Reklama

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu

Namuose, kuriuose gyvena vaikai, kas minutę gimsta po istoriją. Jos būna įvairaus žanro: dažnai – detektyvai ar melodramos, dar dažniau – komedijos ar trileriai.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pavyzdžiui, rytinis susiruošimo į darželį, mokyklą ir darbą trileris, išlaikantis įtampą iki paskutinės minutės.

Daiktai moka pasakoti istorijas, ypač tuomet, kai patys prisideda prie jų atsiradimo. Tokių namų istorijų tyrinėtojos, dvi draugės ir mamos, sukūrė beveik slaptą daiktų pasaulį ir pavadino jį „Moonsie".

Čia vaikus pasitinka mėnulio formos įėjimas, o už jo – herojai. Kiekvienas su savo misija – padėti, padrąsinti ar pralinksminti.

Moonsie“ pasaulį Erika ir Indrė pradėjo kurti nuo organinės medvilnės patalynių.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Vaikai, ypač kūdikiai, labai daug laiko praleidžia lovelėse. Jų odelė daug lengviau ir greičiau absorbuoja aplinkoje esančias medžiagas. Yra itin svarbu, kad tai prie ko jie liečiasi būtų pagaminta iš natūralių, be cheminių priedų medžiagų.

Todėl visos „Moonsie“ patalynės yra tik iš 100 proc. organinės sertifikuotos medvilnės, kuri buvo ne tik auginta, bet ir apdirbta bei pasiūta laikantis griežtų pasaulinių GOTS standartų.

„Kurdamos produktą ilgai galvojome, o kaip būtų galima ne tik pasiūti gražų ir sveiką produktą, bet tuo pačiu padėti tėveliams sukurti miego rutiną, paversti ją linksmu ir maloniu procesu. Taip atsirado trys „Moonsie“ planetos herojai su ypatingomis galiomis“, – pasakoja Erika ir Indrė.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Kiekvienas iš trijų herojų turi savo vardą, istoriją ir misiją. Tokiu būdu herojus gali virsti jūsų vaiko miego draugu, o jų vykdomos misijos padėti tėveliams paguldyti, nuraminti savo vaikutį bei atrasti vis naujų vakaro istorijų.

Pavyzdžiui, visi žinome, kad sapnai yra tokie tikri, kad tik pabudęs supranti, jog visgi – ne. Tačiau yra tame ir geroji pusė – visą naktį gali valgyti uždraustus saldumynus, o ryte visai neskauda pilvo. Arba sudalyvauti kengūrų olimpiadoje. Tik ne visuomet sapnai atkeliauja pagal užsakymą. Štai čia derėtų pristatyti mešką Moony, kurios specializacija – sapnų gaudymas.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Įsitaisęs ant šeimininko ar šeimininkės patalynės, Moony išvynioja meškerę ir merkia ją į nakties dangų. Ką ištrauks – staigmena. O tada jau kiek leidžia tėvelių ir vaikučio fantazija kiekvieną vakarą galima leistis i apsvarstymus, o koks sapnas šią naktį užkibs ant Moony meškerės.

Moonsie planetoje kartu su Moony taip pat gyvena lapė Luna, kuri kasa duobutes ir taip gamina miegui spąstus, bei vienas drąsiausių katinų Shoo, kuris vos įžiūrėjęs artėjantį blogą sapną, sėdasi ant vienaračio ir taip jį užvaiko, kad net didžiausiam košmarui ima dantys barškėti bebėgant.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu
© Gamintojo archyvas

Užsakymo nr.: PT_77992883

Vystymasis

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti (1)

Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.

Tiesa ir mitai apie vaiko kalbą: kuo tikėti, o ką praleisti pro ausis

Kūdikis mokosi kalbėti dar būdamas mamos pilvelyje. O jos balsą atpažįsta vos gimęs. Su mažyliu negalima kalbėti „vaikų" kalba. Ar šie ne vieną kartų girdėti teiginiai teisingi? Konsultuoja logopedė metodininkė Ingrida Liaudeneckienė.

Kaip greitai ir lengvai atsisveikinti su sauskelnėmis

Kada ir kaip lengviausia pripratinti mažylį prie naktipuodžio?

Vaiko pirmieji žingsniai: ko svarbu nepamiršti

Pirmieji vaiko žingsniai - vienas svarbiausių įvykių pirmaisiais gyvenimo metais. Kada jis turėtų pradėti vaikščioti ir kaip jam padėti? Konsultuoja gydytoja Rūta Maciulevičienė.

Pirmieji vaiko metai: kas labiausiai neramina tėvus

Prireikia laiko, kol imame suprasti savo kūdikio elgesį. Kodėl jis verkia, kodėl mažai miega? Tad nenuostabu, kad pirmi mėnesiai dažnai kelia nerimą.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu

Namuose, kuriuose gyvena vaikai, kas minutę gimsta po istoriją. Jos būna įvairaus žanro: dažnai – detektyvai ar melodramos, dar dažniau – komedijos ar trileriai.

Atvirai apie tai, kas yra sunkiausia būnant mama (2)

Šį klausimą uždavę portalo TavoVaikas.lt bičiulėms, sulaukėme daugiau kaip pustrečio šimto atsakymų. Ačiū visoms už išsakytas mintis!

Pats nereikalingiausias daiktas auginant vaikus yra... (1)

Šiuo metu prekybos centrai ir elektroninės parduotuvės siūlo daugybę daiktų, skirtų padėti auginti vaikus.

Kaip vaiko kalbos raidai gali padėti tėvai: interviu su logopede

Šakių rajono savivaldybės Pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė Diana Jazukevičienė, pastebėjusi tėvų poreikį ieškoti informacijos internete, sukūrė specialų puslapį, kuriame nemokamai dalijasi patarimais bei lavinančiomis užduotimis.

Vaikas miega su tėvais vienoje lovoje: psichologės komentaras (2)

Į šeimą atkeliavę maži žmogučiai užvaldo ne tik tėvų protą, mintis, jausmus, bet neretai užkariauja ir tėvų lovas. O kai kurie jų tėvų miegamuosiuose lieka ilgam.

Įvardijo, kiek didės vaiko pinigai nuo kitų metų

Vaiko pinigai nuo kitų metų padidės bent nuo 30 eurų iki 50 eurų už vaiką, teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Gimus vaikui nebemyliu vyro: erzina viskas, ką jis daro ar sako psichologės komentaras (1)

„Kodėl gimus vaikui mūsų santykiai pasikeitė ir, deja, ne į gerąją pusę"? Šis klausimas, ko gero, kyla kone visoms jaunoms šeimoms. Į jį atsakyti paprašėme šeimos ir vaikų psichologės Linos Gudaitės.

Vaikas su ašaromis eina į darželį: psichologės patarimai šeimai (3)

Beveik dviejų metų dukrytę auginanti šeima, pradėjusi leisti mažylę į darželį, susidūrė su adaptacijos, ligų ir pertraukų problemomis. Ką susirūpinusiai mamai patars specialistė?

Giedrė Veličkienė – apie pirmąsias dienas po gimdymo

Kiekviena moteris, nešiojanti savo įsčiose vaisių, nori nenori, susikuria to vaikelio vaizdą – koks gražutis jis gims, kaip iš paveiksliukų: rubuilis, su garbanėlių debesiu aplink baltą veidelį... Tikrovė, deja, būna kitokia.

Daug mamų nedrįsta apie tai prabilti, nors jaučiasi panašiai: psichologė komentuoja atvirą dviejų vaikų mamos laišką (2)

Du vaikučius auginanti mama parašė atvirą laišką, kuriame išdrįso pripažinti, kad abiems vaikams jaučia skirtingus jausmus.