Gimdyvė apstulbo pamačiusi, kas jai gimė

Likimas visada yra kupinas siurprizų. Be jų neapsieina ir retas nėštumas ar gimdymas.

Kim Guiley ir jos gyvenimo draugas Travis devynis mėnesius laukė vaikelio nežinodami, kokia bus jo lytis. Tai buvo sąmoningas poros apsisprendimas. Kim yra akušerės padėjėja – dula – todėl gerai pažįsta savo kūną, žino nėštumo sukeliamus pokyčius ir gimdymo eigą. Ji buvo įsitikinusi, kad gims mergaitė, nes nėštumas buvo labai panašus į anksčiau buvusįjį. Ir savijauta, ir fiziniai pokyčiai buvo kone analogiški. Pora jau augino trejų metų dukrytę Hazel, todėl džiaugėsi, kad gims sesytė pirmagimei.

Dar viena priežastis, kodėl jiems nebuvo svarbu žinoti vaiko lyties, buvo ta, kad 2015 metais moteris buvo patyrusi persileidimą, ir dabar ji tenorėjo susilaukti kūdikio. Sveiko kūdikio, nesvarbu, kokia lytis.

Tačiau šįkart stipri Kim intuicija nepasiteisino, ir viskas buvo ne taip, kaip jie įsivaizdavo.

Gimdymas vyko namuose, tačiau jį prižiūrėjusi specialistė pastebėjo, jog situacija klostosi taip, kad teks vykti baigti gimdyti į ligoninę. Kai vyras ėmė pakuoti daiktus kelionei į ligoninę, Kim pajuto, kad gimdymas jau artėja link kulminacijos – ji ėmė stumti ir netrukus sklandžiai gimė naujagimis.

Gimus vaikeliui tik po kurio laiko mama tarp kojyčių pamatė „kažką“, kas jai sukėlė šoką. Juk tai berniukas! Taip, taip, Kim ir Travis susilaukė naujagimio.

Būtent tokią akimirką ir užfiksavo gimdyme dalyvavusi fotografė Susannah Gill.

Can't stop laughing at this awesome capture by our birth photographer @susannahgill_photostorytelling... After a lifetime of dreaming about one of each, but months of feeling so strongly that we were having another girl, this is the moment we discovered Theo's sex!!

A photo posted by Kim Guiley (@blendingbeautiful) on Jul 26, 2016 at 10:57am PDT

Moteris prisipažino, kad širdyje iš tiesų svajojo apie berniuką, nes auginti porelę buvo senas jos noras. Tačiau ji buvo susitaikiusi su mintimi, jog gims mergaitė ir labai jos laukė. Net ir vardą jai buvo iš anksto išrinkusi.

One week ago today... Nothing in the world like the moment you meet your baby. (Photo by @susannahgill_photostorytelling)

A photo posted by Kim Guiley (@blendingbeautiful) on Aug 2, 2016 at 6:14pm PDT

Tačiau visus mergaitiškus vardus jauniems tėvams teko pamiršti, o namo jie grįžo nešini sūnumi Theo Elliot​.

Kai po gimdymo jauni tėvai pamatė šias nuotraukas, jie kvatojo iš širdies. Natūrali reakcija ir nesuvaidintos emocijos iš tiesų yra įspūdingos, ar ne?

Stud. Muffin.

A photo posted by Kim Guiley (@blendingbeautiful) on Jul 27, 2016 at 2:45pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis