Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama

Į susitikimą atbėgusi žinoma šokėja Justina Žemaitytė-Gaučienė (29 m.) atrodo tokia žvali ir energinga, tarsi nežinotų, kas tai yra nemigo naktys, kelių savaičių amžiaus kūdikio žindymas ar kiti motinystės „sunkumai". Maža to, jauna mama jau svajoja bent kelias valandas per dieną padirbėti.
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Justina: „Šiuo metu mūsų sūneliui Jurgiui - 6 savaitės, jis labai ramus, tad išties negaliu skųstis, kad motinystė sunki. Mano gyvenimo būdas toks, kad negaliu tiesiog būti namuose ir nieko neveikti. Na, taip, motinystė - didelis darbas, tačiau aš nemoku būti tik namuose. Tikrai neįsivaizduoju, kad galėčiau metams kitiems atsisakyti veiklos, prie kurios esu pratusi nuo vaikystės. Esu šokių trenerė, dirbu su vaikais ir mano darbo grafikas nėra nuo 8 val. iki 17 val., man tereikia kelioms valandoms per dieną išbėgti į treniruotę. Man atrodo nieko keista, kad noriu save realizuoti, turėti veiklos.“

Kodėl žinomai moteriai nepatinka hiperglobėjiškos mamos ir kokia mama ji pati norėtų būti, skaitykite naujausiame „Tavo vaikas“ (spalio mėnesio) žurnale (redaktorės Vaivos Grigaitienės str. „Nemoku būti tik mama“).

„Spalio mėnesio žurnalo „Tavo vaiko" temos sukasi ne tik apie vaiką, bet ir apie šeimos gyvenimo pokyčius gimus naujam jos nariui", - sako žurnalo „Tavo vaikas“ vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.

„Neįmanoma jaustis laimingai, kai tenka suktis tarp darbo, vaikų ir namų" - teigia 2 mažamečių berniukų mama Vilma. Ar tikrai? Galbūt metas pakeisti mąstymą? Skaitykite žurnalistės Ingos Saukienės str. „Tobula mama, arba kaip susidoroti su kaltės jausmu".

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Kai vaikas paauga, mes daug ką pradedame daryti už uždarų durų, o į kūdikį dažnai numojame ranka: „Vis tiek nesupras, neatsimins...“ Kaip elgtis, jei vaikas - toks „rankinukas", kad mama ir į tualetą negali užeiti viena?

Redaktorės Eglės Čepavičienės str. „Nepatogi kasdienybė, arba apie mūsų nuogumą" radosi iš kasdienių mūsų, mamų, istorijų.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Rytoj išleis į namus. Atrodo, taip paprasta, įprasta grįžti namo, o kartu labai ypatinga: šįkart grįši glėbyje laikydama naują žmogų.

Idėjų, kas gali padėti mamai, iš ligoninės grįžusiai namo su kūdikiu, pasijusti karaliene, ieškokite str. „Ko nori mama". Patarimai - tėčiui ir šeimos artimiesiems.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Dvynukų mamos dienoraštį „Sveikiname, laukiatės dvynukų" leido mums atversti žurnalo bendraautorė VU sociologijos doktorantė Veronika Urbonaitė-Barkauskienė.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Spalio mėnesio žurnalo viršelyje – 1,5 m. Barbora, fotografės Nendrės nuotrauka, NEXT suknelė, „Peach plum pair“ batukai.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Fotografės Nendrės

Barborytė – tikras tėvelių džiaugsmas. „Nepasakysi, kad ramuolė, tačiau ji labai pozityvi aktyvuolė. Labai mėgsta bendrauti, išmokusi pirmus žodžius beria juos nesustodama“, – sako mama Aistė.

„Tavo vaiko“ komanda šįkart labai greitai susisuko. Barborytė labai noriai pozavo ir paskui fotoaparato ekrane stebėjo, kaip gražiai ji atrodo.

Na, o mama Aistė sako seniai iš aplinkinių girdėjusi, kad Barborytė gali tikti viršeliui, tik vis netikėjusi, kad taip ir įvyks.

Aistė: „Gera ją auginti, todėl vis dažniau su vyru pakalbame apie broliuką, juk dviese smagiau augti. Barborytei tikrai reikia draugo.“

Geriausiomis sąlygomis žurnalą TAVO VAIKAS užsiprenumeruoti galite ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.