Popžvaigždei Mariah Carey - buvusių vaikų auklių priekaištai: nesumokėjo pinigų ir grubiai elgėsi

Mariah Carey mažai kalba apie savo dviejų vaikų auginimą, bet galbūt taip yra todėl, kad apie jos auklėjimą sklando įvairūs gandai.

2018 m. M. Carey, kuri su savo buvusiu vyru Nick Cannon dalijasi dviem vaikais – dvyniais – Scott Cannon ir Monroe (11), buvo įtraukta į ieškinį, kurį pateikė jos buvusi auklė Maria Burgues. 


Mariah Carey buvusi auklė tvirtina, kad žvaigždė jai nesumokėjo tiek, kiek privalėjo. Anot TMZ, M. Burgues pateikė ieškinį Los Andželo aukštesniajam teismui ir teigė, kad dainininkė jai mokėjo tik 25 JAV dolerių per valandą už dviejų vaikų auklėjimą. Buvusi M. Carey auklė taip pat keliavo su vaikais ir M. Carey, kol dainininkė išvyko į turą, tačiau jai nebuvo sumokėta už papildomą kelionės laiką.


Ieškinyje, kurį gavo TMZ, M. Burgues, M. Carey dirbusi nuo 2017 m. pabaigos iki 2018 m. pradžios, teigė, kad jai taip pat nebuvo leista daryti „būtinų pertraukų“, kurias jai turėjo padaryti pagal Kalifornijos įstatymus. Buvusi auklė teigė, kad M. Carey taip pat dažnai šaukdavo ir versdavo jausti grėsmę. Teigiama, kad M. Carey ne kartą šaukė ant buvusios auklės , taip pat savo vaikų, šokių instruktorių.


Pagal ieškinį, M. Burgues siekia kompensacijos už didelę emocininę kančią. Ji taip pat tvirtino, kad jai nebuvo pateikta tinkamų pažymų apie atlyginimą ir nebuvo nurodytas visas jos atlyginimas po to, kai ji buvo atleista. 


Tai ne pirmas kartas, kai buvusi auklė padavė M. Carey į teismą. 2015 m. sausį M. Carey ir jos buvusį vyrą Nicką Cannon į teismą padavė jų buvusi auklė, kuri tvirtino, kad jai neapmokėjo viršvalandžių. Anot „Us Weekly“, Simonette DaCosta rūpinosi M. Carey ir N. Cannon vaikais nuo 2013 m. spalio iki 2014 m. sausio mėn., per kurį ji teigė dirbusi nuo 84 iki 120 valandų per savaitę. 


Ieškinyje buvusi auklė teigė, kad ji budėjo visą parą „be teisės į pertrauką, taip pat be teisės pavalgyti ir net miegoti“. Ji tvirtino, kad M. Carey skambindavo „vidury nakties ir reikalaudavo, kad ją nuvežtų pas vaikus“.  


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis