Greta esančiose gimdyklose gimė berniukas ir mergaitė. Paaiškėjo, kad juos kai kas sieja

Linksma istorija nutiko vienuose Pietų Karolinos (JAV) gimdymo namuose. Čia šalia esančiose gimdymo palatose 18 valandų skirtumu gimė du vaikai - berniukas ir mergaitė.

Ši istorija kupina atsitiktinumų, kuriuos sugretinus nori nenori imi šypsotis.

Vienoje ligoninėje 18 valandų skirtumu gimė berniukas ir mergaitė. Jų tėvai iki tol nebuvo pažįstami. Visgi netikėto atsitiktinumo dėka jiems teko susipažinti.

Praėjusį savaitgalį Morgan ir Edwin Hernandez tapo tėvais. Gimusį naujagimį jie pavadino Romeo.

Jie tada dar nežinojo, kad gretimoje palatoje po 18 valandų ir 8 minučių gims mergaitė, kurią tėvai - Christiana ir Allan Shifflett - pavadins Džiuljeta.

Abu vardus tėvai savo naujagimiams buvo išrinkę dar nėštumo metu. Tai, kad jie gimė toje pačioje ligoninėje šalia esančiose palatose per vieną parą - visiškas siurprizas visiems šios istorijos herojams. Įdomi detalė ir ta, kad abiems moterims gimdymo terminas buvo numatytas kovo pabaigoje, tiesiog mažyliai gimė keliomis savaitėmis anksčiau numatyto laiko. Ir taip sutapo, kad tą pačią dieną ir toje pačioje vietoje.

Šekspyro "Romeo ir Džiuljetos" vardais pavadinti mažyliai gimė sveiki. Šią smagią istoriją paviešino populiarioji feisbuko paskyra "Love What Matters". Mažyliams buvo surengta bendra fotosesija, kurią pasiūlė apie šią vardų istoriją sužinojusi fotografė.

Abu naujagimiai gimė su plaukų kupeta ant galvų, o kai abu buvo fotografuojami bendrai nuotraukai, Džiuljetos mama papuošė dukryte galvos juostele. Graži Romeo ir Džiuljetos porelė, ar ne?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis