Kokio Zodiako ženklo vyrai būna rūpestingiausi tėčiai?

Ar tikrai Liūtas yra griežtas tėtis, o patys tyliausi tėčiai - Žuvys? Jūsų dėmesiui – trumpas tėvystės horoskopas visiems 12 Zodiako ženklų.

AVINAS


Tėtis Avinas nori, kad jo vaikai turėtų viską, ko jis pats neturėjo ir pasiektų tai, ko jis nepasiekė. Jis nori, kad vaikai būtų geriausi visose srityse. Tėtis Avinas itin rūpestingas ir visomis jėgomis rūpinasi savo vaikais.


JAUTIS


Tėtis Jautis yra atsipalaidavęs ir ramus. Jis nespaudžia vaikų siekti geriausių rezultatų, bet visada juos drąsina. Jautis yra labai dosnus ir atsakingas. Disciplinuodamas vaikus jis gali būti labai griežtas, bet atgavęs pusiausvyrą, jis ir vėl atgauna puikų humoro jausmą.


DVYNIAI


Tėčiai Dvyniai dažnai būna pasinėrę į darbus ir neturi laiko vaikams. Bet kai skiria laiką vaikams, leidžia jį kokybiškai. Dvyniai tėčiai yra žavūs ir komunikabilūs, jie gali nesustodami pasakoti linksmas istorijas apie savo vaikus.


VĖŽYS


Tėčiai Vėžiai laikomi ypatingais tėčiais, švelniais, atsakingais, jautriais. Jie mėgaujasi šeimos gyvenimu ir nesiskųsdami daro buities darbus. Vėžių nuotaikos nepastovios, bet jų širdis auksinė, o dėl vaikų jie gali padaryti viską.


LIŪTAS


Tėčiai Liūtai gali būti griežti ir reiklūs, tačiau padarys viską, kas jų jėgoms, kad savo šeimai suteiktų gerą gyvenimą. Tėčiai Liūtai yra labai niekada neišduoda savo vaikų pasitikėjimo, yra patikimi ir atsakingi.


MERGELĖ


Tėvai Mergelės nelinkę atvirai rodyti savo meilę vaikams, bet ją išreiškia kitais būdais - pvz., leisdami su jais laiką. Iš prigimties siekiantys tobulumo šie tėčiai nori, kad jų vaikai būtų geriausi iš visų.


SVARSTYKLĖS


Tėčiai Svarstyklės labai stengiasi būti nuoseklūs ir teisingi. Jie yra labai mylintys, ir be galo didžiuojasi savo vaikais.


SKORPIONAS


Skorpionai tėčiai demonstruoja vyriškumą ir jėgą, kurios nebijo panaudoti disciplinuodami vaikus. Jie labai lojalūs ir visada nori būti su vaikais ir šeima.


ŠAULYS


Tėčiai Šauliai į gyvenimą žiūri kaip vaikai, todėl vaikams su jais smagu ir linksma. Nors Šauliai kartais atsargūs su kūdikiais, jie linkę atsigriebti, kai vaikai šiek tiek paauga.


OŽIARAGIS


Tėčiai Ožiaragiai pripažįsta tradicijas, jie siekia, kad vaikai visada gražiai ir tvarkingai elgtųsi. Jie linkę disciplinuoti vaikus, kai šie blogai elgiasi, tačiau linkę ir juos skatinti už gerą elgesį.


VANDENIS


Vandeniai yra puikūs tėčiai! Jie dažnai būna nekantrūs ir nori, kad vaikai užaugtų greičiau. Vaikams su jais įdomu, linksma ir nenuobodu. Tačiau tėčiai Vandeniai yra ir griežti – jų žodis visada turi būti paskutinis.


ŽUVYS


Tėčiai Žuvys dažnai būna gana tylūs, tačiau jie skatina vaikus bendrauti ir draugauti su kitais vaikais. Šie tėčiai atsidavę šeimai ir gana prisirišę prie vaikų. Tėčiai Žuvys viešai reiškia emocijas ir visada pasako savo vaikams, ką jiems jaučia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis