Reklama

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu

Namuose, kuriuose gyvena vaikai, kas minutę gimsta po istoriją. Jos būna įvairaus žanro: dažnai – detektyvai ar melodramos, dar dažniau – komedijos ar trileriai.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pavyzdžiui, rytinis susiruošimo į darželį, mokyklą ir darbą trileris, išlaikantis įtampą iki paskutinės minutės.

Daiktai moka pasakoti istorijas, ypač tuomet, kai patys prisideda prie jų atsiradimo. Tokių namų istorijų tyrinėtojos, dvi draugės ir mamos, sukūrė beveik slaptą daiktų pasaulį ir pavadino jį „Moonsie".

Čia vaikus pasitinka mėnulio formos įėjimas, o už jo – herojai. Kiekvienas su savo misija – padėti, padrąsinti ar pralinksminti.

Moonsie“ pasaulį Erika ir Indrė pradėjo kurti nuo organinės medvilnės patalynių.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Vaikai, ypač kūdikiai, labai daug laiko praleidžia lovelėse. Jų odelė daug lengviau ir greičiau absorbuoja aplinkoje esančias medžiagas. Yra itin svarbu, kad tai prie ko jie liečiasi būtų pagaminta iš natūralių, be cheminių priedų medžiagų.

Todėl visos „Moonsie“ patalynės yra tik iš 100 proc. organinės sertifikuotos medvilnės, kuri buvo ne tik auginta, bet ir apdirbta bei pasiūta laikantis griežtų pasaulinių GOTS standartų.

„Kurdamos produktą ilgai galvojome, o kaip būtų galima ne tik pasiūti gražų ir sveiką produktą, bet tuo pačiu padėti tėveliams sukurti miego rutiną, paversti ją linksmu ir maloniu procesu. Taip atsirado trys „Moonsie“ planetos herojai su ypatingomis galiomis“, – pasakoja Erika ir Indrė.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Kiekvienas iš trijų herojų turi savo vardą, istoriją ir misiją. Tokiu būdu herojus gali virsti jūsų vaiko miego draugu, o jų vykdomos misijos padėti tėveliams paguldyti, nuraminti savo vaikutį bei atrasti vis naujų vakaro istorijų.

Pavyzdžiui, visi žinome, kad sapnai yra tokie tikri, kad tik pabudęs supranti, jog visgi – ne. Tačiau yra tame ir geroji pusė – visą naktį gali valgyti uždraustus saldumynus, o ryte visai neskauda pilvo. Arba sudalyvauti kengūrų olimpiadoje. Tik ne visuomet sapnai atkeliauja pagal užsakymą. Štai čia derėtų pristatyti mešką Moony, kurios specializacija – sapnų gaudymas.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Įsitaisęs ant šeimininko ar šeimininkės patalynės, Moony išvynioja meškerę ir merkia ją į nakties dangų. Ką ištrauks – staigmena. O tada jau kiek leidžia tėvelių ir vaikučio fantazija kiekvieną vakarą galima leistis i apsvarstymus, o koks sapnas šią naktį užkibs ant Moony meškerės.

Moonsie planetoje kartu su Moony taip pat gyvena lapė Luna, kuri kasa duobutes ir taip gamina miegui spąstus, bei vienas drąsiausių katinų Shoo, kuris vos įžiūrėjęs artėjantį blogą sapną, sėdasi ant vienaračio ir taip jį užvaiko, kad net didžiausiam košmarui ima dantys barškėti bebėgant.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Užsakymo nr.: PT_77992883

Vystymasis

Populiariausi vaikų vardai JAV: kai kurie mėgstami ir Lietuvoje

Tęsiame temą apie populiariausius naujagimių vardus kitose šalyse ir šįkart žvalgomės po JAV.

Kokio ūgio ir svorio gimsta berniukai, o kokio – mergaitės

Sakoma, kad mergaitės anksčiau nei berniukai pradeda vaikščioti ir kalbėti, bet berniukai greičiau auga. Kiek čia tiesos?

Siūloma padidinti vaiko priežiūros išmokas (2)

Siekiant pagerinti demografinę padėtį, siūloma padidinti vaiko priežiūros išmokas.

5 patarimai, kad vaikas lengvai užmigtų ir miegotų naktį nepribusdamas

Susilaukus vaiko, daugelio dalykų tėvams tenka mokytis nuo nulio: kaip kūdikį prausti, maitinti, migdyti ir kt.

Vaiko raida nuo gimimo iki metų: ką jis moka ir kokie žaislai tinka

Neretai tėvai domisi, kokius žaislus pirkti ir ką žaisti su kūdikiais nuo gimimo. Vaikų raidos specialistai pabrėžia, kad naujagimius ir kūdikius labiausiai ugdo artimųjų meilė, švelnumas, rūpestis, buvimas šalia.

Vaikas nuo gimimo iki 3 metų: kokių žaislų jam reikia

Renkant žaislus patiems mažiausiems svarbu atsižvelgti į tai, kad jie būtų ne tik saugūs, kokybiški, bet ir atitiktų mažylio amžių. Apžvelkime kūdikio raidą nuo gimimo iki trejų metų ir tai, kokie žaislai jam tinkamiausi.

Per 9 paras iš tėvų paimta 90 vaikų

Nuo liepos įsigaliojus centralizuotai Vaiko teisių apsaugos sistemai, iš tėvų buvo paimta 90 vaikų, 30 iš jų buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai ar net gyvybei.

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena

Kiekvieną pusmetį atnaujinami populiariausių naujagimių vardų dešimtukai šįkart pažėrė nemažai staigmenų.

13 dalykų, kurių vaikai iš savo tėvų trokšta visa širdimi

Paprastai taisykles ir priesakus kuriame mes, suaugusieji, skirdami juos vaikams. O ką norėtų pasakyti mums vaikai?

Vaikas nenori sėstis ant klozeto: 3 priežastys, apie kurias gal nepagalvojote

Pratinant mažylį prie kokios nors naujovės, reikia jūsų kantrybės ir vaizduotės, nepamiršti pagyrimų ir nesudirgti dėl niekų. Tai pagrindinės taisyklės, ir tada jam tikrai pasiseks. Mėnesiu anksčiau ar vėliau - jokio skirtumo.

Silvijos sėkmės istorija: jokių dietų ir po gimdymo pasiektas tobulas kūno svoris

Kai nei vaizdas veidrodyje, nei savijauta ima nebetenkinti (ypač – po gimdymo), pagaliau nusprendžiame: viskas, nuo pirmadienio pradedu lieknėti! Bet vieną pirmadienį keičia kitas – pasiryžti taip nelengva. Iš tiesų visa tai... gerokai paprasčiau.

Dažniausios priežastys, kodėl vaikas neramiai miega ir pagalba jam

Mamos nevalgiems ir miegoti nenorintiems mažiesiems dažnai kartoja: nevalgysi/nemiegosi - neaugsi. Tai moksliškai pagrįsta tiesa. Tačiau būna atvejų, kai miegas „neateina"dėl objektyvių priežasčių.

Ar po cezario pjūvio gimę vaikai skiriasi nuo natūraliu būdu gimusių bendraamžių

Ar skiriasi tokie vaikučiai nuo bendraamžių, į pasaulį atėjusių po natūralaus gimdymo?

Gydytoja atsako į dažniausius klausimus apie žindymą ir krūtis

Kaip ruošti krūtis žindyti? Dėl kokių pojūčių krūtyse verta sunerimti? Ką svarbu žinoti apie laktaciją ir intymų poros gyvenimą?

Kokių klaidų vengti ruošiantis krikštynoms, pataria švenčių organizatoriai

Tik pradėjus dėlioti krikštynų scenarijų, staiga susivokiame, kiek rūpesčių ir pasiruošimo jos reikalauja: krikšto tėveliai, bažnyčia, šventės vieta, veikla ir daugelis kitų detalių.