5 maudymosi kostiumėliai nėščiajai: kuris geriausias?

Besilaukianti moteris prakaituoja daugiau ir dažniau, negu įprastai. Todėl tinkama apranga visus devynis mėnesius labai svarbu. O kaip rengtis keliaujant prie jūros, ežero ar upės? Atidengti pilvuką ar ne?

Vlnietė Eglė laukiasi pirmojo vaikučio. 30 nėštumo savaičių sulaukusi moteris priaugo devynis kilogramus, kaip ji pati sako,"daugiau, negu planavusi". Pilvukas matytis ėmė gana anksti, ir jau trečią nėštumo mėnesį Eglė rinkosi laisvesnio kirpimo rūbus.

TAIP PAT SKAITYKITE:

10 patarimų, kaip išrinkti vaikui tinkamiausią vardą.

Kokią kraujo grupę dažniausiai paveldi vaikas?

Moteris šiuo metu atostogauja, po to iš karto laukia Nėštumo ir gimdymo atostogos. Užkaitus orui, moteris kone kasdien su mylimuoju važiuoja prie vieno šalia Vilniaus esančio paplūdimio. Maudynės gaiviame ore - vienas iš būsimosios mamos malonumų. "Net neabejoju, kad ir vaikas mėgs maudytis, kaip ir aš" - juokauja moteris. Kadangi į įprastinį maudymosi kostiumėlį Eglė sunkiai įtelpa, o prieš akis dar visa vasara, drauge su ja ieškome maudymosi kostiumėlio nėščiajai.

Paprašėme Eglės pakomentuoti, kokius pliusus ir minusus turi tam tikri maudymosi kostiumėlių modeliai.

Taigi, penki variantai, kaip rengtis būsimai mamai prie vandens ir nėštukės Eglės komentarai.

1 variantas: iki nėštumo dėvėtas maudymosi kostiumėlis


Eglė: tai pats taupiausias variantas, tačiau, mano nuomone, tinkamas tik lieknoms ir nedaug svorio nėštumo metu priaugančioms moterims. Mano liemenėlės dydis padidėjo vienu dydžiu, iki gimdymo gali dar padidėti. Iki nėštumo dėvėto maudymosi kostiumėlio kelnaitės gali spausti per klubus, todėl kažin ar bus patogu. Kita vertus, jei būsimoji mama laukiasi rudenį, pavasarį ar žiemą, o prie vandens bus vos kelis kartus, šis variantas visai tinka.

2 variantas: kelnaitės ir palaidinė


Eglė: šis variantas man patinka, sakyčiau, patogu, kai mama nesijaučia gerai badoma praeivių žvilgsnių. Ne visos nori demonstruoti pliką pilvuką, o čia jis gerai paslėptas. Aš pati save vadinu gana drąsia, tačiau kai prie ežero žmonės smalsiai nužiūrinėja, kartais pasijuntu nejaukiai. Toks maudymosi kostiumėlis bent jau apsaugotų būsimąjį vaikutį nuo nepažįstamųjų žvilgsnių. Kartais toks variantas patogus dėl strijų, jeigu jos ryškiai matomos ant pilvo.

3 variantas: maudymosi kostiumėlis - suknelė
Eglė: Man toks kostiumėlio modelis primena vaikystę - mergaitė, trumpa, raukta suknelė... Manau, patogu, nes yra daug vietos pilvukui - tikrai užtektų dėvėti iki devynių mėnesių. Tik, galvoju, gal karštoka būtų su juo paplūdimyje? Uždengia pusė kūno, o juk, greičiausiai, kaip ir dauguma maudymosi kostiumėlių, pagamintas iš sintetikos?

4 variantas: specialiai būsimoms mamoms skirtas maudymosi kostiumėlis.


Eglė: kiek ieškojau maudymosi kostiumėlių specializuotose parduotuvėse mamoms ir vaikų prekių parduotuvėse, pasirinkimas buvo nedidelis. Matyt, pasiūla atitinka paklausą. Dažnai būsimoms mamoms skirtą maudymosi kostiumėlį sunku atskirti nuo įprasto, pagrindiniai bruožai - reguliuojamo ilgio raišteliai ir įsiuvai pilvo srityje, kad būtų vietos augančiam pilvukui. Na, ir kaina tokio specialaus maudymosi kostiumėlio būna didesnė už įprastų, todėl kartais kyla pagunda nusipirkti iš paprastos parduotuvės, tik keliais dydžiais didesnį.

5 variantas: marškinėliai ir tamprės.


Eglė: variantas pats paprasčiausias ir tikrai patogus, tačiau skirtas tik pasibūti paplūdimyje. Na, dar tinkamas pabraidžioti. Tačiau jei norisi maudytis? Vistiek teks persirengti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis