Šventinį savaitgalį renginių netrūks: kas, kur, kada 20 idėjų

 (3)
Artėjant savaitgaliui, tradiciškai apžvelgiame įdomiausius savaitgalio renginius. Jeigu žinote įdomių renginių, kuriuose smagu dalyvauti šeimoms su vaikais, laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vilnius

Iki birželio 1 dienos Vilniuje vyksta tradicinis tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai". Festivalio metu sostinė tampa didele dainų ir šokių scena - koncertai vyksta įvairiuose senamiesčio kiemuose ir koncertų salėse. Penktadienį nuo 12 valandos Daukanto aikštėje vyks tautodailės darbų ir kulinarinio paveldo mugė ir koncertai, vakare sutartinių gerbėjai kviečiami į Bernardinų sodą. Teatro, muzikos ir kino muziejaus kieme nuo 17.30 val. koncertas „Graži mūsų šeimynėlė" - tai muzikuojančių šeimų koncertas. Šeštadienį šeimos su vaikais kviečiamos į Vilniaus teatrą „Lėlė", kur lauks ne tik koncertai, bet ir lėlių teatro spektaklis. Visą savaitgalį įvairiausi koncertai pabirs po miestą, todėl geriausia iš anksto pastudijuoti programą ir išsirinkti jums patinkantį renginį.

Vilnius

Birželio 1 d., sekmadienį, Vilniuje vyks šventė „Šeima - gyvybės lopšys". Šventėje numatyta šeimų eisena, kurios maršrutas nusidrieks nuo Nepriklausomybės aikštės prie Seimo rūmų iki Rotušės. Rotušės aikštėje vyks koncertas. Šiais Šeimos metais organizatoriai kviečia taip paminėti Vaikų gynimo ir Tėvo dieną. Švente siekiama priminti, kad šeima yra svarbiausia visuomenės ląstelė, užtikrinanti laisvą ir sveiką vaikų ateitį. Dalyvauti šventėje kviečiami visi geros valios žmonės - tiek sukūrę šeimas, tiek svajojantys apie šeimą ar palaikantys šeimos, kaip vertybės, idėją. Laukiamos ir išbandymus patiriančios šeimos bei jų artimieji. Šiais metais renginį organizuoja keturios krikščioniškos Bažnyčios: Ortodoksai, Katalikai, Evangelikai liuteronai ir Evangelikai reformatai. Dalyviai kviečiami 13.30 val. rinktis ir rikiuotis Gedimino prospekte prie LR Seimo. 14 val. eisena pajudės Gedimino prospektu, kirs Katedros aikštę ir Pilies gatve pasieks Rotušę. Rotušės aikštėje vyks koncertas.

Vilnius

Šis sekmadienis Gedimino prospekte bus ne tik sportiškas, bet dar ir šventiškai vaikiškas, kadangi birželio 1-ąją dieną drauge su visu pasauliu minėsime tarpautinę vaikų gynimo dieną. Taigi jauniesiems renginio dalyviams liūdėti tikrai neteks. Visų laukia ir pamėgtieji gatvės šokiai, puikus grindų riedulys ir netgi specialūs “Draugų nameliai” su aktyviais žaidimais. Renginio metu bus galima pasivaišinti ir kareiviška koše! Nuo 10 iki 15 val. bus galima tradiciškai žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, taip pat lauko tenisą, krepšinį, pasukti galvą prie gigantiškųjų šachmatų, paskraidinti skraidančiuosius lėktuvėlių modeliukus. Vaikučiai galės išbandyti mini futbolą. Ant didžiosios scenos, kuri bus įrengta Gedimino pr. 1, vyks „Show Miestas" - šokio spektaklis visam miestui.

Vilnius

Gegužės 31 d. 16 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje - jaunųjų atlikėjų fiesta.  Scenoje bus galima išvysti net dvylika gabių solistų, lydimų Šv. Kristoforo kamerinio orkestro. Tiesa, prie dirigento pulto neišvysite prof. Donato Katkaus, nes kolektyvui šį kartą vadovaus jaunieji dirigentai - Birutė Bagdonaitė ir Martynas Stakionis. Jau aštuonerius metus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, į didžiąją sceną sukviečia jaunuosius atlikėjus, išsiskiriančius muzikinio mąstymo kultūra, virtuoziškumu, interpretacijų originalumu. Šie talentai, pasiryžę savo gyvenimo kelią sieti su muzika, pakeri ne tik klausytojų širdis, bet ir griežčiausias konkursų komisijas, tad yra pelnę laurų ne viename respublikiniame bei tarptautiniame konkurse. Programoje skambės J. S. Bacho, V. Monti, V. Bellini, J. Haidno ir kt. kompozitorių melodijos. Įėjimas laisvas.

Vilnius

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai visus tėčius sveikina su Tėvo diena ir turi jiems dovaną - gegužės 31 d., šeštadienį, tėčiai, su nepilnamečiais vaikais atėję apžiūrėti Valdovų rūmuose įrengtų ekspozicijų, bilietą galės įsigyti su 100 proc. nuolaida. „Pastaruoju metu populiarėjančios tėvystės atostogos rodo, kad tėveliai, kaip ir mamos, nori kuo daugiau laiko praleisti su savo vaikais. Lietuvoje apskritai juntami teigiami pokyčiai: šeimos su vaikais siekia vis daugiau laiko praleisti drauge, ieško patrauklesnių kultūrinio laisvalaikio formų bei erdvių", - teigia direktoriaus pavaduotoja dr. Jolanta Karpavičienė.

Vilnius

Gegužės 31 d., Vilniuje, Žirmūnuose įsikūrusiame „Ogmios mieste" visi kviečiami į nemokamą „Tele Bim-Bam" koncertą. Nuo 11.30 iki 15.30 val. vyksiančioje šventėje šeimos galės pasijusti kaip šeimų festivalyje, kuriame dalyvaujantys tėvai gali leisti vaikams pasimėgauti atrakcionais ir kitomis pramogomis, o patys - atsipūsti ir pabendrauti. Kūrybinėse dirbtuvėse bus galima išbandyti puodų žiedimą, grojimą būgnais, veiks robotikos mokykla, bus pučiami muilo burbulai, dalyvaus „SOS gyvūnai" su savo keturkojais augintiniais, o nuo 13 val. vyks interaktyvus animatorių spektaklis „Peliukų šalis" vaikams. 14.15 val. spektaklį vaikams surengs „Raganiukės teatras". Tele Bim-Bam koncerto pradžia - 12.30 val.

Vilnius

Birželio 1 d. nuo 11 val. Vaikų ligoninė tradiciškai švęs Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Vaikų ligoninėje (Santariškių g. 7) visi kviečiami pasigėrėti ligoninės parku, paklausyti smagaus koncerto ir kaip kasmet paleisti į dangų šimtus balionų su gervelėmis.

Kaunas

Gegužės 31 d. 12.00 val.vyks tradicinė Kauno krašto sporto šventė, skirta Olimpinei dienai, Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Pasaulinei gamtos apsaugos dienai paminėti. Šventėje dalyvauja Kauno ir kitų miestų bei rajonų ikimokyklinių įstaigų auklėtiniai, jų tėveliai, Kauno krašto sportą mylintis jaunimas, neįgalieji, sporto veteranai .12.00 val. iškilmingas šventės atidarymas prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo, po kurio vyks darželinukų „Olimpinės myliukės" (333 m) bėgimas Ąžuolyno parke. 13.00 - 13.20 - iškilminga eisena į sporto Halę, kur vyks jaunųjų šokėjų, dainininkų pasirodymai, šventės nugalėtojų ir dalyvių apdovanojimas.

Kaunas

Gegužės 31 dieną, 10 - 13 valandomis Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje rengiama „Gyvybės šventė". Kviečiamos visos šeimos, susilaukusios anksčiau laiko gimusio vaikelio, susitikti, susipažinti, papasakoti savo istoriją, padrąsinti Kauno klinikose savo naujagimius slaugančius tėvelius, bei dar kartą pasakyti Ačiū medikams ir personalui, kurių darbas yra neįkainojamas.

Klaipėda

Beveik 100 jaunųjų greičio ir adrenalino mėgėjų jau užsiregistravo dalyvauti tradiciniame paspirtukų ir triratukų čempionate, kuris šiemet Klaipėdoje, šalia prekybos ir pramogų centro „Akropolis" vyks šeštadienį, gegužės 31 dieną. 13 val. prasidėsiančiose azartiškose varžybose šiemet pirmą kartą galės dalyvauti ne tik 3-7 metų vaikai, bet ir tėčiai su mamomis. Šeimoms bus surengta speciali estafetės rungtis. Tradicinėje vaikų šventėje bus galima ne tik lenktyniauti, bet ir stebėti vaikų šokių kolektyvų pasirodymus, išbandyti įvairias atrakcijas ir batutus, išmokti lankstyti balionus. Ši šventė skiriama Vaikų gynimo dienai, tad visos pramogos prie „Akropolio" šį šeštadienį bus nemokamos - batutai, karuselės, įvairūs nuotaikingi atrakcionai.

Prienų r.

Gegužės 31 dieną Harmony parke (Vazgaikiemyje, Prienų r.) vyks Šeimų šventė. Tradicinė Šeimų šventė šiemet kviečia dalyvauti net 30 skirtingų veiklų ir pramogų. Šių metų šventėje daug dėmesio bus skiriama vaikams, jų švietimui, ugdymui, lavinimui ir pramogoms, kad mažieji šventės dalyviai šypsotųsi ir būtų laimingi. Šventės tikslas - paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšio bei paskatinti atskirų šeimų bendravimą. Nuotaikingos ir edukacinės pramogos šeimos narių ir bendraminčių apsuptyje suteikia galimybę vienas kitam padovanoti tai, kas brangiausia - savo laiką ir dėmesį.

Vienas pagrindinių Šeimų šventės atributas yra gėrį nešantys aitvarai, todėl kiekvienas šventės svečias galės dalyvauti specialiose dirbtuvėse ir pasigaminti pačius gražiausius bei aukščiausiai kylančius aitvarus, kuriuos į dangų paleisti padės profesionalai. Mažieji šventės dalyviai galės stebėti ir aktyviai dalyvauti Giliukų ir kitų personažų spektakliuose, kurti žaisliukus bei mokytis origami lankstymo meno.

Mažus ir didelius Šeimų Šventės dalyvius džiugins kinologų pasirodymai su šunimis. Šventės metu visos mamytės ir tėveliai kartu su savo vaikais galės dalyvauti profesionalių trenerių treniruotėse ir išmokti naudingų pratimų kūnui ir sielai. Profesionalūs sportininkai taip pat ves treniruotes ir pasakos apie kiekvieną sporto šaką. Šventės metu vyks krepšinio turnyras 3x3, kurio nugalėtojai turės galimybę išbandyti savo jėgas krepšinio kovoje prieš žinomus Lietuvos krepšininkus. Rungtyniauti nusiteikę azartiški šventės dalyviai turės galimybę dalyvauti stalo žaidimų turnyruose.

Tėvams atsipūsti nuo savo mažųjų atžalų padės vaikų ypač mylimi batutai, vandens kamuoliai ir kitos atrakcijos. Šventėje veiks mažasis nuotykių parkas, kuriame vaikai galės išbandyti savo jėgas laipiodami skirtingomis virvių trasomis. Šeimų Šventės metu patyrę skautai mokys vaikus rišti skirtingus mazgus, įkurti laužą, pasistatyti palapinę bei surengs plaustų varžybas. Šeimų šventės pradžia - 11 val. Įėjimas ir pramogos - nemokamai.

Druskininkai

Visą savaitgalį Druskininkuose vyksta kurorto šventė. Mieste šurmuliuos tautodailininkų mugė, vyks sportinės varžybos, koncertai. Bus ir renginių, skirtų šeimoms su vaikais: sekmadienį 11 valandą prie Druskonio ežero - klounų teatro studijos „Dulidu“ interaktyvi vaikų kūrybos programa „Cirkas“. 13 val. - M.K. Čiurlionio meno mokyklos auklėtinių koncertas Pramogų aikštėje. Visą savaitgalį Vilniaus alėjoje vyks tradicinės kalvystės edukacinė programa „Senoji metalo magija“ .

Panevėžys

Birželio 1-ąją Panevėžio miesto savivaldybė kviečia su šeima pramogauti Vaikystės šventėje. Nuo 11 val. vyks karinės technikos paradas Vilniaus, Klaipėdos g. iki prekybos ir pramogų centro „Babilonas". Čia 12 val. vyks šventės atidarymas. Orkestro „Panevėžio garsas", lopšelių-darželių, Karaliaus Mindaugo husarų bataliono programa, kariškių, gaisrininkų, kinologų, muitininkų, policininkų, baikerių, sklandytojų technikos paroda, NATO oro policijos misijos naikintuvų skrydis, kareiviška košė, vaikų piešinių ant asfalto konkursas „Mano tėvelis" - tai dar ne visos linksmybės, kurios laukia žiūrovų.

Marijampolė

Savaitgalį Marijampolėje švenčiamos „Miesto dienos 2014". Šeštadienį nuo pat ryto visų lauks tautodailininkų mugė, vyks baikerių pasirodymas, įvairios sporto varžybos, senovinės technikos paroda. Poezijos parke nuo 11 val. - Mamyčių turgelis, kur mamos galės pirkti ir parduoti, o jų vaikai irgi nenuobodžiaus užsiėmimuose. Sekmadienį taip pat netrūks koncertų, pasirodymų, pramogų vaikams ir šeimoms. Sekmadienį nuo 13 val. P. Butlerienės kiemelyje laukiami mažieji - čia vyks pramogos, skirtos jiems.

Šilutė

Gegužės 31 dieną, nuo vidurdienio iki vėlaus vakaro, Šilutė švenčia miesto šventę. Šiemet išskirtiniu šventės akcentu taps palei Šyšos upę išsidėsčiusios įvairios atraktyvios meno erdvės, kurios kartu su šventės dalyviais ir žiūrovais sukurs šurmuliuojančią muzikos bei meno upę. Programoje gausybė reginių, skirtų visai šeimai. Nuo 12 val., prie H. Šojaus dvaro, visi norintys turės unikalią galimybę tapti vieno didžiulio piešinio bendraautoriais ir visi kartu ant drobės piešti tema „Kitokia upė”. Nuo lietuvių liaudies dainų ir klasikinės muzikos skambesio, iki šiuolaikiškos muzikos ritmų, nuo tradicinių amatų ir senovinių automobilių ekspozicijos iki teatralizuotų pasirodymų ir šiuolaikinio meno instaliacijų – visa tai ir daug kitų reginių ir atrakcijų lauks visų šventės svečių. Dar vienas netikėtas šventės akcentas - Šyšos upėje, prie H. Šojaus dvaro įsikurs scena ant vandens. Čia visus linksmintis kvies jaunieji Šilutės ir Klaipėdos miesto atlikėjai.

Širvintos

Gegužės 30- 31 dienomis miesto šventę švenčia Širvintos. Ta proga nuo 12 iki 20 val. Širvintose, centrinėje miesto aikštėje (prie savivaldybės pastato) numatytas renginys „Vaikų dovana miestui“. Jo metu bus bandoma pagerinti Lietuvos rekordą - daugiausia iškirptų ir suklijuotų popierinių žiedų. Nuo 16 val. prie skulptūros "Širvinta" vyks muilo burbulų šou, o 17 val. - ikimokyklinukų koncertas.

Garliava

Gegužės 30 - 31 d. Garliavoje vyks jubiliejinė miesto šventė. Šiais metais sukanka 205 m. nuo to laiko, kai jį įkūrė bajoras, sukilėlių kariuomenės generolas Juozas Godlevskis. Šiais metais tradiciškai bus galima išvysti  amatininkų dirbinių mugę, žirgų konkūrus, baikerių šou, mėgėjų meno kolektyvus iš Garliavos, Ilgakiemio ir Alšėnų. Šiemet dalyvių pasirodymus, teatralizuotą eiseną ir kitas staigmenas bei atrakcijas apjungs istorinė tematika. Šventės kvieslys - miesto įkūrėjas Juozas Godlevskis su savo ponia. Šių metų naujovė - naktinis kino seansas. Šventėje visi norintys galės savo sveikinimus Garliavai užrašyti centre esančioje rekordinio dydžio linkėjimų knygoje, mėgautis koncertu, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, rungtis sporto rungtyse, grožėtis žirgais bei aplankyti parodas.

Palanga

Gegužės 30 - birželio 1 Palangoje vyks festivalis „Sportas visiems". Renginių netrūks ir mažiems, ir dideliems. Štai šeštadienį 11 - 15 val. Basanavičiaus g. vyks įvairios varžybos poilsiautojams: smiginis, rankos lenkimas, baudų metimas į krepšį, žūklė, petankė, šaudymas pneumatiniu šautuvu, rankinis ir grindų riedulys visiems, slalomas su futbolo kamuoliu, šiaurietiškasis ėjimas, badmintonas, pasagos mėtymo varžybos, laipiojimas uolomis (dirbtine sienele). Sekmadienio rytą visi kviečiami pradėti bendra mankšta ir maudynėmis jūroje. Asociacijos „Sportas visiems" organizuojamas festivalis į atraktyvias sportines rungtis įsitraukti kviečia visus norinčius, ypač - šeimas su vaikais. Dalyviams nereikalingas išankstinis pasirengimas - svarbiausia noras aktyviai ilsėtis, judėti bei gera nuotaika. Festivalis šiais metais ypatingas tuo, jog gegužės 31 d., šeštadienį, minint Baltijos kelio 25 - erių metų sukaktį, bus organizuojamas 5 kilometrų gyvos šokio linijos pasirodymas. Visoje J. Basanavičiaus gatvėse vienu metu išsirikiuos per 3 tūkstančius linijinių šokių dalyvių. Šis pasirodymas bus fiksuojamas pasaulio Gineso rekordui, šį renginį tiesiogiai transliuos Delfi TV.

Gargždai

761-ąjį gimtadienį Gargždai švęs keturias dienas - iki birželio 1 -osios, šventiniuose renginiuose pramogų netrūks mažiausiems dalyviams ir jų tėveliams, jaunimui, vyresnio amžiaus žmonėms. Vyks koncertai, sportinės varžybos, prekybininkų mugė, daug smagių atrakcijų vaikams. Gegužės 30 diena, penktadienis, skiriamas vaikams ir jaunimui. 14 val. aikštėje prie Gargždų kultūros centro prasidės IX vaikų ir jaunimo kultūros, sporto ir meno festivalis „O mes vaikai, o mes pasaulis". Jaunųjų Klaipėdos rajono talentų fiestoje „Svajonių sparnais" pasirodys mūsų savivaldybės kultūros ir švietimo įstaigų meno kolektyvai, kurie dainomis ir šokiais skleis linksmą nuotaiką. Vaikiškas madas bei rūbus mamoms pristatys klaipėdietės Linos Zaveckienės mados studija „LiZa Svajos".

Linksmybės tęsis su animatoriais, tarp kurių bus piratas, kiti personažai. Daug džiaugsmo vaikams suteiks balionų lankstymo pamokėlės ir burbulų šou. Veiks foto studija, kurioje bus galima įsiamžinti su šeima ar draugais. Šeštadienį (gegužės 31 dieną) 8 val. centrinėje Klaipėdos gatvėje įsikurs prekybininkai. Čia bus galima įsigyti originalių Žemaitijos krašto tautodailės dirbinių, aksesuarų, užkąsti ar pavalgyti, pasiklausyti liaudiškos muzikos kapelų. Gargždų žvyro karjere 11 val. prasidės automobilių varžybos , 15 val. prie Gargždų kultūros centro vyks galiūnų čempionato I-asis etapas, vakare - koncertas. Sekmadienį vyks daug sporto renginių.

Rumšiškės

Gegužės 31 -ąją dieną penktus metus Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse rengiama pažintinė-pramoginė šventė „Pirties diena" su sveika pirtimi pažindins ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. Nekomercinę šventę organizuojanti Lietuviškos pirties bičiulių draugija šiemet pristatys etnografinių šalies regionų pirtis, klubus, pirtininkus. Renginyje bus mokoma vantų rišimo, vanojimo subtilybių, bus galima pamatyti įvairių rūšių masažo technikų, išgauti augalų hidroliatų paslapčių, išmėginti grožio procedūrų, sužinoti, kaip patiems pasigaminti kaukių veidui ir kūnui. Kaip ir kasmet, žolelių arbata ir sveikuoliški gėrimai šventės lankytojams nieko nekainuos.

Kadangi šiemet „Pirties diena" vyks Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse, tad mažiesiems lankytojams taip pat bus pasiūlyta švelnių pirties, masažo procedūrų, kitų pramogų. Juk kadaise būtent pirtyse naujagimiai išvysdavo pasaulį. Antai Dvaro pirtyje be įprastinių garo vaišių įvairaus amžiaus lankytojams bus organizuojamas vienas užėjimas tik kūdikiams ir jų tėveliams. Šventė, kuri vyks 11 -18 val. lankytojams yra nemokama, tik reikia įsigyti bilietą į muziejaus teritoriją.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Kaune atidarytas didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras (7)

Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega" duris atverė įspūdingas edukacinis pramogų centras „CURIOCITY – miestas smalsiems vaikams". Tikimasi, kad daugybės specialistų ilgiau nei metus kurtas ir daugiau nei 1 mln. eurų investicijų kainavęs projektas taps traukos centru ne tik visos Lietuvos šeimoms, bet ir auginantiems vaikus kaimyninėse šalyse.

Krikštynų papročiai, kurių dera nepamiršti kiekvienam lietuviui (16)

Krikštynų papročių būta įvairių – priklausomai nuo vietovės, meto, nuo pačių žmonių. Pažvelkime į keletą jų – gal ir šiomis dienomis rasime ką sau pritaikyti.

Rūkančio mažylio nuotrauka šokiravo pasaulį: kaip jam sekasi šiandien (9)

Pamenate 2 metų vaiką, kuris buvo užkietėjęs rūkalius ir per dieną surūkydavo po keliasdešimt cigarečių? Šiandien mažylio gyvenimas gerokai pasikeitęs. Laimė, į gerąją pusę.

Vilniečiai dalyvavo renginyje "Mes už šeimą" (1)

Gegužės 14-ąją, švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, Vilniuje vyko eisena bei renginys „MES už ŠEIMĄ".

Vaiko pagrobimas iš žaidimų aikštelės: socialinis eksperimentas (13)

Šį socialinį eksperimentą socialiniuose tinkluose paskutinėmis dienomis peržiūrėjo milijonai žmonių.

Tiek būsimų mamų vienoje vietoje pamatyti galima tik kartą per metus (12)

Šiandien Vilniaus Rotušėje vyko būsimų mamyčių šventė. Kiekviena dalyvė gavo skulptoriaus Vaido Ramoškos sukurtą mažąjį Vilniaus angelą, kurį pašventino kunigas Ričardas Doveika.

Jaunos mamos išpažintis ir dvi kardinaliai skirtingos motinystės nuotraukos (21)

Pogimdyminės depresijos paliestos moterys apie tai kalba nenoriai. Vis dar gajus mitas, kad tai yra kažkas gėdingo ir „nenormalaus“.

Moteris įsidėjo spiralę nuo nėštumo ir... (14)

Šis straipsnio pavadinimas gali turėti du tęsinius: „... ir buvo rami, kad saugiai kontroliuoja nėštumo planavimą“ arba „... ir tada nutiko kai kas labai netikėto“. Kaip manote, kuris variantas jai nutiko? Taip, jūs atspėjote.

Nepatikėsite, kas viena kitai yra šios dvi mergaitės (3)

Jeigu reiktų išrinkti daugiausiai dėmesio sulaukiančius dvynius, Ilinojuje (JAV) gyvenančios dvynės seserys Kalani ir Jarani galėtų pretenduoti į aukštą vietą. Mergaitės, nors yra dvynės, yra skirtingos odos spalvos ir dėl to sulaukia neeilinio dėmesio.

Mirčiai pasmerktą vaiką ryžosi gimdyti dėl kilnios priežasties (11)

Jeigu esate atidus portalo TavoVaikas.lt skaitytojas, ko gero, pamenate istoriją apie vyrą, kurio nufotografuota mylima žmona tapo socialinių tinklų sensacija. Nėščios ir miegančios moters nuotrauka slėpė liūdną paslaptį - pora pasiryžo susilaukti vaikelio žinodama, kad jis netrukus mirs.

Būsima mamytė Serena Williams mados pokylyje nepasikuklino

Pasaulinio garso tenisininkė Serena Williams nuo karjeros pradžios garsėja ekstravagantišku stiliumi. Ką tik praūžusiame Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto vakare būsima mamytė dar kartelį pademonstravo įsimintiną įvaizdį.

Erica Jennings-Didžiulis: „Motinystės iš knygų neišmoksi" (2)

Dainininkė Erica Jennings-Didžiulis (36 m.) su vyru Jurgiu Didžiuliu (37 m.), atlikėju, dainų ir muzikos autoriumi, augina du sūnus – Praną Emilijų (9 m.) ir Antaną Algimantą (7 m.). Birželį gims dar vienas šeimos narys, visi laukia mergaitės.

Nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Garsios besilaukiančios moterys – apie svarbiausią gyvenimo įvykį (2)

Būsimų mamų šventėje šiemet – ypač daug besilaukiančių garsių moterų. „Šie metai kaip niekad derlingi", – šypsosi renginio, kuris vyks gegužės 9 d. 15 val. Vilniaus Rotušėje, organizatoriai.

Pasaulinio garso fotomenininkė Lietuvoje pristato jautriausią savo parodą

Visame pasaulyje garsi fotomenininkė ir vaikų teisių ambasadorė Anne Geddes pirmą kartą Lietuvoje eksponuoja savo parodą.