pasakų herojai? Pasirodo, vyresnės mergaitės vis dar seka „Monstrų vidurinės" herojėmis ir mielai savo šventę dekoruoja jų atributika, taip pat 10-13 metų vaikams ar dar šiek tiek vyresniems imponuoja abstraktesnis šypsenėlių (Smile veiduko) stilius.

Naujų temų paieškos

Jei herojiški gimtadieniai jūsų mažylių dar nedomina, taip pat vertėtų užsukti pasidairyti į „Švenčių miesto" parduotuves. Spalvingose vitrinose akį džiugina pagal spalvas surikiuoti indai, balionai bei smagios dekoracijos. Šiandien itin populiaru rengti vienos kurios nors spalvos atributika dekoruotas šventes, pačių mažiausiųjų gimtadieniuose, be abejo, dominuoja rožinė arba melsva, tačiau ne mažiau populiarios ir kitos spalvos. Išvengti vienos spalvos monotonijos padeda dryžuoti, taškuoti ir zigzagais puošti indai, popieriniai šiaudeliai bei kitos dekoravimo priemonės. Tai tikras topas, tikras taškelių ir dryžių renesansas.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Taip pat tėveliai mielai renkasi boružėlių, bitučių, įvairių gyvūnėlių, cirko temas. Na, o jei jūs mėgstate improvizuoti, kurti ir patys stilizuoti šventes, tikrai rasite dekoracijų jūros, aeronautikos, povandeninio pasaulio, džiunglių, baleto, karinei ir dar aibei kitų temų.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

Vis didesnio susidomėjimo sulaukia įvairių profesijų kostiumai. Tad parduotuvių lentynos pildosi gaisrininkų, policininkų, gydytojų, karininkų teminiais aksesuarais ir kita atributika. „Noras stebėti suaugusiųjų pasaulį ir išbandyti įvairius vaidmenis bei profesijas padeda ne tik smagiai leisti laiką bet ir ugdo, tad džiaugiamės galėdami prie to prisidėti," - vaikiškų gimtadienių temų apžvalgą užbaigia Rasuolė.

Kokie teminiai gimtadieniai yra populiariausi šiandien?
© Vida Press

O kaip švenčia suaugusieji?

Suaugusiųjų noras paminėti savuosius gimtadienius laikantis tam tikros temos taip pat vis auga. Be abejo tai ne visada susiję su gimtadieniais, įvairūs teminiai vakarėliai draugų rate ar darbovietėse taip pat verčia ieškoti ir įvairių kostiumų, ir aksesuarų.

Pasirodo, kad suaugusieji labiausiai mėgsta improvizuoti spalvinėmis temomis. Ir pačios populiariausios spalvos statuso jau ilgokai niekam neužleidžia juoda. Juodi indai, juodi balionai, juodos girliandos - tai tik dalis to, ką galite rasti „Švenčių mieste". Absoliučiai juodą gotikinį stilių paįvairinę kitų spalvų inkliuzais galėsite mėgautis ne mažiau stilinga aplinka: juodos ir rožinės derinys dvelks jaunatviškumu, juodos ir baltos - klasika, juodos ir aukso - art deco stiliumi - variantų daug kaip ir erdvės improvizacijai.

Tęsiant juodąją temą tenka pripažinti, kad pas mus itin populiarūs siaubo vakarėliai, net ir ne Helovino metu. Tad parduotuvėse visada rasite dekoracijų su kaukolėmis, vorais, raganų, vampyrų ir kitų siaubingų personažų kaukių bei aksesuarų. Tokių temų gerbėjų laukia įvairios tatuiruotės, lateksinės žaizdos, dirbtinio kraujo porcijos, efektingi akių lęšiai ir grimas.

Tai, kad ne vien juodos temos ima viršų, įsitikiname prie spalvingesnių lentynų, kur galima rasti visko, ko prireiks havajietiškam ar meksikietiškam vakarėliui. Ryškios spalvos ir egzotiškas dekoras taip pat populiarus, ypač pasiilgusiems vasaros ir šilumos. Holivudas taip pat įtakoja vakarėlių temas, kaip ir animaciniai filmukai vaikų gimtadienius. Į didžiuosius ekranus perkelta Getsbio istorija prikėlė iš užmaršties art deco ir Amerikos aukso amžiaus stilių, jis mėgiamas iki šiol, kaip ir klasikinių gangsterių filmų stilistika. Retro dvasios įkvėpti aksesuarai labai mėgiami moterų: itin kokybiški perukai, priklijuojamos blakstienos ir originalios domino kaukės be vargo jus pavers Holivudo vertomis divomis. Disko ir auksas - taip pat niekada nepabostanti tema kaip ir sena gera disko muzika.

O vyrai kur kas mieliau renkasi su sportu susijusias temas, pavyzdžiui, dedikuotas futbolui.

Panašu, kad švenčių ekspertai yra pasiruošę padėti jums pasirengti patiems netikėčiausiems vakarėliams: hipių, laukinių Vakarų, kosmoso, Olimpinių žaidynių, ligoninės priimamojo... Iš „Švenčių miesto" tikrai neišeisite nors be mažiausio tinkamo aksesuaro.

Užsakymo nr.: PT_72008378

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: nerealiai smagūs žaidimai su ledukais

Šilti orai lepina mus saulės šiluma ir malonia akims žaluma. Vis daugiau laiko praleidžiame lauke.

Kaip susikalbėti su vaikais? Knygų TOP 5

Kaip susikalbėti su vaikais? Ar svarbu tenkinti visus jų pageidavimus, kad mažieji galėtų jaustis laimingi ? Kokie iššūkiai kyla auginant paauglį ir kaip juos įveikti? Kaip išugdyti tarpusavio pagarbą ir pasitikėjimą?

Psichologė – apie vaikus ir nuogumą: ko turi nepamiršti tėvai

Augant mažyliui, tėvai susiduria su vis įvairesniais klausimais – vaikui ima rūpėti, kaip jis atrodo, kaip atrodo kiti, kaip jis rengiasi ir kas slepiasi po skirtingų lyčių rūbais.

5 patarimai, kaip užauginti genijų

Kiekvieno vaiko tėvai norėtų, kad užaugęs jis būtų protingas ir sumanus, kad jį lydėtų sėkmė asmeniniame bei profesiniame gyvenime. Kaip padėti vaikui tai pasiekti.

Kuriant gerus santykius su vaiku tėvams svarbu laikytis trijų pagrindinių taisyklių

Atrodo, kad gimus vaikui tas abipusis santykis tiesiog užgimsta savaime.

Ar tikrai paklusnus vaikas geriau už neklausantį tėvų: psichologės komentaras

Vienas vaikas auga paklusnus, kitas nelabai. Vieno elgesiu darželio auklėtojos ir mokytojai džiaugiasi, kito – nelabai. Ar vaiko paklusnumas yra prigimtinis ar įgytas? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.

Psichologė – apie vaiko elgesį, kuris priverčia tėvus raudonuoti (1)

Skaitytojos atsiųstas klausimas inspiravo psichologę Daivą Čeponienę išsamiai pamąstyti, kur yra riba tarp nekaltos vaiko nuomonės išsakymo ir patyčių, kurios skaudina kitą.

Teo ir Ieva pristato: lavinantys užsiėmimai, kurie išmokys vaiką raidžių

Raidės - tai neatsiejama mūsų pasaulio dalis. Su jomis susiduriame kiekvieną dieną. Lygiai taip pat ir vaikai. Nors vieningos nuomonės, kada pradėti savo vaiką mokyti raidžių nėra, manau, yra labai svarbu nepraleisti momento, kai vaikas pradeda jomis domėtis.

Skatindami vaikus domėtis įvairiomis veiklomis, padėsime atsiskleisti jų gabumams

Šiandien, kai virtuali realybė taip vilioja, vaikų interesų spektras dažnai tik ja ir apsiriboja.

Neringa Čereškevičienė: visi vaikai iš prigimties talentingi

Daugeliui Lietuvos žmonių charizmatiškosios Neringos Čereškevičienės pristatinėti nereikia: ji jau daugiau nei du dešimtmečius gyvuojančio projekto vaikams ir ne vaikams „Telebimbam" įkūrėja ir siela.

Kodėl aš mokysiu savo dukrą drąsos, o ne tobulumo

Moteris nuo mažens moko būti geromis, mylinčiomis, kantriomis, dėmesingomis, mandagiomis, rūpestingomis, švelniomis ir mielomis.

Gabija Vitkevičiūtė: vaikams skaitome kiekvieną dieną

Mama, žurnalistė, komunikacijos specialistė, rašytoja Gabija Vitkevičiūtė yra iš tų moterų, kurias taip ir norisi apibūdinti: veikli. Ar veiklios moters dienoje užtenka laiko paskaityti knygą, skaityti su vaikais?

Kodėl mes taip dažnai supykstame ant savo vaikų

Pakalbėkime apie tai, kaip nepykti ant vaiko. Šis klausimas labai aktualus daugumai tėvų.

Siūloma mamadienius bei tėvadienius skirti ir vieno vaiko tėvams (3)

Ir vieną vaiką auginantiems tėvams siūlomas papildomas laisvadienis.

Iš pirmų lūpų – apie lietuvės gyvenimą ir vaikų auginimą Prancūzijoje (3)

Žurnalistė Goda jau 12 metų gyvena ir dirba Paryžiuje. Ten gimė ir jos Ieva (6 m.). Apie prancūzišką gyvenimo būdą, vaikų auklėjimą prirašyta begalė knygų ir straipsnių, o kaip jaučiasi besilaukianti, o vėliau viena auginanti vaikelį lietuvė? Pasakojimas – iš pirmų lūpų.