Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama

 (26)
Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.
Anastasija Kniazeva
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Iš Permės (Rusija) kilusi Anastasija savo kaip modelio karjerą pradėjo būdama 2 su puse metų. Apie tai interviu Rusijos žiniasklaidai papasakojo mergaitės mama Ana, kuri ir valdo mažylės socialinių tinklų paskyras.

Po minėtojo gražiausiųjų mergaičių reitingo, kur Anastasija buvo pagerbta pirmąja vieta, šeima sulaukė didžiulio dėmesio. Interviu mama papasakojo, kad idėja leisti dukterį fotografuoti mados fotossijoms kilo būtent jai. Ji užpildė vienos žinomos Maskvos modelių agentūros anketą, o po kelių dienų sulaukė atsakymo, kad su dukterimi yra laukiamos pokalbyje. Iš karto po jo buvo pati pirmoji mažylės fotosesija.

Mama interviu atskleidė, kad jos dukrytė yra apsigimusi pozuotoja. Jau patį pirmą kartą, kai atsistojo prieš fotoaparatą, ji jautėsi taip laisvai, lyg būtų tą dariusi šimtus kartų. Net fotografas nepatikėjo, kad tai pirmoji mažylės fotosesija. Nuo tada ir prasidėjo Anastasijos karjera.

Šiandien socialiniame tinkle "Instagram" mergaitė turi daugiau kaip milijoną gerbėjų. Kartu su populiarumu mergaitės šeimą lydi kritiškas kai kurių komentatorių požiūris į Anastasijos ir jos mamos veiklą. Mergaitės mamai kai kas priekaištauja, kad ji taip atima iš dukters vaikystę, esą nuolatinės fotosesijos turės neigiamos įtakos jos mokslams ir apskritai asmenybės formavimuisi. Pasigirdo ir priekaištų, kad tokiai mažai mergaitei jau naudojama kosmetika, tačiau mama tai paneigia. Keldama naujas nuotraukas į savo "Instagram" paskyrą, ji pabrėžia, kad kosmetikos mažylei nenaudoja.

Duodama interviu mama paneigė šiuos kaltinimus, sakydama, jog mergaitė ne tik fotografuojasi ir puošiasi. Ji lanko lavinamuosius būrelius, turi draugių ir žaidžia su jomis, kaip ir bet kuris kitas vaikas. Mama Ana pabrėžė, kad dukrytės dienotvarkę ji surašo griežtai pagal minutes, tad kol kas jos visur suspėja.

Mama pabrėžė, kad kitąmet mergaitė pradės lankyti pirmą klasę ir tai bus šeimos prioritetas. Tačiau kita vertus, Ana Kniazeva mato, kaip fotosesijos patinka jos mergaitei – Anastasija noriai puošiasi ir labai mielai pozuoja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.