„Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte dalyvaujantis berniukas sulaukė tarptautinio pripažinimo

Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje pasirodys paskutinė „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto „trikovų“ etapo laida, kurioje dėl galimybės varžytis vasario 24 dieną įvyksiančiame finale susikaus Donato Montvydo komandos dalyviai.


Žiūrovų laukia išskirtinis pasirodymas – mokytojas į vieną komandą subūrė tris bene ryškiausius projekto berniukus. Vietoje nenustygstantis Laurynas, repuojantis būgnininkas Kristupas ir unikalius šokių judesius scenoje parodęs bei visą areną ant kojų sugebėjęs pakelti Aronas – vaikai, kurių pasirodymai „aklosiose perklausose“ itin įsiminė. Tačiau dar prieš mokytojui suskirstant trejetus, vienas jų pripažino, kad tokia „trikova“ jo visai nedžiugintų...


„Tikrai nenorėčiau „trikovoje“ susikauti su Kristupu. Mes projekte jau spėjome tapti gerais draugais, labai gerai sutariame“, – sekmadienio laidoje kalbės Laurynas. Tačiau Donato Montvydo sprendimu, visi trys jo komandos berniukai pasirodys viename trejete. 


„Kiekvienas iš jų labai savitas, tačiau kiekvienas už save. Laukia labai įdomus pasirodymas, kadangi vienas moka repuoti, kitas judėti, o kitas įdomiai padainuoti melodijas“, – intriguoja Donatas Montvydas.


Tačiau dar iki „trikovų“ etapo vienas iš ant scenos sekmadienį pasirodysiančių berniukų sulaukė išskirtinio tarptautinio dėmesio. Kristupo Kerulio „aklųjų perklausų“ etapo pasirodymas dėl netikėto jo repavimo ant scenos pateko tarp įspūdingiausių „The Voice Global“ kanalo vaizdo įrašų ir šiandien jau turi daugiau nei du milijonus peržiūrų. Vis tik Kristupas, tą kartą repavęs lietuviškai, šio sekmadienio pasirodyme susidurs su nemažu iššūkiu.
„Repuoti angliškai nėra pati lengviausia dalis. Kai repuodavau, tai darydavau lietuviškai, o mano repavimas nebuvo toks greitas, koks dabar bus dainoje“, – susirūpinimą prieš pasirodymą išreiškė pasaulinio dėmesio sulaukęs Kristupas. 


Tačiau jo mokytojas abejonių neturėjo. Donatas Montvydas užtikrintas – unikalų ir vienintelį tokį projekte talentą dalyvis privalo parodyti.


„Jei jis neišnaudos šio savo kozirio, tai jo nepanaudos niekas iš trijulės. Tai yra jo išskirtinumas. Jis yra labai talentingas, išskirtinai jaučia ritmą, muziką ir visa tai gali pasakyti pagal tai, kaip jis repuoja ir kaip jis juda. Tai jis daro kaip suaugęs“, – dalyviui komplimentų negaili Donatas Montvydas.


Ar Kristupui pavyks susidoroti su repavimu anglų kalba ir ar to užteks, kad mokytojas pasirinktų būtent jį, – jau šį sekmadienį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis