Reklama

3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas

Turbūt visi pamename Kalėdų šventes vaikystėje - paslaptingus stebuklus ir malonų dovanų laukimą. Metams bėgant vis labiau atrandame ne tik gavimo, bet dovanojimo džiaugsmą. Gera, kai Kalėdinės dovanos yra pilnos meilės, gražių emocijų bei rūpesčio.
© Gamintojo vizual.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

ZOOMBOOK siūlo galimybę patiems sukurti suasmenintas, unikalias dovanas ir maloniai nustebinti šeimą, draugus ar kolegas. Jūsų dėmesiui – 3 ypatingų dovanų idėjos:

Fotoknygos

Šiandien, kai atsiminimai dažniausiai nugula tik virtualioje erdvėje, o tikras nuotraukų albumas tampa retenybe, fotoknygoje įamžintos akimirkos gali tapti išskirtine dovana. Kodėl gi nesukūrus foto pasakojimo apie šeimos ar draugų metus? Jūsų atrinkti kelionių įspūdžiai, kartu patirtos emocijos, pasiekti tikslai ir nuveikti darbai pradžiugins visą šeimą. O galbūt kiekvienais metais fiksavote su šeima švenčiamas Kalėdas ar Naujus Metus? Nuostabi dovana seneliams būtų fotoknyga apie anūkų didelius ir mažus pasiekimus ar itin nuotaikingas šeimos pasakojimas - tikra knyga pavirtę vaikų piešiniai. Vartydami amžiams į knygą sugulusius prisiminimus, artimieji vėl ir vėl galės džiaugtis ir dalintis su kitais brangiausiomis akimirkomis.

3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas
© Gamintojo vizual.

Fotodrobės

Tiek savo šeimą, tiek draugus galima pradžiuginti originalaus dizaino fotodrobe. Kasdien džiuginti akį gali tai, kas mieliausia jūsų artimiesiems - brangaus žmogaus portretas, gražiausios kelionėse aplankytos vietos, linksmiausių vakarų su draugais fotokoliažas ar mylimo gyvūno nuotrauka. Telieka pasitelkti vaizduotę ir interjeras pasipildys itin asmeniška detale.

3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas
© Gamintojo vizual.

Darbo kalendoriai ir užrašinės

Suasmenintas darbo kalendorius itin prasminga dovana pradedant naujus metus. ZOOMBOOK siūlo neribotą kūrybos laisvę - galite sukurti visiškai originalų viršelį ar asmeninėmis detalėmis papildyti jau esamas viršelių idėjas. Juk žinome, kas džiugina mums artimus žmones - galbūt tai motyvuojanti citata, šilti prisiminimai, aplankytos vietos ar mylimojo nuotrauka. Tokia praktiška dovana lydės ir įkvėps darbams visus metus. Nepamirškite ir mažųjų - namų darbų užduotis bus daug smagiau prisiminti atsivertus užrašų knygutę, kurios viršelyje mylimiausias knygos ar animacinio filmuko herojus. Originalus darbo kalendorius tinkama dovana ir verslo partneriams, klientams ar darbuotojams. Prie esančių verslui skirtų tekstūrų ir viršelių šablonų priderinę savo įmonės logotipą, patogiai ir greitai sukursite firminius kalendorius ar užrašų knygeles.

Užsakymo nr.: PT_73019548

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.