Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama

Į susitikimą atbėgusi žinoma šokėja Justina Žemaitytė-Gaučienė (29 m.) atrodo tokia žvali ir energinga, tarsi nežinotų, kas tai yra nemigo naktys, kelių savaičių amžiaus kūdikio žindymas ar kiti motinystės „sunkumai". Maža to, jauna mama jau svajoja bent kelias valandas per dieną padirbėti.
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Justina: „Šiuo metu mūsų sūneliui Jurgiui - 6 savaitės, jis labai ramus, tad išties negaliu skųstis, kad motinystė sunki. Mano gyvenimo būdas toks, kad negaliu tiesiog būti namuose ir nieko neveikti. Na, taip, motinystė - didelis darbas, tačiau aš nemoku būti tik namuose. Tikrai neįsivaizduoju, kad galėčiau metams kitiems atsisakyti veiklos, prie kurios esu pratusi nuo vaikystės. Esu šokių trenerė, dirbu su vaikais ir mano darbo grafikas nėra nuo 8 val. iki 17 val., man tereikia kelioms valandoms per dieną išbėgti į treniruotę. Man atrodo nieko keista, kad noriu save realizuoti, turėti veiklos.“

Kodėl žinomai moteriai nepatinka hiperglobėjiškos mamos ir kokia mama ji pati norėtų būti, skaitykite naujausiame „Tavo vaikas“ (spalio mėnesio) žurnale (redaktorės Vaivos Grigaitienės str. „Nemoku būti tik mama“).

„Spalio mėnesio žurnalo „Tavo vaiko" temos sukasi ne tik apie vaiką, bet ir apie šeimos gyvenimo pokyčius gimus naujam jos nariui", - sako žurnalo „Tavo vaikas“ vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.

„Neįmanoma jaustis laimingai, kai tenka suktis tarp darbo, vaikų ir namų" - teigia 2 mažamečių berniukų mama Vilma. Ar tikrai? Galbūt metas pakeisti mąstymą? Skaitykite žurnalistės Ingos Saukienės str. „Tobula mama, arba kaip susidoroti su kaltės jausmu".

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Kai vaikas paauga, mes daug ką pradedame daryti už uždarų durų, o į kūdikį dažnai numojame ranka: „Vis tiek nesupras, neatsimins...“ Kaip elgtis, jei vaikas - toks „rankinukas", kad mama ir į tualetą negali užeiti viena?

Redaktorės Eglės Čepavičienės str. „Nepatogi kasdienybė, arba apie mūsų nuogumą" radosi iš kasdienių mūsų, mamų, istorijų.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Rytoj išleis į namus. Atrodo, taip paprasta, įprasta grįžti namo, o kartu labai ypatinga: šįkart grįši glėbyje laikydama naują žmogų.

Idėjų, kas gali padėti mamai, iš ligoninės grįžusiai namo su kūdikiu, pasijusti karaliene, ieškokite str. „Ko nori mama". Patarimai - tėčiui ir šeimos artimiesiems.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Dvynukų mamos dienoraštį „Sveikiname, laukiatės dvynukų" leido mums atversti žurnalo bendraautorė VU sociologijos doktorantė Veronika Urbonaitė-Barkauskienė.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Spalio mėnesio žurnalo viršelyje – 1,5 m. Barbora, fotografės Nendrės nuotrauka, NEXT suknelė, „Peach plum pair“ batukai.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Fotografės Nendrės

Barborytė – tikras tėvelių džiaugsmas. „Nepasakysi, kad ramuolė, tačiau ji labai pozityvi aktyvuolė. Labai mėgsta bendrauti, išmokusi pirmus žodžius beria juos nesustodama“, – sako mama Aistė.

„Tavo vaiko“ komanda šįkart labai greitai susisuko. Barborytė labai noriai pozavo ir paskui fotoaparato ekrane stebėjo, kaip gražiai ji atrodo.

Na, o mama Aistė sako seniai iš aplinkinių girdėjusi, kad Barborytė gali tikti viršeliui, tik vis netikėjusi, kad taip ir įvyks.

Aistė: „Gera ją auginti, todėl vis dažniau su vyru pakalbame apie broliuką, juk dviese smagiau augti. Barborytei tikrai reikia draugo.“

Geriausiomis sąlygomis žurnalą TAVO VAIKAS užsiprenumeruoti galite ČIA.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!