Pagimdė praėjus valandai po to, kai sužinojo, jog yra nėščia

 (8)
Nors ši istorija ir sunkiai suvokiama protu, tačiau ji tikra: moteris šiandien džiaugiasi sveika dukryte, kurios, pasak, medikų, ji niekada negalėjo susilaukti. O pagimdė ją Kim praėjus valandai po to, kai sužinojo, jog laukiasi.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Dvi ypatingos naujienos - per vieną dieną

Tos dienos Kim Walsh niekad nepamirš. Tą dieną ji ne tik pagimdė, o ir apskritai sužinojo, kad yra nėščia. Rugpjūčio 11 d. 38 metų Sidnėjaus (Australija) gyventoja Kim Walsh nuėjo pas gydytoją, nes ėmė diegti pilvą. Nusprendusi, kad skausmai per stiprūs ir įtardama kažką negero, Kim apie 14 val. nusprendė kreiptis į medikus.

Čia atvykusi ji sužinojo tokią naujieną, kuria patikėti sveiku protu sunku - ji nėščia ir jai prasidėjo sąrėmiai. Vaikelis gims netrukus. Išgirsta naujiena sukrėtė moterį, ji tarsi nesava nuėjo iki automobilio, kuriame jos laukė vyras. "Įlipau į automobilį, - pasakojo moteris. - Jis paklausė, kaip sekėsi, o aš jam atsakiau: „Šiandien tapsi tėvu." Tą pačią dieną 16.30 val. Kim ir Anthony'is tapo tėvais. Nors iki tol manė, kad jais niekada negalės tapti.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kaip namuose pasigaminti veiksmingų priemonių nuo peršalimo
"Alfa" kartos vaikai: kokie jie, ir kaip su jais elgtis

Gydytojai paskelbė moterį nevaisinga

Kim jau seniai kentė policistinių kiaušidžių sindromą. Tai toks hormoninis sutrikimas, kai yra didelis insulino lygis arba vyriški hormonai, vadinami androgenais, kurie sukelia nutukimą, nereguliarias menstruacijas, bėrimą, didelį plaukuotumą, diabeto riziką ir nevaisingumą. Per 15 santuokos metų Kim daugybę kartų girdėjo, kad dėl ligos ji niekada nesusilauks vaikų. Laimė, tai nebuvo tiesa.

Gimė sveika mergaitė

Per stebuklą gimė mergaitė Shelby. Tiesa, viskas galėjo baigtis ne taip sėkmingai. Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėjas, Kim gydytojas Charlesas McCuskeris teigė leidiniui „The Sydney Morning Herald", kad viskas galėjo baigtis liūdnai, jeigu moteris būtų kentusi pilvo dieglius ir nevažiavusi į ligoninę ar jei bendrosios praktikos gydytoja nebūtų padariusi nėštumo testo. „Padariniai būtų tragiški", - sakė jis.

Kai Kim atvyko į ligoninę, ji svėrė 170 kilogramų, o virkštelė buvo apsisukusi kūdikiui aplink kaklą. Visgi nepaisant pavojų ir netikėtumų, mergaitė išvydo pasaulį ir buvo sutikta su dideliu džiaugsmu. „Stulbinama dovana dviem nuostabiems, nuoširdiems žmonėms. Net tokiam senam bambekliui, kaip aš, ji atrodo labai žavus kūdikis", - sakė gydytojas Ch. McCuskeris.

Paviešinusi savo istoriją moteris susilaukė ir neigiamų komentarų

Toms moterims, kurias pykina šešis nėštumo mėnesius, o likusius tris mėnesius kūdikis spardo į šonkaulius tarsi futbolininkas, gali kilti klausimas, kaip Kim nesuprato, kad yra nėščia. Kim parašė socialiniame tinklalapyje: „O kad būčiau žinojusi, kad laukiuosi. Kiek daug dalykų praleidau. Neturiu ultragarsu darytos kūdikio nuotraukos, neturėsiu jai ko papasakoti, negalėsiu duoti patarimų, kai ji pati lauksis kūdikio."

Artimieji ir draugai aprūpino Shelby tėvus viskuo, ko tik jiems reikėjo naujam gyvenimo etapui. „Grįžome namo nė vystyklo neturėdami, tačiau dėl žmonių geranoriškumo gavome visko, ko reikia, ir dar daugiau", - džiaugėsi Kim.

Šiandien per stebuklą gimusiai mažylei sukako du mėnesiai, o jos tėvai neatsidžiaugia gavę didelio dovaną - galimybę tapti tėvais.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.