Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili (FOTO)

 (75)
Vėlyva motinystė, kai moteriai 40, šiais laikais jau nieko nestebina, tačiau faktas, kad vaikai gimdomi ir po 50 metų, sulaukia daugelio nuostabos. Debbie iš Didžiosios Britanijos žino, ką tai reiškia.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Debbie Hughes iš Didžiosios Britanijos yra viena vyriausių gimdyvių šioje šalyje, kurios vaikas buvo pradėtas natūraliu būdu, o ne po pagalbinio apvaisinimo.

Moteriai buvo 53 metai, kai ji sužinojo pritrenkiančią naujieną - ji taps mama! Sūnus Kyle gimė 2011 metų birželį. Pirmą kartą mama moteris buvo tapusi prieš 30 metų, savo pirmąjį sūnų ji gimdė 1979 metais. Šis sūnus Debbie jau yra padovanojęs dvi anūkes.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Įdomus būdas marginti kiaušinius
Paskutiniame viešame pasirodyme prieš gimdymą Kate Middleton tiesiog švytėjo

Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Debbie su sūneliu ir savo vyriausiojo sūnaus dukrytėmis.
© Vida Press

Šiomis dienomis Debbie dalyvavo vienoje Didžiosios Britanijos TV laidoje, kur prisipažino, kad auginti judrų mažylį yra tikras iššūkis, tačiau ji nė vienos dienos nesigailėjo taip vėlai tapusi mama. Šiandien 57 metų amžiaus moteris sakė: „Jaudinuosi tik dėl vieno dalyko, kad galiu nesulaukti tos dienos, kai mano sūnui sukaks 30".

Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Su sūneliu Kylie.
© Vida Press

Vėlyvą motinystę patyrusi Debbie sakė besidžiaugianti augančiu mažyliu. Jos anūkės Nicole bei Lydia yra 6 ir 5 metų amžiaus, taigi, trimetis sūnelis turi puikią žaidimų kompaniją. Ir nors oficialiai mažylis yra šių mergaičių dėdė, jie labai gražiai bendrauja ir myli vieni kitus.

Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Pirmagimio Debbie susulaukė 1979 metais, o jauniausiojo - 2011 metais.
© Vida Press

Debbie sako, kad niekada nejautė metų naštos ir visada jautėsi jaunesnė, negu buvo įrašyta jos pase. Juvelyro padėjėja dirbanti moteris neplanavo nėštumo, todėl kai su 47 metų partneriu Paulu sužinojo apie nėštumą, abu buvo gerokai nustebę. 

Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
53 metų Debbie pastojo natūraliai, nenaudodama jokių vaistų ar pagalbinio apvaisinimo paslaugų.
© Vida Press

Net ir po teigiamo nėštumo testo moteris nepatikėjo šia žinia, nusipirko dar vieną, dar vieną, iš viso - 4 testus. Beje, testą moteris darėsi po to, kai iš niekur nieko pastambėjo ir sulaukė aplinkinių pastabų, kodėl.

Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Vėlyvos motinystės skonį pajutusi moteris nesigaili tapusi mama.
© Vida Press

Tuo metu, kai sužinojo apie nėštumą, Debbie buvo 53 metai, jos sūnums - 26 ir 11. Moters dukra tragiškai žuvo likus savaitei iki 18 gimtadienio.

Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Pirmąjį sūnų moteris gimdė prieš 3 dešimtmečius.
© Vida Press

Nėštumas buvo labai sklandus - moters nepykino, ji nepriaugo per daug svorio,  jautėsi darbinga ir žvali. Pagimdė Debbie irgi pati, operacijos neprireikė.

Pagimdė 53 metų ir dėl to visai nesigaili <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Šią vasarą sūnui sueis 4 metai.
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!