TAVO VAIKO premjeroje – žingsnis link Kalėdų su filmu DRĄSUSIS ELNIUKAS ELIOTAS

Pajuskite Kalėdų magiją su visa šeima! Šį sekmadienį, lapkričio 18 d. pasinaudokite proga per TAVO VAIKO premjerą pirmieji pamatyti lietuviškai dubliuotą kalėdinį animacinį filmą „Drąsusis elniukas Eliotas“ – kino centruose „Forum Cinemas“.

Pasiruoškite įsimylėti mažytį elniuką su milžiniška širdimi! Tiksliau – mažytį arkliuką Eliotą, kuris turi svajonę tapti dovanas po visą pasaulį išvežiojančio Kalėdų Senelio elnių kinkinio gretose. Juo labiau artėjant Kalėdoms vienas Kalėdų Senelio elnias netikėtai praneša išeinantis... į pensiją. Eliotas nusprendžia, kad tai – jo šansas siekti svajonės. Ir nors daug kas jam sako, kad arkliukui niekada neatsiras vietos elnių kinkinyje, Eliotas nepasiduoda: užsidėjęs kalėdinę kepuraitę su elnio rageliais ir visapusiškai palaikomas savo geriausios draugės ožkelės Hazelės iškeliauja į Šiaurės ašigalį – į elnių varžybas.


Tačiau kelionės metu jiedu sužino, kad gresia nelaimė – kažkas grasina susidoroti su jų fermoje likusiais draugais. Eliotas susiduria su sunkiausiu sprendimu savo gyvenime: apginti draugus ar siekti svajonės ir išsaugoti Kalėdas?! Galbūt jam ir nereikia rinktis – juk didžiausiems svajotojams jų svajonės visada išsipildo!
Nuotaikingas kino kritikų liaupsinamas Kanados animatorių sukurtas filmas „Drąsusis elniukas Eliotas“ į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera lapkričio 18 d. kino centruose „Forum Cinemas“. Filmas dubliuotas lietuvių kalba, savo balsus animaciniams herojams padovanojo Neringa Varnelytė, Daiva Lebeliūnaitė, Neringa Nekrašiūtė, Ridas Žirgulis, Darius Krapikas, Saulius Čiučelis, Dalius Pletniovas, Marius Tumas.


TAVO VAIKO premjera – Drąsusis elniukas Eliotas
TAVO VAIKO premjera – Drąsusis elniukas Eliotas
Organizatorių nuotr.
Lapkričio 18 d. TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Drąsusis elniukas Eliotas“ vyks:


• 10.40 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“

• 11.05 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 13.00 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 13.30 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.00 val. Panevėžio „Forum Cinemas“ (Babilonas)


Daugiau informacijos rasite ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis