Gera žinia: „Mamų mugė“ vyks ir Vilniuje, ir Kaune

Gegužės 28 dieną Vilniuje, verslo parke „Gariūnai“, ir Kaune, „Urmo bazėje“, duris atvers didžiausia vaikų ir nėščiųjų prekių mugė. Svarbiausios naujienos: bus prekiaujama visų sezonų prekėmis, o Vilniuje mugė vyks net tris savaites.

„Mamų mugė“ rengiama atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas ir leidimą duris atverti prekybos centrams bei parduotuvėms. Tad kovo mėnesį turėjusi įvykti „Mamų mugė“ startuos gegužės 28 dieną. Vilniuje vyks iki birželio 14-osios, Kaune - iki birželio 4 dienos


Šeimos - už mugę. Tikslas - pirkti ir taupyti


„Prieš dvi savaites atlikome partnerių, kurie buvo užsiregistravę dalyvauti pavasario-vasaros sezono mugėje kovo mėnesį, apklausą. Didžioji dauguma pasisakė, jog mugės poreikis, kad ji įvyktų kuo greičiau, yra didžiulis. Svarbiausi respondentų argumentai, kad „Mamų mugėje“ - didžiausias pasirinkimas ir galimybė sutaupyti, perkant gerus, bet ne naujus daiktus“, - teigė mugės sumanytoja ir organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė.


Pasak J. B. Jauniškienės, vaikai auga, išauga rūbelius ir avalynę, pirkinių atidėti neįmanoma ir šiuo iššūkių kupinu laiku ypač suprantamas šeimų noras taupyti. Ji pati, auginanti keturis vaikus, šią idėją į Lietuvą parvežusi iš Jungtinių Amerikos Valstijų.


Šeimos mugėje vienu kartu įsigyja didžiąja daugumą vaikams reikalingų drabužių, avalynės, žaislų, knygų ar laisvalaikio pirkinių. Daugumą šeimų pirkti mugėje vieni iš kitų motyvuoja tikslas mažinti vartojimą ir tvarios mados idėja.


Svarbi naujiena, kad „Mamų mugėje“ Vilniuje net visą paskutinę savaitę, t. y. birželio 7-14 dienomis, pažymėtos prekės bus parduodamos su 70 procentų nuolaida. Anksčiau tokios nuolaidos buvo taikomos tik paskutinę mugės dieną."Mamų mugės" sumanytoja Jurga Barbora Jauniškienė
Kristinos Toleikienės nuotraukosBūsimos mugės tema: Keturi metų laikai


Vienas dažniausių apklaustųjų siūlymų – reikėtų atsisakyti sezoniškumo. Baiminamasi, kad, jei kiltų antroji pandemijos banga, rudenį nebūtų įmanoma surengti „Mamų mugę“.


Šilti kombinezonai, paltukai, megztukai ir ypač avalynė yra gerokai brangesnė už vasaros avalynę. Juos naujus nupirkti - brangu. Tad suprantamas pirkėjų nuogąstavimas, kad galimybės įsigyti šaltojo sezono prekių mažesnėmis kainomis rudenį gali ir nebūti. Tad šioje mugėje atsisakyta sezoniškumo, o partneriai pardavimui pateiks ir šiltų rūbų, avalynės.


Bus galima ne tik dviratukus ar paspirtukus pirkti, bet ir rogutes.


„Šį kartą kaip patarlėje, kad roges ruošti reikia žiemą“, - nestokoja geros nuotaikos mugės sumanytoja J. B. Jauniškienė.Mamų mugės organizatorės Laura Vyšniauskienė ir Jurga Barbora Jauniškienė
Mamų mugės organizatorės Laura Vyšniauskienė ir Jurga Barbora Jauniškienė
Kristinos Toleikienės nuotraukosLaukiame ir būsimi tėveliai, ir damos


Populiariausiais „Mamų mugės“ skyriais išlieka, kaip ir anksčiau, „Žaislų“ bei „Knygų“. Kaskart populiarėjo „Damų skyrius“. Prekių kiekis į šį skyrių buvo limituojamas, dabar jis gerokai padidintas. Tad moterys, net ir neauginančios vaikus, tegul pasinaudoja gražia proga užsukti į „Mamų mugę“ ir pasiieškoti pirkinių sau ne tik minėtame skyriuje, bet ir avalynės skyriuose. O gal būtent užtruks „Knygų skyriuje“, kaip, beje, ir vyrai? Tikimasi, jog bus didesnė pasiūla ir „Džentelmenų skyriuje“.


Na, o „Naujagimių prekių skyrius“ tituluojamas – rojumi. Būsimiems tėveliams, susiruošusiems pirkti vežimėlius, vystymo stalus, voneles, automobilines kėdutes, nešiokles ir, žinoma, pirmuosius žmogučiui rūbelius, bus didžiausias atradimas. Nėštukės ras sau reikalingų pirkinių „Nėštukių skyriuje“. Jame - ir rūbai ir, pvz., nėštukių pagalvės.


Mugėje bus laikomasi visų saugumo reikalavimų


Įėjimas į mugę vyks iš lauko. Ties įėjimu G3 reikės leistis laiptais žemyn ir taip bus patenkama į prekybos salę. Planuojama, kad 8 000 kv. m salėje vienu metu galės apsipirkti iki 500 pirkėjų.


Pirkinių į mugę reikėtų atvykti kaip ir į prekybos centrą - dėvėti apsauginę kaukę ir pirštines. Rekomenduojama vykti be vaikų. Laikantis numatytų saugumo reikalavimų, mugės salėje nebus poilsio zonų.


Pasibaigus mugei, kaip ir anksčiau, bus išdalinti labdarai palikti daiktai. Registruotis jų pasiimti kviečiami visi, kuriems tokia parama yra reikalinga. Registracija dėl labdaros bus paskelbta vėliau.


Išsamesnė informacija pirkėjams dėl darbo laiko, nuolaidų dienų ir labdaros - www.mamumuge.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis