Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų pensininkei

 (61)
Prieš mėnesį garsiai nuskambėjusi istorija apie 65 metų pensininkę iš Vokietijos, kuri, būdama 13 vaikų mama, laukiasi ketvertuko, dar neturi laimingos pabaigos.
Annegreta Raunigk
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tačiau aplinkinių skeptikų prognozes šis atvejis gali ir paneigti – moteris kol kas jaučiasi žvali, sveika, o keturi mažyliai vystosi gerai.

65 metų Annegret R. šiuo metu jau suėjo 25 nėštumo savaitės. Jai sekasi gerai, praneša vieno Vokietijos žiniasklaidos koncerno atstovai, kurie įsigijo išskirtines teises informuoti bei rodyti šios moters nėštumą bei gimdymą.

Moteris atsakingai lankosi pas medikus, o šie neturi ko prikibti - visi 4 vaikai gimdoje jaučiasi gerai ir auga „pagal planą.

Pagal profesiją rusų ir vokiečių kalbų mokytoja Annegret iš viso turi 13 vaikų, kurių amžius nuo 44 iki 10 metų, taip pat ji yra septynių anūkų močiutė.

Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų pensininkei
TV laidoje prieš 10 metų su visa gausia šeima
© AFP/Scanpix

Su ketvertuku ji pastojo pagalbinio apvaisinimo metu, pasinaudojusi donoro sperma bei donorės kiaušinėliu. Kadangi tai gimtojoje Vokietijoje draudžiama, ji gydėsi Ukrainoje.

Informacija apie tai, kad 65 metų moteris pastojo ir gimdys ketvertuką, buvo audringai sutikta ne tik moters gimtinėje, bet ir už jos ribų. Nėščioji buvo kaltinama neatsakingumu, rekordų vaikymusi bei kitais dalykais. Medikai, paprašyti pakomentuoti tokio amžiaus moters daugiavaisį nėštumą, irgi nieko gero nesakė, kai kurie pavadino tai šviesiai tiesiai – „katastrofa".

Į visus priekaištus pensininkė reaguoja ramiai. „Nesikišu į kitų žmonių gyvenimą, norėčiau, kad jie nesikištų į manąjį", – sakė ji.

Kodėl pastojo, moteris aiškino tuo, kad jauniausioji 10 metų duktė Lelia labai prašė brolio ar sesers. Pranešama, kad Lelią moteris pradėjo natūraliu būdu, o gimdė irgi jau gana brandaus amžiaus.

Kai 2005 metais gimė jauniausioji duktė, moteris su visa gausia šeima dalyvavo TV laidoje ir po jos tapo žinoma visoje šalyje. Šįkart už galimybę rengti reportažus bei pirmiesiems parodyti būsimo ketvertuko gimimą, Annegret taip pat sumokėta pinigų suma. Kokia, neskelbiama.

Daugiavaisis nėštumas priskiriamas rizikos grupei. 4 naujagimiai gimsta gerokai anksčiau, išnešioti iki 40 nėštumo savaitės jų praktiškai neįmanoma. Manoma, kad kritinis laikas, kuomet naujagimiai jau išgyventų, yra maždaug 24 nėštumo savaitės. Mūsų minimai moteriai jau suėjo 25.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.