Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris

 (48)
Didžiojoje Britanijoje šią šeimą žino visi – Sue ir Noelis Radfordai šiuo metu augina devyniolika vaikų ir ką tik paviešino naujieną, kad laukiasi dvidešimtojo.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tapti rekordus skinančia daugiavaike šeima Radfordai neplanavo. Atvirkščiai, vos sukūrę šeimą norėjo auginti tris vaikus. Kaip nutiko, kad jų vaikų skaičius tuoj perkops dvi dešimtis? Šiomis dienomis devyniolikos vaikų tėvai paskelbė, kad laukia gimstant dvidešimtojo. Gimdymo terminas - rugsėjo mėnesį.

Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Daugiavaikė šeima TV studijoje.
© Vida Press

Vyriausiasias Sue ir Noelio vaikas šiuo metu yra 27 metų. Pirmagimį sūnų Chris moteris pagimdė būdama nepilnametė, jai buvo vos 14 metų. Vėliau gimė: Sophie (22), Chloe (21), Jack (19), Daniel (17), Luke (15), Millie (14), Katie (13), James (12), Ellie (11), Aimee (10), Josh (9), Max (7), Tilly (6), Oscar (4), Casper (3), ir metukų neturinti mažoji Hallie.

Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Sue ir Noelis augina 19 vaikų, o šių metų rugsėjį gims dvidešimtas.
© Vida Press
Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Šeimos nuotrauka, daryta 2013 metais.
© Vida Press

Kaip išmaitinti ir išauklėti tokį būrį vaikų? Šis klausimas kirba daugeliui. Juk neretai su vienu vaiku tėvai nesusitvarko, o trečio ar ketvirto atsisako dėl finansų. Britų "Mirror" duomenimis, išlaidos vaikams šioje šeimoje siekia daugiau kaip 35 000 eurų per metus. Vien maistui per savaitę jie išleidžia daugiau kaip 300 eurų, o kur dar rūbai, daiktai ir kiti reikmenys. Šeima važinėja mini autobusiuku.

Tam, kad pavalgytų šventinius pietus, jie kepa tris kalakutus, skuta 4 kilogramus bulvių ir kalną daržovių. Šeima interviu yra pasakojusi, kad namų ruošos darbus yra visi pasiskirstę, ir kiekvienas vaikas turi pareigų pagal savo amžių.

Specialių pašalpų šeima negauna, valstybė jiems moka išmokas tik už vaikus, kurias gauna Didžiojoje Britanijoje šeimos įprastai. Šeimos gyvenimas filmuojamas realybės šou, TV kanalas moka už tai daugiavaikei šeimai, ir taip jie prisiduria prie pajamų.

Šeima nesislapsto, bet ir per daug nesiafišuoja. Štai socialiniame tinkle „Instagram“ @theradfordfamily turi beveik 20 000 gerbėjų ir su jais mielai dalijasi savo kasdienybės akimirkomis. Būtent čia jie ir paskelbė apie būsimo, dvidešimtojo, vaiko gimimą. Socialiniame tinkle „Facebook“ šeima turi savo paskyrą „The Radford family“ ir 250 000 sekėjų. Sužinoję apie šeimos pagausėjimą, šie puolė sveikinti Radfordus, linkėdami jiems visko geriausio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.