TAVO VAIKO premjeroje – konspiracinė animacinė komedija UŽSIMASKAVĘ ŠNIPAI

Juoko, visą šeimą vienijančių nuotykių ir animacinės magijos pliūpsnis Naujųjų metų startui – linksmai lietuviškai dubliuotas animacinis filmas „Užsimaskavę šnipai“, kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliaus su TAVO VAIKO premjera sausio 5 d. – pamatykite pirmieji!

Jei gardžiai juokiatės žiūrėdami filmą „Ledynmetis: susidūrimas“, su šypsenomis veiduose išeisite ir pažiūrėję „Užsimaskavusius šnipus“, nes šį filmą sukūrė animatoriai ir režisieriai Nickas Bruno ir Troy Quane, kartu dirbę ne tik minėtojo „Ledynmečio“ komandoje: jie kartu kūrė ir linksmąjį „Ferdinandą“, o atskirai dirbo su tokiais įsimintinais filmukais kaip „ Rio“, „Hortonas“, „Monstrų viešbutis“, „Riešutėlių filmas“, „Devintasis“ ir kt.

 

„Užsimaskavę šnipai“ kupini dar didesnių nuotykių ir dar linksmesnių pokštų nei išvardintieji abiejų animatorių darbai! Pagrindinis naujojo filmo herojus – bebaimis Lencas Sterlingas, kiečiausias šnipas pasaulyje. Nėra užduoties, kurios jis neįvykdytų; sugebėjimo, kurio nebūtų įvaldęs; pavojaus, kurio išsigąstų ir priešo, kurio nenugalėtų. Absoliučiai neįmanomas misijas jis galėtų atlikti užrištomis akimis, o eilinį kartą išgelbėtų pasaulį net vidury nakties, pažadintas iš miego.

 

Visiška Lenco priešingybė yra moksliukas Valteris. Jis nemoka bendrauti su žmonėmis, bijo savo paties šešėlio, o užrištomis akimis sunkiai surastų kelią iki tualeto savo namuose. Tačiau Valteris yra nuostabus mokslininkas, kurio idėjos, išradimai ir prietaisai turėtų pagelbėti sunkiose šnipų misijose.

 

Nuolat eksperimentuodama, vieną dieną Valteris truputį prisižaidžia: jo moksliniai bandymai Lencą paverčia... balandžiu. Super elegantiškas ir žavus šnipas tampa burkuojančiu paukščiu išsprogusiomis akimis. Atvirtimo žmogumi procesas – nei greitas, nei paprastas, o pasaulio gelbėjimas nelaukia! Keistoji porelė turi staigiai išmokti dirbti kartu, nes pavojus didėja sulig kiekviena minute...

 

Nutrūtgalviškų nuotykių, komiškų situacijų ir dialogų kupiną animacinį filmą „Užsimaskavę šnipai“ lietuviškai įgarsino tokie linksmuoliai kaip Mantas Stonkus, Darius Petkevičius, Jokūbas Bareikis, Benita Vasauskaitė, Tomas Rinkūnas, Kristina Andrijauskaitė, Marija Korenkaitė, Simas Poška ir kt.

 

Komedija „Užsimaskavę šnipai“ Lietuvoje startuos su TAVO VAIKO premjera pirmąjį 2020-ųjų sekmadienį: sausio 5 d. pasinaudokite proga pirmieji pamatyti šį animacinį filmą su visa šeima – juosta bus rodoma visuose kino centruose „Forum Cinemas“. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“ filmas bus rodomas LUXE salėje, o Kauno „Forum Cinemas“ – iSense salėje.

 

Tegu 2020-ieji prasideda magiškais įspūdžiais!

 

Sausio 5 d. (sekmadienį) TAVO VAIKO premjeros seansai su „Užsimaskavusiais šnipais“ vyks:

• 12.30 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“, LUXE salėjė

• 13.00 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

• 12.30 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis), iSense salėje

• 12.30 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.30 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)

 

Daugiau informacijos: http://www.forumcinemas.lt/Event/307479/
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis