Žinomų tėvelių vaikai mokėsi magijos paslapčių FOTO

 (1)
Jaukus vakaras Vilniuje vakar į vieną būrį sukvietė daug garsių mamų ir tėčių su savo vaikais. Čia susirinkę mažieji mokėsi magijos paslapčių ir "būrė" daug gerų palinkėjimų šiuo metu sergantiems vaikams, kuriems išsiuntė ypatingą dovaną.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vakar prancūziškų žaislų parduotuvės „Cocone" atidarymo metu žinomų tėvų vaikai mokėsi magijos paslapčių. Mažasis magas Jonas Pocevičius iš pradžių stebino susirinkusius savo paslaptingais triukais, o po to visiems susidomėjusiems atskleidė triukų paslaptis ir net išmokė, kaip juos padaryti.

Žinomų tėvelių vaikai mokėsi magijos paslapčių <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
Jonas Pocevičius
© Organizatorių nuotr.

Renginyje dalyvavę vaikai žadėjo šiemet Kalėdų seneliui, močiutėms ir seneliams per šventes ne eilėraščius deklamuoti, bet demonstruoti magijos triukus.

Žinomų tėvelių vaikai mokėsi magijos paslapčių <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
Ramunė Klivečkienė su dukryte Arne
© Organizatorių nuotr.

Dianos Dargienės septynmetė dukra Unė susirinkusius pradžiugino linksmu prancūzišku eilėraščiu bei prancūziška dainele.

Žinomų tėvelių vaikai mokėsi magijos paslapčių <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© Organizatorių nuotr.

 Visiems renginyje dalyvavusiems vaikams buvo įteikti magų diplomai. Diplomus gavo  Aivaro Stumbro sūnus Gabrielius,  Ramunės Klivečkienės dukra Arnė, Donato Baumilo dukra Smiltė, Reditos Dominaitytės vaikai - Upė ir Ugnius, Milisandros sūnus Rokas, Žygio Stakėno sūnūs Kajus ir Pijus bei kiti renginyje dalyvavę vaikai.

Žinomų tėvelių vaikai mokėsi magijos paslapčių <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
Aivaras Stumbras su sūnumi
© Organizatorių nuotr.

Gražiausia vakaro dalis buvo, kai vaikai iš visos širdies rašė ir piešė  nuoširdžius linkėjimus onkologinėmis ligomis sergantiems mažiesiems ir juos su didžiuliu traukiniu perdavė paramos ir labdaros fondo „Mamų unija" vadovei Eglei Mėlinauskienei. Traukinys iškeliavo į Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės Onkohematologijos centrą. Šia dovana parduotuvės įkūrėja Gustė Pocevičienė norėjo palaikyti projekto - „Ir ligoninės sienos gali gydyti
iniciatyvą".

Žinomų tėvelių vaikai mokėsi magijos paslapčių <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
Redita Dominaitytė su vaikais
© Organizatorių nuotr.

„Esu be galo laiminga, kad pamažu mano svajonės virto tikrove. Džiaugiuosi, kad renginyje dalyvavę vaikai sukūrė šventišką nuotaiką, paskleidė tiek vaikiškos energijos, tikro klegesio, juoko, ir visa tai įsigėrė į mūsų parduotuvės sienas," - džiaugėsi „Cocone" įkūrėja Gustė Pocevičienė.

Nuotraukų galerijoje – vakaro akimirkos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.