Šis Zodiako ženklas nusipelno geriausio tėčio vardo

Kiekvienas Zodiako ženklas turi tik jam būdingų savybių, nulemiančių jo santykius su aplinkiniais. Kokie vyrai yra patys šauniausi tėčiai? Pasižvalgykime po tėčių horoskopą dvylikai Zodiako ženklų.

Tėtis Avinas nori, kad jo vaikai turėtų viską, ko jis pats neturėjo ir pasiektų tai, ko jis nepasiekė. Jis nori, kad vaikai būtų geriausi visose srityse. Tėtis Avinas gali perdėtai rūpintis vaikais, ypač dukterimis.


Tėtis Jautis yra atsipalaidavęs ir ramus. Jis nespaudžia vaikų siekti geriausių rezultatų, bet visada juos drąsina. Jautis yra labai dosnus ir atsakingas. Disciplinuodamas vaikus jis gali būti labai griežtas, bet atgavęs pusiausvyrą, jis ir vėl atgauna puikų humoro jausmą.


Tėčiai Dvyniai dažnai būna pasinėrę į darbus ir ne visada turi laiko vaikams. Bet kai skiria laiką vaikams, leidžia jį kokybiškai ir visa širdimi. Dvyniai tėčiai yra žavūs ir komunikabilūs, jie gali nesustodami pasakoti linksmas istorijas apie savo vaikus.


Tėčiai Vėžiai laikomi rūpestingiausiais iš visų horoskopo ženklų. Jie mėgaujasi šeimos gyvenimu ir nesiskųsdami daro buities darbus. Vėžių nuotaikos nepastovios, bet jų širdis auksinė, o dėl vaikų jie gali padaryti viską.


Tėčiai Liūtai gali būti griežti ir reiklūs, tačiau padarys viską, kas jų jėgoms, kad savo šeimai suteiktų gerą gyvenimą. Tėčiai Liūtai niekada neišduoda savo vaikų pasitikėjimo.


Tėvai Mergelės atvirai nerodo savo meilės vaikams, bet ją išreiškia kitais būdais - pvz., leisdami su jais laiką. Iš prigimties įnoringi ir siekiantys tobulumo, tėčiai Mergelės nori, kad jų vaikai būtų geriausi iš visų.


Tėčiai Svarstyklės labai stengiasi būti nuoseklūs ir teisingi. Jie yra labai mylintys ir be galo didžiuojasi savo vaikais.


Skorpionai tėčiai demonstruoja vyriškumą ir jėgą, kuri praverčia disciplinuojant vaikus. Jie labai lojalūs ir visada nori būti su vaikais ir šeima.


Tėčiai Šauliai į gyvenimą žiūri kaip vaikai, todėl vaikams su jais smagu ir linksma. Nors Šauliai ne visada atpažįsta kūdikio poreikius, jie nepakeičiami, kai vaikai šiek tiek paauga.


Tėčiai Ožiaragiai pripažįsta tradicijas, siekia, kad vaikai visada gražiai ir tvarkingai elgtųsi. Jie linkę disciplinuoti vaikus, kai šie blogai elgiasi, tačiau linkę ir juos skatinti už gerą elgesį.


Vandeniai yra puikūs tėčiai! Jie dažnai būna nekantrūs ir nori, kad vaikai užaugtų greičiau. Vaikams su jais įdomu, linksma ir nenuobodu. Tačiau tėčiai Vandeniai yra ir griežti - jų žodis visada turi būti paskutinis.


Tėčiai Žuvys dažnai būna gana tylūs, ramūs, tačiau jie skatina vaikus bendrauti ir draugauti su kitais vaikais. Jie atsidavę šeimai ir gana prisirišę prie vaikų. Tėčiai Žuvys suteikia vaikams emocinę pagalbą, pasako savo vaikams, ką jiems jaučia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis