Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris

 (48)
Didžiojoje Britanijoje šią šeimą žino visi – Sue ir Noelis Radfordai šiuo metu augina devyniolika vaikų ir ką tik paviešino naujieną, kad laukiasi dvidešimtojo.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tapti rekordus skinančia daugiavaike šeima Radfordai neplanavo. Atvirkščiai, vos sukūrę šeimą norėjo auginti tris vaikus. Kaip nutiko, kad jų vaikų skaičius tuoj perkops dvi dešimtis? Šiomis dienomis devyniolikos vaikų tėvai paskelbė, kad laukia gimstant dvidešimtojo. Gimdymo terminas - rugsėjo mėnesį.

Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Daugiavaikė šeima TV studijoje.
© Vida Press

Vyriausiasias Sue ir Noelio vaikas šiuo metu yra 27 metų. Pirmagimį sūnų Chris moteris pagimdė būdama nepilnametė, jai buvo vos 14 metų. Vėliau gimė: Sophie (22), Chloe (21), Jack (19), Daniel (17), Luke (15), Millie (14), Katie (13), James (12), Ellie (11), Aimee (10), Josh (9), Max (7), Tilly (6), Oscar (4), Casper (3), ir metukų neturinti mažoji Hallie.

Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Sue ir Noelis augina 19 vaikų, o šių metų rugsėjį gims dvidešimtas.
© Vida Press
Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Šeimos nuotrauka, daryta 2013 metais.
© Vida Press

Kaip išmaitinti ir išauklėti tokį būrį vaikų? Šis klausimas kirba daugeliui. Juk neretai su vienu vaiku tėvai nesusitvarko, o trečio ar ketvirto atsisako dėl finansų. Britų "Mirror" duomenimis, išlaidos vaikams šioje šeimoje siekia daugiau kaip 35 000 eurų per metus. Vien maistui per savaitę jie išleidžia daugiau kaip 300 eurų, o kur dar rūbai, daiktai ir kiti reikmenys. Šeima važinėja mini autobusiuku.

Tam, kad pavalgytų šventinius pietus, jie kepa tris kalakutus, skuta 4 kilogramus bulvių ir kalną daržovių. Šeima interviu yra pasakojusi, kad namų ruošos darbus yra visi pasiskirstę, ir kiekvienas vaikas turi pareigų pagal savo amžių.

Specialių pašalpų šeima negauna, valstybė jiems moka išmokas tik už vaikus, kurias gauna Didžiojoje Britanijoje šeimos įprastai. Šeimos gyvenimas filmuojamas realybės šou, TV kanalas moka už tai daugiavaikei šeimai, ir taip jie prisiduria prie pajamų.

Šeima nesislapsto, bet ir per daug nesiafišuoja. Štai socialiniame tinkle „Instagram“ @theradfordfamily turi beveik 20 000 gerbėjų ir su jais mielai dalijasi savo kasdienybės akimirkomis. Būtent čia jie ir paskelbė apie būsimo, dvidešimtojo, vaiko gimimą. Socialiniame tinkle „Facebook“ šeima turi savo paskyrą „The Radford family“ ir 250 000 sekėjų. Sužinoję apie šeimos pagausėjimą, šie puolė sveikinti Radfordus, linkėdami jiems visko geriausio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.