Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis?

 (7)
Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

34 metų aktorė Mila Kunis, kartu su vyru Ashtonu Kutcheriu auginanti dešimties mėnesių sūnų Dimitri Portwoodą ir trejų metukų dukrą Wyatt Isabelle, „Entertainment Tonight" papasakojo apie judviejų norą auginti vaikus be išankstinių nusistatymų.

„Taip, mes neketiname auginti subingalvių. Subingalvių šiame pasaulyje jau pakanka, – sakė M. Kunis. – Mūsų indėlio čia nereikia. Tačiau, žinote, būna ir mielų žmonių."

Vienas iš būdų, kaip jie to siekia – savo vaikams nedovanoja kalėdinių dovanų. Tokį sprendimą pora priėmė po to, kai jų tėvai užpylė mažylius begale dovanų.

„Įvedėme tvarką šiais metais be dovanų, nes kai vaikai jaunesni nei vienerių, tai išties nesvarbu, – toliau kalbėjo aktorė. – Pernai metais kai šventėme Kalėdas, Wyatt buvo dveji, ir dovanų buvo per daug. Mes jai nieko nedovanojome, viskas buvo sudovanota senelių. Vaikas nebemoka vertinti vienintelės dovanos. Jie net nežino, ko norėtų, jie tiesiog nori daiktų."

„Maldaujam jūsų, jeigu norite kažką jai padovanoti, išrinkite vieną dovaną. Priešingu atveju norėtume aukos labdarai, vaikų ligoninei ar keturkojams, bet kam", – taip savo tėvams šįkart pasakė garsioji Holivudo pora.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis?
© Vida Press

Iš pradžių Milai Kunis apskritai sunkiai sekėsi suprasti Kalėdų šventės prasmę. „Aš atvykau iš komunistinės Rusijos, kur tau nebuvo leidžiama būti laimingu, taigi mano šventinės tradicijos – „būti tyliai". Atvykusi į Ameriką supratau, kad Kalėdos yra magiškos. Rusijoje kadaise tai buvo stipriai religinė šventė, tad jeigu nesi krikščionis ir jeigu nedalyvauji mišiose, Kalėdų tu nešventi. Tad man, kaip žydei, tai reiškė maždaug, „Kalėdos ne tau". Mes atvykome į Ameriką ir Kalėdos tapo tokios visa apimančios", – prisiminimais dalijosi ji.

Mila Kunis atviravo, kad dabar, kai jiedu su Ashtonu patys turi vaikų, stengiasi sukurti unikalias savo šeimos švenčių tradicijas. Net ir nepaisant skirtingų religinių šaknų, jie švenčia ir Velykas, ir Kalėdas. Pasak aktorės, tai šventės, kuomet yra proga visiems artimiesiems susirinkti į krūvą.

Be tradicijų formavimo aktorė bando suderinti darbą ir motinystę, ir prisipažįsta, kad rasti pusiausvyrą darosi šiek tiek lengviau.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis?
© Vida Press

„Šiek tiek mažiau esu įsitempusi dėl to, ko tikėtis. Taip, vis dar nerimauju ir jaučiu kaltę, kad palieku vaikus kitų žmonių priežiūrai, tačiau žinau, kad viskas su jais bus gerai, – aiškina aktorė. – Kadangi kartą tai jau dariau ir vaikas nesipiktina manimi, manau, viskas gerai, galiu tai daryti ir toliau."

Populiarūs aktoriai daug dirba ir keliauja, todėl natūralu, kad jiems prireikia pagalbos. Mila Kunis ne kartą yra pasisakiusi apie tobulos motinystės mitus ir tai, kad moterys privalo prašyti pagalbos, užuot viską nešusios ant savo pečių. Tačiau būtent Mila Kunis tuo ir garsėja, kad būtent savo pirmagimę dukrytę ji ilgai augino tik pati su vyru ir nenorėjo jokių auklių. Gimus antram vaikui ir įgavus daugiau patirties, šiandien ji nebeneigia kitų pagalbos: „Vyras dirba pilnu etatu. Mums reikėjo pagalbos."

Filmuojant komediją „Blogų mamų Kalėdos" („A Bad Moms Christmas") Atlantoje kartu su ja buvo abu vaikai. Aktorė prisipažįsta, kad labai sunku nebuvo, tačiau teko nuolat planuoti veiklą mažiesiems.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.