Reklama

3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas

Turbūt visi pamename Kalėdų šventes vaikystėje - paslaptingus stebuklus ir malonų dovanų laukimą. Metams bėgant vis labiau atrandame ne tik gavimo, bet dovanojimo džiaugsmą. Gera, kai Kalėdinės dovanos yra pilnos meilės, gražių emocijų bei rūpesčio.
© Gamintojo vizual.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

ZOOMBOOK siūlo galimybę patiems sukurti suasmenintas, unikalias dovanas ir maloniai nustebinti šeimą, draugus ar kolegas. Jūsų dėmesiui – 3 ypatingų dovanų idėjos:

Fotoknygos

Šiandien, kai atsiminimai dažniausiai nugula tik virtualioje erdvėje, o tikras nuotraukų albumas tampa retenybe, fotoknygoje įamžintos akimirkos gali tapti išskirtine dovana. Kodėl gi nesukūrus foto pasakojimo apie šeimos ar draugų metus? Jūsų atrinkti kelionių įspūdžiai, kartu patirtos emocijos, pasiekti tikslai ir nuveikti darbai pradžiugins visą šeimą. O galbūt kiekvienais metais fiksavote su šeima švenčiamas Kalėdas ar Naujus Metus? Nuostabi dovana seneliams būtų fotoknyga apie anūkų didelius ir mažus pasiekimus ar itin nuotaikingas šeimos pasakojimas - tikra knyga pavirtę vaikų piešiniai. Vartydami amžiams į knygą sugulusius prisiminimus, artimieji vėl ir vėl galės džiaugtis ir dalintis su kitais brangiausiomis akimirkomis.

3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas
© Gamintojo vizual.

Fotodrobės

Tiek savo šeimą, tiek draugus galima pradžiuginti originalaus dizaino fotodrobe. Kasdien džiuginti akį gali tai, kas mieliausia jūsų artimiesiems - brangaus žmogaus portretas, gražiausios kelionėse aplankytos vietos, linksmiausių vakarų su draugais fotokoliažas ar mylimo gyvūno nuotrauka. Telieka pasitelkti vaizduotę ir interjeras pasipildys itin asmeniška detale.

3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas
© Gamintojo vizual.

Darbo kalendoriai ir užrašinės

Suasmenintas darbo kalendorius itin prasminga dovana pradedant naujus metus. ZOOMBOOK siūlo neribotą kūrybos laisvę - galite sukurti visiškai originalų viršelį ar asmeninėmis detalėmis papildyti jau esamas viršelių idėjas. Juk žinome, kas džiugina mums artimus žmones - galbūt tai motyvuojanti citata, šilti prisiminimai, aplankytos vietos ar mylimojo nuotrauka. Tokia praktiška dovana lydės ir įkvėps darbams visus metus. Nepamirškite ir mažųjų - namų darbų užduotis bus daug smagiau prisiminti atsivertus užrašų knygutę, kurios viršelyje mylimiausias knygos ar animacinio filmuko herojus. Originalus darbo kalendorius tinkama dovana ir verslo partneriams, klientams ar darbuotojams. Prie esančių verslui skirtų tekstūrų ir viršelių šablonų priderinę savo įmonės logotipą, patogiai ir greitai sukursite firminius kalendorius ar užrašų knygeles.

Užsakymo nr.: PT_73019548

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.