Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama

Į susitikimą atbėgusi žinoma šokėja Justina Žemaitytė-Gaučienė (29 m.) atrodo tokia žvali ir energinga, tarsi nežinotų, kas tai yra nemigo naktys, kelių savaičių amžiaus kūdikio žindymas ar kiti motinystės „sunkumai". Maža to, jauna mama jau svajoja bent kelias valandas per dieną padirbėti.
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Justina: „Šiuo metu mūsų sūneliui Jurgiui - 6 savaitės, jis labai ramus, tad išties negaliu skųstis, kad motinystė sunki. Mano gyvenimo būdas toks, kad negaliu tiesiog būti namuose ir nieko neveikti. Na, taip, motinystė - didelis darbas, tačiau aš nemoku būti tik namuose. Tikrai neįsivaizduoju, kad galėčiau metams kitiems atsisakyti veiklos, prie kurios esu pratusi nuo vaikystės. Esu šokių trenerė, dirbu su vaikais ir mano darbo grafikas nėra nuo 8 val. iki 17 val., man tereikia kelioms valandoms per dieną išbėgti į treniruotę. Man atrodo nieko keista, kad noriu save realizuoti, turėti veiklos.“

Kodėl žinomai moteriai nepatinka hiperglobėjiškos mamos ir kokia mama ji pati norėtų būti, skaitykite naujausiame „Tavo vaikas“ (spalio mėnesio) žurnale (redaktorės Vaivos Grigaitienės str. „Nemoku būti tik mama“).

„Spalio mėnesio žurnalo „Tavo vaiko" temos sukasi ne tik apie vaiką, bet ir apie šeimos gyvenimo pokyčius gimus naujam jos nariui", - sako žurnalo „Tavo vaikas“ vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.

„Neįmanoma jaustis laimingai, kai tenka suktis tarp darbo, vaikų ir namų" - teigia 2 mažamečių berniukų mama Vilma. Ar tikrai? Galbūt metas pakeisti mąstymą? Skaitykite žurnalistės Ingos Saukienės str. „Tobula mama, arba kaip susidoroti su kaltės jausmu".

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Kai vaikas paauga, mes daug ką pradedame daryti už uždarų durų, o į kūdikį dažnai numojame ranka: „Vis tiek nesupras, neatsimins...“ Kaip elgtis, jei vaikas - toks „rankinukas", kad mama ir į tualetą negali užeiti viena?

Redaktorės Eglės Čepavičienės str. „Nepatogi kasdienybė, arba apie mūsų nuogumą" radosi iš kasdienių mūsų, mamų, istorijų.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Rytoj išleis į namus. Atrodo, taip paprasta, įprasta grįžti namo, o kartu labai ypatinga: šįkart grįši glėbyje laikydama naują žmogų.

Idėjų, kas gali padėti mamai, iš ligoninės grįžusiai namo su kūdikiu, pasijusti karaliene, ieškokite str. „Ko nori mama". Patarimai - tėčiui ir šeimos artimiesiems.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Dvynukų mamos dienoraštį „Sveikiname, laukiatės dvynukų" leido mums atversti žurnalo bendraautorė VU sociologijos doktorantė Veronika Urbonaitė-Barkauskienė.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Spalio mėnesio žurnalo viršelyje – 1,5 m. Barbora, fotografės Nendrės nuotrauka, NEXT suknelė, „Peach plum pair“ batukai.

Šokėja Justina Žemaitytė: nemoku būti tik mama
© Fotografės Nendrės

Barborytė – tikras tėvelių džiaugsmas. „Nepasakysi, kad ramuolė, tačiau ji labai pozityvi aktyvuolė. Labai mėgsta bendrauti, išmokusi pirmus žodžius beria juos nesustodama“, – sako mama Aistė.

„Tavo vaiko“ komanda šįkart labai greitai susisuko. Barborytė labai noriai pozavo ir paskui fotoaparato ekrane stebėjo, kaip gražiai ji atrodo.

Na, o mama Aistė sako seniai iš aplinkinių girdėjusi, kad Barborytė gali tikti viršeliui, tik vis netikėjusi, kad taip ir įvyks.

Aistė: „Gera ją auginti, todėl vis dažniau su vyru pakalbame apie broliuką, juk dviese smagiau augti. Barborytei tikrai reikia draugo.“

Geriausiomis sąlygomis žurnalą TAVO VAIKAS užsiprenumeruoti galite ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.