Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama

 (26)
Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.
Anastasija Kniazeva
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Iš Permės (Rusija) kilusi Anastasija savo kaip modelio karjerą pradėjo būdama 2 su puse metų. Apie tai interviu Rusijos žiniasklaidai papasakojo mergaitės mama Ana, kuri ir valdo mažylės socialinių tinklų paskyras.

Po minėtojo gražiausiųjų mergaičių reitingo, kur Anastasija buvo pagerbta pirmąja vieta, šeima sulaukė didžiulio dėmesio. Interviu mama papasakojo, kad idėja leisti dukterį fotografuoti mados fotossijoms kilo būtent jai. Ji užpildė vienos žinomos Maskvos modelių agentūros anketą, o po kelių dienų sulaukė atsakymo, kad su dukterimi yra laukiamos pokalbyje. Iš karto po jo buvo pati pirmoji mažylės fotosesija.

Mama interviu atskleidė, kad jos dukrytė yra apsigimusi pozuotoja. Jau patį pirmą kartą, kai atsistojo prieš fotoaparatą, ji jautėsi taip laisvai, lyg būtų tą dariusi šimtus kartų. Net fotografas nepatikėjo, kad tai pirmoji mažylės fotosesija. Nuo tada ir prasidėjo Anastasijos karjera.

Šiandien socialiniame tinkle "Instagram" mergaitė turi daugiau kaip milijoną gerbėjų. Kartu su populiarumu mergaitės šeimą lydi kritiškas kai kurių komentatorių požiūris į Anastasijos ir jos mamos veiklą. Mergaitės mamai kai kas priekaištauja, kad ji taip atima iš dukters vaikystę, esą nuolatinės fotosesijos turės neigiamos įtakos jos mokslams ir apskritai asmenybės formavimuisi. Pasigirdo ir priekaištų, kad tokiai mažai mergaitei jau naudojama kosmetika, tačiau mama tai paneigia. Keldama naujas nuotraukas į savo "Instagram" paskyrą, ji pabrėžia, kad kosmetikos mažylei nenaudoja.

Duodama interviu mama paneigė šiuos kaltinimus, sakydama, jog mergaitė ne tik fotografuojasi ir puošiasi. Ji lanko lavinamuosius būrelius, turi draugių ir žaidžia su jomis, kaip ir bet kuris kitas vaikas. Mama Ana pabrėžė, kad dukrytės dienotvarkę ji surašo griežtai pagal minutes, tad kol kas jos visur suspėja.

Mama pabrėžė, kad kitąmet mergaitė pradės lankyti pirmą klasę ir tai bus šeimos prioritetas. Tačiau kita vertus, Ana Kniazeva mato, kaip fotosesijos patinka jos mergaitei – Anastasija noriai puošiasi ir labai mielai pozuoja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Vaidos gimdymo istorija: sunkios sveikatos problemos nesutrukdė patirti motinystės džiaugsmą

Gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt. Na, o šiandien publikuojame mums atsiųstą Vaidos istoriją.

Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas

Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos (1)

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę (3)

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.