Pagimdė praėjus valandai po to, kai sužinojo, jog yra nėščia

 (8)
Nors ši istorija ir sunkiai suvokiama protu, tačiau ji tikra: moteris šiandien džiaugiasi sveika dukryte, kurios, pasak, medikų, ji niekada negalėjo susilaukti. O pagimdė ją Kim praėjus valandai po to, kai sužinojo, jog laukiasi.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Dvi ypatingos naujienos - per vieną dieną

Tos dienos Kim Walsh niekad nepamirš. Tą dieną ji ne tik pagimdė, o ir apskritai sužinojo, kad yra nėščia. Rugpjūčio 11 d. 38 metų Sidnėjaus (Australija) gyventoja Kim Walsh nuėjo pas gydytoją, nes ėmė diegti pilvą. Nusprendusi, kad skausmai per stiprūs ir įtardama kažką negero, Kim apie 14 val. nusprendė kreiptis į medikus.

Čia atvykusi ji sužinojo tokią naujieną, kuria patikėti sveiku protu sunku - ji nėščia ir jai prasidėjo sąrėmiai. Vaikelis gims netrukus. Išgirsta naujiena sukrėtė moterį, ji tarsi nesava nuėjo iki automobilio, kuriame jos laukė vyras. "Įlipau į automobilį, - pasakojo moteris. - Jis paklausė, kaip sekėsi, o aš jam atsakiau: „Šiandien tapsi tėvu." Tą pačią dieną 16.30 val. Kim ir Anthony'is tapo tėvais. Nors iki tol manė, kad jais niekada negalės tapti.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kaip namuose pasigaminti veiksmingų priemonių nuo peršalimo
"Alfa" kartos vaikai: kokie jie, ir kaip su jais elgtis

Gydytojai paskelbė moterį nevaisinga

Kim jau seniai kentė policistinių kiaušidžių sindromą. Tai toks hormoninis sutrikimas, kai yra didelis insulino lygis arba vyriški hormonai, vadinami androgenais, kurie sukelia nutukimą, nereguliarias menstruacijas, bėrimą, didelį plaukuotumą, diabeto riziką ir nevaisingumą. Per 15 santuokos metų Kim daugybę kartų girdėjo, kad dėl ligos ji niekada nesusilauks vaikų. Laimė, tai nebuvo tiesa.

Gimė sveika mergaitė

Per stebuklą gimė mergaitė Shelby. Tiesa, viskas galėjo baigtis ne taip sėkmingai. Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėjas, Kim gydytojas Charlesas McCuskeris teigė leidiniui „The Sydney Morning Herald", kad viskas galėjo baigtis liūdnai, jeigu moteris būtų kentusi pilvo dieglius ir nevažiavusi į ligoninę ar jei bendrosios praktikos gydytoja nebūtų padariusi nėštumo testo. „Padariniai būtų tragiški", - sakė jis.

Kai Kim atvyko į ligoninę, ji svėrė 170 kilogramų, o virkštelė buvo apsisukusi kūdikiui aplink kaklą. Visgi nepaisant pavojų ir netikėtumų, mergaitė išvydo pasaulį ir buvo sutikta su dideliu džiaugsmu. „Stulbinama dovana dviem nuostabiems, nuoširdiems žmonėms. Net tokiam senam bambekliui, kaip aš, ji atrodo labai žavus kūdikis", - sakė gydytojas Ch. McCuskeris.

Paviešinusi savo istoriją moteris susilaukė ir neigiamų komentarų

Toms moterims, kurias pykina šešis nėštumo mėnesius, o likusius tris mėnesius kūdikis spardo į šonkaulius tarsi futbolininkas, gali kilti klausimas, kaip Kim nesuprato, kad yra nėščia. Kim parašė socialiniame tinklalapyje: „O kad būčiau žinojusi, kad laukiuosi. Kiek daug dalykų praleidau. Neturiu ultragarsu darytos kūdikio nuotraukos, neturėsiu jai ko papasakoti, negalėsiu duoti patarimų, kai ji pati lauksis kūdikio."

Artimieji ir draugai aprūpino Shelby tėvus viskuo, ko tik jiems reikėjo naujam gyvenimo etapui. „Grįžome namo nė vystyklo neturėdami, tačiau dėl žmonių geranoriškumo gavome visko, ko reikia, ir dar daugiau", - džiaugėsi Kim.

Šiandien per stebuklą gimusiai mažylei sukako du mėnesiai, o jos tėvai neatsidžiaugia gavę didelio dovaną - galimybę tapti tėvais.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.