Karolina Liukaitytė su dukrele bei kitos žinomos mamos domėjosi vaikų mados tendencijomis

Į naujos parduotuvės atidarymą su atžalomis rinkosi žinomos mamos ir tėčiai.

„Stilingi drabužiai – madingų tėvelių, madingiems vaikams! Tokiu šūkiu savo klientus pasitiko „Ogmios mieste" įsikūrusi drabužių parduotuvė vaikams ir paaugliams „Fashionita". Atidarymo proga butikas sukvietė žinomas mamas su vaikais: Karoliną Liukaitytę, Sandrą Šernę, Kariną Jeremian-Daniškevičę, Neringą Čukinienę, Guostę Dilienę, Ingridą Martinkėnaitę, Diana Dargienę, Ramunę Klivečkienę, Agnę Byčiūtę-Jankauskienę, Laurą Vagonę, Norą Lapinskienę.

Karina Jeremian-Daniškevičė su šeima
V.Černiausko nuotr.

Laura Vagonė su sūnumi
V.Černiausko nuotr.

Ingrida Martinkėnaitė su dukrele
V.Černiausko nuotr.

Kviestiniai svečiai ne tik apžiūrinėjo naujausias vaikų ir paauglių drabužių kolekcijas, bet ir stebėjo „Mažoji Mis" modelių tikrą madų šou! Tėvelių ir jų vaikų laukė linksmos pramogos – mago triukai, fėjos surengti žaidimai, dainininkės Dianos Dargienės dukros Unės baleto šokis, saldūs gardėsiai, kuriuos paruošė „Keksiukų pasaulis", gaivūs gėrimai, kuriais pasirūpino „Mana" premium kategorijos lietuviškų sulčių gamintojai.

Nuotraukų galerijoje – atidarymo akimirkos.

Vos prieš kelis mėnesius pirmuosius lankytojus pasitikusioje parduotuvėje apsipirkti gali visa šeima, čia prekių ras klientai nuo 2 iki 16 metų. „Siekiame, kad vaikai rengtųsi tik gerų ir patikimų prekės ženklų drabužiais, iš natūralių medžiagų. Visi žinome, kad vaikai nori būti savarankiški ne tik valgydami, tvarkydamiesi savo kambarį, bet ir rinkdamiesi drabužius. Ir tai – puiku! Taip iš anksto lavinamas jų pačių stiliaus suvokimas", - pasakoja parduotuvės savininkė.

Visos prekės yra europietiškos kokybės, gerai vertinamų ir žinomų italų bei ispanų gamintojų: „Monnalisa", „Pinco Pallino", „Byblos", „La Martina", „Twin-Set", „Trussardi", „To be too", „Miss Grant", „Street Gang", „Paul & Shark" ir daugelis kitų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis