Žindo 6 metų vaiką ir neketina liautis

 (59)
Denise Sumpter žindo iš karto du savo vaikus - pusantrų metų sūnų Beau ir šešerių metų dukterį Belle. Didžiojoje Britanijoje gyvenanti 44 metų moteris praėjusią savaitę atvirai papasakojo apie savo žindymo patirtį, ir įžiebė aršią diskusiją: kada yra riba, kai jau laikas nujunkyti?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

44 metų Denise žino atsakymą į klausimą, kada ji baigs žindyti. Ogi tada, kai to atsisakys pati duktė. Moteris įsitikinusi, kad žindymas vaikui dovanoja ne tik sveikatą, bet ir ypatingą ryšį su mama, kuomet vaikas jaučiasi saugus ir laimingas.

Belle lanko antrą klasę, ir visai gali būti, kad ji yra ilgiausiai žindytas (tiksliau, žindomas) vaikas Didžiojoje Britanijoje. Kai grįžusi iš mokyklos mergaitė paprašo mamos pieno, Denise neprieštarauja ir pažindo dukrytę.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Dar negirdėtas būdas, kaip nustatyti būsimo vaiko lytį
Kaip dvynukus auginti sekasi Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui

Moteris prisipažįsta, kad kritikos ir pašaipių komentarų ji sulaukia daug, netgi iš artimų žmonių. Vengdama dėmesio, moteris jau keleri metai nežindo dukrytės viešai ir nesuteikia niekam progos to komentuoti.

Kaip dažnai mergaitė nori mamos pieno, priklauso nuo jos nuotaikos, sako mama. Kai ji serga arba yra pavargusi, tuomet žinda dažniau. Kartais ji gali mamos krūties paprašyti du kartus per dieną, o kartais nežinda ir visą savaitę.

Denise įsitikinusi, kad mamos pienas vaikams yra nepakeičiamas. Svarbiausias to įrodymas – ir sūnus, ir duktė labai retai serga. Be to, mergaitė yra labai stropi ir gera mokinė, ji ir fiziškai išsivysčiusi gerai - bendraklases ūgiu lenkia visa galva. Mama įsitikinusi, kad už visa tai dėkoti reikia taip pat ilgam žindymui.

Įdomiausia šioje istorijoje, kad pagimdžiusi dukterį, mama buvo pasiryžusi ją maitinti... 6 mėnesius. Tada planavo duoti košių, kito maisto ir pamažu atjunkyti dukrytę. Tačiau kai suėjo 6 mėnesiai, Denise pamatė, kaip jos dukrytei reikia mamos pieno, ir nusprendė žindyti tol, kol ji pati atsisakys.

Viešai duodama interviu, Denise nori paneigti ir daug mitų, kurie sklando apie ilgą žindymą. Viens iš jų – jog mamos pienas nuo tam tikro laiko neturi jokios maistinės vertės. „Nesąmonė", – tvirtai nukerta ilgą žindymo patirtį turinti moteris.

Ji įsitikinusi, kad žindymas padeda jai išlaikyti liekną figūrą, be to, saugo nuo vėžio. Tačiau ne jos pačios, o būtent vaikų interesai yra svarbiausi, interviu „Daily mail" sakė 44 metų žindyvė.

Ji paneigia mitą, kad ilgai žindomi vaikai auga pernelyg prisirišę prie mamos, drovūs ir nesavarankiški. „Mokytojas sako, kad Belle yra ne pagal metus savarankiška", – atvirauja mama. Yra buvę, kad šešerių metų mergaitė savaitę atostogavo be mamos, ir tada jai nereikėjo mamos pieno.

Denise Sumpter visiškai pasikliauja savo nuojauta, vaikais ir gamtos suteikta teise moteriai žindyti.

Šeimos nuotraukų galima pamatyti čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.