Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį

 (6)
Marijus Mikutavičius, neseniai tapęs tėčiu, svečiuojasi naujame, rugpjūčio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale, kur atsako į ne visai jam įprastus klausimus.
© DELFI / Tomas Vinickas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Ar galima pačiupinėti laimę?“ Kaip jūs atsakytumėte į tokį mažo vaiko jums užduotą klausimą? Štai ką į tokį vaiko klausimą atsakytų naujai iškeptas tėtis, žurnalistas, laidų vedėjas ir dainininkas Marijus Mikutavičius: „Ne. Ji kaip vaivorykštė. Kiek prie jos eitum, ji vis tiek toliau."

Paklaustas, kas yra šventvagystė, Marijus Mikutavičius ilgai negalvojo: „Kai pavagi arba sugadini kažką, kas kitam žmogui labai svarbu ir šventa. Pavyzdžiui, mobilųjį telefoną."

Naujausiame žurnale „Tavo vaikas" (Nr. 8) į netikėtus mažų vaikų klausimus atsakymo ieškos 3 žymūs Lietuvos tėčiai: žurnalistas, laidų vedėjas ir dainininkas Marijus Mikutavičius, ekonomistas Nerijus Mačiulis bei žurnalistas Juozas Liesis.

Kaip jiems sekėsi ši nelengva užduotis, sužinosite perskaitę žurnalo redaktorės Rūtos Rukaitės parengtą temą „Paaiškink vaikui drąsiai".

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Beveik neįmanoma nepastebėti, kada vaikas pirmą kartą nusišypsojo mamai ir tėčiui, žengė pirmą savarankišką žingsnį, ištarė pirmą žodį. O kada... pradėjo mylėti?

Kalbėti apie tai, kaip myli vaikai, nėra paprasta net ir mokslo kalba, žurnalo redaktorei Eglei Racevičiūtei prisipažins žurnalo konsultantai. (Str. „13 klausimų apie vaikų meilę".)

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Kažkodėl manome, kad vaikui iki trejų metų pietų miegas yra būtinas, o kai sulaukia ketverių, atleidžiame vadeles. Str. „Tradicija miegoti" pasakoja apie tai, kad pietų miegas prasmingas ir naudingas visai šeimai.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Str. „Jie TAI daro" ir dar kartą atkreips mamų dėmesį į tai, kaip svarbu kūdikiui skirti pakankamai savo laiko ir dėmesio.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Rugpjūtis – masinio šopingo mokyklai mėnuo. Kad nepamestumėte galvos ir visų pinigų, dviejų vaikų mama stilistė Agnė Gilytė patars, kas tinka ir ko reikia mokyklai. Skaitykite žurnalo priedą „Į mokyklą".

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Fotografės Nendrės viršelio nuotraukoje – 11 mėnesių Gabrielius.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"


Pasak mamos Violetos, Gabrielius – labai linksmas vaikas, tačiau šypseną tą dieną išspausti jam buvo sunku. Nes šeima buvo ką tik grįžusi iš kelionės, berniukas staigiai aprengtas ir atvežtas fotografuotis. Vis dėlto rezultatas išėjo puikus kaip visada.

„Už kadro“ liko tą dieną ką tik praūžusi audra, viršelio herojaus temperatūra, bėrimai ir visa kita, kas yra redakcijos fotografo kasdienybė.

Užsiprenumeruoti žurnalą TAVO VAIKAS palankiausiomis sąlygomis galima čia.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Prenumeruojantys žurnalą iki rugpjūčio 15 dienos, papildomai dalyvauja loterijoje, kurios metu bus renkamos 2 skaitytojos ir jų laukia grožio dovana.

Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Išsamiau apie papildomą pasiūlymą – čia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!