Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį

 (6)
Marijus Mikutavičius, neseniai tapęs tėčiu, svečiuojasi naujame, rugpjūčio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale, kur atsako į ne visai jam įprastus klausimus.
© DELFI / Tomas Vinickas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Ar galima pačiupinėti laimę?“ Kaip jūs atsakytumėte į tokį mažo vaiko jums užduotą klausimą? Štai ką į tokį vaiko klausimą atsakytų naujai iškeptas tėtis, žurnalistas, laidų vedėjas ir dainininkas Marijus Mikutavičius: „Ne. Ji kaip vaivorykštė. Kiek prie jos eitum, ji vis tiek toliau."

Paklaustas, kas yra šventvagystė, Marijus Mikutavičius ilgai negalvojo: „Kai pavagi arba sugadini kažką, kas kitam žmogui labai svarbu ir šventa. Pavyzdžiui, mobilųjį telefoną."

Naujausiame žurnale „Tavo vaikas" (Nr. 8) į netikėtus mažų vaikų klausimus atsakymo ieškos 3 žymūs Lietuvos tėčiai: žurnalistas, laidų vedėjas ir dainininkas Marijus Mikutavičius, ekonomistas Nerijus Mačiulis bei žurnalistas Juozas Liesis.

Kaip jiems sekėsi ši nelengva užduotis, sužinosite perskaitę žurnalo redaktorės Rūtos Rukaitės parengtą temą „Paaiškink vaikui drąsiai".

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Beveik neįmanoma nepastebėti, kada vaikas pirmą kartą nusišypsojo mamai ir tėčiui, žengė pirmą savarankišką žingsnį, ištarė pirmą žodį. O kada... pradėjo mylėti?

Kalbėti apie tai, kaip myli vaikai, nėra paprasta net ir mokslo kalba, žurnalo redaktorei Eglei Racevičiūtei prisipažins žurnalo konsultantai. (Str. „13 klausimų apie vaikų meilę".)

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Kažkodėl manome, kad vaikui iki trejų metų pietų miegas yra būtinas, o kai sulaukia ketverių, atleidžiame vadeles. Str. „Tradicija miegoti" pasakoja apie tai, kad pietų miegas prasmingas ir naudingas visai šeimai.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Str. „Jie TAI daro" ir dar kartą atkreips mamų dėmesį į tai, kaip svarbu kūdikiui skirti pakankamai savo laiko ir dėmesio.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Rugpjūtis – masinio šopingo mokyklai mėnuo. Kad nepamestumėte galvos ir visų pinigų, dviejų vaikų mama stilistė Agnė Gilytė patars, kas tinka ir ko reikia mokyklai. Skaitykite žurnalo priedą „Į mokyklą".

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Fotografės Nendrės viršelio nuotraukoje – 11 mėnesių Gabrielius.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"


Pasak mamos Violetos, Gabrielius – labai linksmas vaikas, tačiau šypseną tą dieną išspausti jam buvo sunku. Nes šeima buvo ką tik grįžusi iš kelionės, berniukas staigiai aprengtas ir atvežtas fotografuotis. Vis dėlto rezultatas išėjo puikus kaip visada.

„Už kadro“ liko tą dieną ką tik praūžusi audra, viršelio herojaus temperatūra, bėrimai ir visa kita, kas yra redakcijos fotografo kasdienybė.

Užsiprenumeruoti žurnalą TAVO VAIKAS palankiausiomis sąlygomis galima čia.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Prenumeruojantys žurnalą iki rugpjūčio 15 dienos, papildomai dalyvauja loterijoje, kurios metu bus renkamos 2 skaitytojos ir jų laukia grožio dovana.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Išsamiau apie papildomą pasiūlymą – čia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neplanuotas vėlyvas nėštumas: kaip nuvyti šalin juodas mintis (9)

Vaikas jau užaugintas, gyvenimas teka sava vaga, ir štai - netikėta žinia apie nėštumą. Keturiasdešimtmetį peržengusi moteris ima natūraliai abejoti, kas dabar bus, ar susitvarkys ji su naujais gyvenimo iššūkiais?

Lietuvoje naujagimiams palankių ligoninių padaugėjo dvigubai skelbiame sąrašą

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad mūsų šalyje daugėja naujagimiams palankių ligoninių. Iki šiol jų buvo 8, o dabar patvirtinta net 16.

Vaikas nuėjo į tualetą, po minutės tėtis išvydo kai ką neįprasto (4)

Pavargę vaikai gali užmigti visur - prie pietų stalo, supdamiesi ant supamojo arkliuko ar važinėdami vaikštynėje.

Piešimas lavina ne tik vaiko kūrybiškumą

Anot meno terapeutų, piešimas yra svarbus procesas bet kuriame vaikų amžiuje ir tėvai gali paskatinti mažuosius menininkus imtis popieriaus bei spalvų. Juo labiau kad dabar puiki proga dalyvauti ir smagiame konkurse – „Mano herojus 2017“.

Spektaklio kūrėjai kviečia tėvus rūpintis vaikų psichine sveikata nuo mažų dienų

Startuoja sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos globojamas meno ir kultūros projektas – spektaklis „Arbatinukai", kuriame nemokamai kviečiami dalyvauti mažiausieji žiūrovai su savo tėveliais.

Nuotrauka iš gimdymo atėmė žadą ne vienam

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti miela ką tik gimusio žmogučio nuotrauka, tačiau pažvelgus į antrą planą gali kilti mintis, kad gal kiek per mažai laiko praėjo nuo mažylio gimimo, kad jis pasirodytų socialinėje žiniasklaidoje.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė žaislų pasaka MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS

Tiesiai iš žaislų lentynų į kino sales atvyksta mėgstamiausi mažųjų princesių herojai! Sekmadienį, spalio 1 d. per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – ryškiaspalvė lietuviškai dubliuota animacija: MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS. Pamatykite pirmieji!

Skaudi nelaimė trynukų šeimoje: rytą du broliukai tiesiog nepabudo (8)

Šiandien žiniasklaidoje daug dėmesio skiriama tragiškam įvykiui nedideliame Bridžento mieste Pietų Velse. Čia augo penkių mėnesių trynukai broliai, iš kurių du vieną rytą tiesiog nebeprabudo.

Parodos „Esu mama!“ organizatoriai: vaiko žindymas nėra nieko gėdingo ir visai nesvarbu, ką sako etiketo žinovas

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje​ ​„Esu​ ​Mama!"​ didelis​ dėmesys​ ​bus skiriamas nepasiturinčioms​ ​šeimoms,​ ​maitinančioms mamoms​ ​ir​ ​beglobiams​ ​vaikams.

Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" – draugiška šeimai ir aplinkai

Šį savaitgalį „Gariūnų" verslo parke šurmuliuoja tradicinė „Mamų mugė". Tai vienas laukiamiausių vaikus auginančių šeimų renginių, kuris vyksta jau 12-ą kartą.

Pirmą kartą „Mamų mugės" duris pravėrusi Beata Nicholson buvo nustebinta (8)

Kiek kainuoja naujos ir kokybiškos vaikiškos prekės, žino kiekviena mažylius auginanti šeima. Rūbai, kuriuos vaikas greitai išauga, žaislai, kurių namuose neretai prisikaupia dėžės, gerokai patuština šeimų pinigines. Galbūt todėl du kartus per metus Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" visada sulaukia milžiniško jaunų tėvų dėmesio ir tampa vienu laukiamiausiu sezono įvykiu.

Parodoje „Esu Mama!" – dėmesys būsimiems ir esamiems tėveliams

Jau šį savaitgalį Kauno „Žalgirio" arenoje pirmą kartą vyks paroda „Esu mama", kuri į bendrą erdvę sukvies visus būsimus ir esamus tėvelius su jų mažyliais.

Sugrįžtanti MAMŲ MUGĖ kviečia šeimas gyventi ekologiškai ir taupiai

Išaugti drabužėliai, pabodę žaislai, per mažos kėdutės – ką su jais daryti? Šis klausimas nuolatos persekioja daugelį tėvelių, auginančių mažamečius vaikus.

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?

Mamų sostine norintis tapti Kaunas kviečia į parodą būsimiems ir esamiems tėvams

Kaunas kviečia visus į pirmąją Lietuvoje tokio dydžio bei koncepto parodą „Esu Mama!"