Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų pensininkei

 (61)
Prieš mėnesį garsiai nuskambėjusi istorija apie 65 metų pensininkę iš Vokietijos, kuri, būdama 13 vaikų mama, laukiasi ketvertuko, dar neturi laimingos pabaigos.
Annegreta Raunigk
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tačiau aplinkinių skeptikų prognozes šis atvejis gali ir paneigti – moteris kol kas jaučiasi žvali, sveika, o keturi mažyliai vystosi gerai.

65 metų Annegret R. šiuo metu jau suėjo 25 nėštumo savaitės. Jai sekasi gerai, praneša vieno Vokietijos žiniasklaidos koncerno atstovai, kurie įsigijo išskirtines teises informuoti bei rodyti šios moters nėštumą bei gimdymą.

Moteris atsakingai lankosi pas medikus, o šie neturi ko prikibti - visi 4 vaikai gimdoje jaučiasi gerai ir auga „pagal planą.

Pagal profesiją rusų ir vokiečių kalbų mokytoja Annegret iš viso turi 13 vaikų, kurių amžius nuo 44 iki 10 metų, taip pat ji yra septynių anūkų močiutė.

Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų pensininkei
TV laidoje prieš 10 metų su visa gausia šeima
© AFP/Scanpix

Su ketvertuku ji pastojo pagalbinio apvaisinimo metu, pasinaudojusi donoro sperma bei donorės kiaušinėliu. Kadangi tai gimtojoje Vokietijoje draudžiama, ji gydėsi Ukrainoje.

Informacija apie tai, kad 65 metų moteris pastojo ir gimdys ketvertuką, buvo audringai sutikta ne tik moters gimtinėje, bet ir už jos ribų. Nėščioji buvo kaltinama neatsakingumu, rekordų vaikymusi bei kitais dalykais. Medikai, paprašyti pakomentuoti tokio amžiaus moters daugiavaisį nėštumą, irgi nieko gero nesakė, kai kurie pavadino tai šviesiai tiesiai – „katastrofa".

Į visus priekaištus pensininkė reaguoja ramiai. „Nesikišu į kitų žmonių gyvenimą, norėčiau, kad jie nesikištų į manąjį", – sakė ji.

Kodėl pastojo, moteris aiškino tuo, kad jauniausioji 10 metų duktė Lelia labai prašė brolio ar sesers. Pranešama, kad Lelią moteris pradėjo natūraliu būdu, o gimdė irgi jau gana brandaus amžiaus.

Kai 2005 metais gimė jauniausioji duktė, moteris su visa gausia šeima dalyvavo TV laidoje ir po jos tapo žinoma visoje šalyje. Šįkart už galimybę rengti reportažus bei pirmiesiems parodyti būsimo ketvertuko gimimą, Annegret taip pat sumokėta pinigų suma. Kokia, neskelbiama.

Daugiavaisis nėštumas priskiriamas rizikos grupei. 4 naujagimiai gimsta gerokai anksčiau, išnešioti iki 40 nėštumo savaitės jų praktiškai neįmanoma. Manoma, kad kritinis laikas, kuomet naujagimiai jau išgyventų, yra maždaug 24 nėštumo savaitės. Mūsų minimai moteriai jau suėjo 25.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.