Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama

Į susitikimą atbėgusi žinoma šokėja Justina Žemaitytė-Gaučienė (29 m.) atrodo tokia žvali ir energinga, tarsi nežinotų, kas tai yra nemigo naktys, kelių savaičių amžiaus kūdikio žindymas ar kiti motinystės „sunkumai". Maža to, jauna mama jau svajoja bent kelias valandas per dieną padirbėti.
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Justina: „Šiuo metu mūsų sūneliui Jurgiui - 6 savaitės, jis labai ramus, tad išties negaliu skųstis, kad motinystė sunki. Mano gyvenimo būdas toks, kad negaliu tiesiog būti namuose ir nieko neveikti. Na, taip, motinystė - didelis darbas, tačiau aš nemoku būti tik namuose. Tikrai neįsivaizduoju, kad galėčiau metams kitiems atsisakyti veiklos, prie kurios esu pratusi nuo vaikystės. Esu šokių trenerė, dirbu su vaikais ir mano darbo grafikas nėra nuo 8 val. iki 17 val., man tereikia kelioms valandoms per dieną išbėgti į treniruotę. Man atrodo nieko keista, kad noriu save realizuoti, turėti veiklos.“

Kodėl žinomai moteriai nepatinka hiperglobėjiškos mamos ir kokia mama ji pati norėtų būti, skaitykite naujausiame „Tavo vaikas“ (spalio mėnesio) žurnale (redaktorės Vaivos Grigaitienės str. „Nemoku būti tik mama“).

„Spalio mėnesio žurnalo „Tavo vaiko" temos sukasi ne tik apie vaiką, bet ir apie šeimos gyvenimo pokyčius gimus naujam jos nariui", - sako žurnalo „Tavo vaikas“ vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.

„Neįmanoma jaustis laimingai, kai tenka suktis tarp darbo, vaikų ir namų" - teigia 2 mažamečių berniukų mama Vilma. Ar tikrai? Galbūt metas pakeisti mąstymą? Skaitykite žurnalistės Ingos Saukienės str. „Tobula mama, arba kaip susidoroti su kaltės jausmu".

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Kai vaikas paauga, mes daug ką pradedame daryti už uždarų durų, o į kūdikį dažnai numojame ranka: „Vis tiek nesupras, neatsimins...“ Kaip elgtis, jei vaikas - toks „rankinukas", kad mama ir į tualetą negali užeiti viena?

Redaktorės Eglės Čepavičienės str. „Nepatogi kasdienybė, arba apie mūsų nuogumą" radosi iš kasdienių mūsų, mamų, istorijų.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Rytoj išleis į namus. Atrodo, taip paprasta, įprasta grįžti namo, o kartu labai ypatinga: šįkart grįši glėbyje laikydama naują žmogų.

Idėjų, kas gali padėti mamai, iš ligoninės grįžusiai namo su kūdikiu, pasijusti karaliene, ieškokite str. „Ko nori mama". Patarimai - tėčiui ir šeimos artimiesiems.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Dvynukų mamos dienoraštį „Sveikiname, laukiatės dvynukų" leido mums atversti žurnalo bendraautorė VU sociologijos doktorantė Veronika Urbonaitė-Barkauskienė.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Spalio mėnesio žurnalo viršelyje – 1,5 m. Barbora, fotografės Nendrės nuotrauka, NEXT suknelė, „Peach plum pair“ batukai.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Fotografės Nendrės

Barborytė – tikras tėvelių džiaugsmas. „Nepasakysi, kad ramuolė, tačiau ji labai pozityvi aktyvuolė. Labai mėgsta bendrauti, išmokusi pirmus žodžius beria juos nesustodama“, – sako mama Aistė.

„Tavo vaiko“ komanda šįkart labai greitai susisuko. Barborytė labai noriai pozavo ir paskui fotoaparato ekrane stebėjo, kaip gražiai ji atrodo.

Na, o mama Aistė sako seniai iš aplinkinių girdėjusi, kad Barborytė gali tikti viršeliui, tik vis netikėjusi, kad taip ir įvyks.

Aistė: „Gera ją auginti, todėl vis dažniau su vyru pakalbame apie broliuką, juk dviese smagiau augti. Barborytei tikrai reikia draugo.“

Geriausiomis sąlygomis žurnalą TAVO VAIKAS užsiprenumeruoti galite ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.