Žindo 6 metų vaiką ir neketina liautis

Denise Sumpter žindo iš karto du savo vaikus - pusantrų metų sūnų Beau ir šešerių metų dukterį Belle. Didžiojoje Britanijoje gyvenanti 44 metų moteris praėjusią savaitę atvirai papasakojo apie savo žindymo patirtį, ir įžiebė aršią diskusiją: kada yra riba, kai jau laikas nujunkyti?

44 metų Denise žino atsakymą į klausimą, kada ji baigs žindyti. Ogi tada, kai to atsisakys pati duktė. Moteris įsitikinusi, kad žindymas vaikui dovanoja ne tik sveikatą, bet ir ypatingą ryšį su mama, kuomet vaikas jaučiasi saugus ir laimingas.

Belle lanko antrą klasę, ir visai gali būti, kad ji yra ilgiausiai žindytas (tiksliau, žindomas) vaikas Didžiojoje Britanijoje. Kai grįžusi iš mokyklos mergaitė paprašo mamos pieno, Denise neprieštarauja ir pažindo dukrytę.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Dar negirdėtas būdas, kaip nustatyti būsimo vaiko lytį
Kaip dvynukus auginti sekasi Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui

Moteris prisipažįsta, kad kritikos ir pašaipių komentarų ji sulaukia daug, netgi iš artimų žmonių. Vengdama dėmesio, moteris jau keleri metai nežindo dukrytės viešai ir nesuteikia niekam progos to komentuoti.

Kaip dažnai mergaitė nori mamos pieno, priklauso nuo jos nuotaikos, sako mama. Kai ji serga arba yra pavargusi, tuomet žinda dažniau. Kartais ji gali mamos krūties paprašyti du kartus per dieną, o kartais nežinda ir visą savaitę.

Denise įsitikinusi, kad mamos pienas vaikams yra nepakeičiamas. Svarbiausias to įrodymas – ir sūnus, ir duktė labai retai serga. Be to, mergaitė yra labai stropi ir gera mokinė, ji ir fiziškai išsivysčiusi gerai - bendraklases ūgiu lenkia visa galva. Mama įsitikinusi, kad už visa tai dėkoti reikia taip pat ilgam žindymui.

Įdomiausia šioje istorijoje, kad pagimdžiusi dukterį, mama buvo pasiryžusi ją maitinti... 6 mėnesius. Tada planavo duoti košių, kito maisto ir pamažu atjunkyti dukrytę. Tačiau kai suėjo 6 mėnesiai, Denise pamatė, kaip jos dukrytei reikia mamos pieno, ir nusprendė žindyti tol, kol ji pati atsisakys.

Viešai duodama interviu, Denise nori paneigti ir daug mitų, kurie sklando apie ilgą žindymą. Viens iš jų – jog mamos pienas nuo tam tikro laiko neturi jokios maistinės vertės. „Nesąmonė", – tvirtai nukerta ilgą žindymo patirtį turinti moteris.

Ji įsitikinusi, kad žindymas padeda jai išlaikyti liekną figūrą, be to, saugo nuo vėžio. Tačiau ne jos pačios, o būtent vaikų interesai yra svarbiausi, interviu „Daily mail" sakė 44 metų žindyvė.

Ji paneigia mitą, kad ilgai žindomi vaikai auga pernelyg prisirišę prie mamos, drovūs ir nesavarankiški. „Mokytojas sako, kad Belle yra ne pagal metus savarankiška", – atvirauja mama. Yra buvę, kad šešerių metų mergaitė savaitę atostogavo be mamos, ir tada jai nereikėjo mamos pieno.

Denise Sumpter visiškai pasikliauja savo nuojauta, vaikais ir gamtos suteikta teise moteriai žindyti.

Šeimos nuotraukų galima pamatyti čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis