Balandžio 18 d. „Mamų mugė“ grįžta su nuolaidomis! Kas tai per mugė?

Tai vienas iš didžiausių ekologinių įvykių Lietuvoje. Nors mugės pavadinimas lyg ir kreipiasi į mamas, tačiau dabar jau daug tiksliau būtų šį renginį vadinti „Šeimų muge“. Nes pradinė mažų vaikų rūbų mainytuvių idėja jau seniai „išaugo“, kaip kartu su muge užaugo ir dabar mugėje dažnai besilankantys madų besivaikantys paaugliai.

Mugė vienija beveik visas amžiaus grupes, neabejingas „antro gyvenimo“ idėjai. Čia ir savo išvaizdai neabejingi senjorai, ir ištisos šeimos, atvykusios iš kitų miestų, ir netgi nemažai svečių iš užsienio. Mugės organizatoriai juokauja, jog patys nustemba sulaukę užklausų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš Lenkijos bei Latvijos. Laikai kardinaliai pasikeitė ir dėvėtų drabužių mainai, varomi tvarumo ir taupymo vėjų, yra vis populiaresni ir visiems priimtini tiek dėl kainos, tiek dėl tausojimo idėjos. 

 

Vieno praradimas yra kito atradimas - tokiu principu vadovaujasi ir šių metų „Mamų mugė“. Juk iš čia galima išvykti ne tik mirtinai nesužeidus piniginės, bet ir būti pagirtam vidinio sąžinės balso, kuris greitosios mados parduotuvėse dažniausiai tik burba ir priekaištauja. O juk būna ir taip, kad perkant rūbus ir prisiminus, kad vaikai nuolat auga ir labai greitai išauga savo aprangą, rankos pačios pakabina drabužį atgal į jo vietą. 

 

Todėl norime pranešti gerąją žinią, jog jūsų sąžinė gali būti rami. „Mamų mugė“ ne tik stengiasi palengvinti gyvenimą daugybei šeimų, bet ir išpildyti kai kieno nepigius stiliaus norus, laikantis svarbiausių tvarumo ir ekologijos priesakų. Juk čia galima už negąsdinantį biudžetą vaikus apipirkti nuo galvos iki kojų, atrinktais aukštos kokybės ir geros būklės originaliais firminiais rūbais. Todėl gamta laimės du kartus. Vieną kartą, nes nebus gaminama ir resursai bus neišeikvoti. O kitą kartą, kad bus neišmesta. Ir vėl taupysime resursus – šį kart utilizacijai.


Mamų mugė
Mamų mugė
Pranešimas spaudai


 

Kiekvieni veiklos metai „Mamų mugei“ yra tarsi šventė, surenkanti tūkstančius bendraminčių ir kviečiančių juos „kuistis“ ir antram gyvenimui prikelti daugiau nei 200 tūkst. vienetų aukštos kokybės rūbų bei avalynės.

 

Tad kviečiame nepraleisti progos, nes balandžio 18 - 21d., tai paskutinės pavasario-vasaros sezono mugės dienos! Kurios startuoja su 50% pažymėtoms prekėms, o sekmadienį net 70%!Mamų mugė
Mamų mugė
Pranešimas spaudai


 

Mus rasite Vilniuje “Gariūnuose” įėjimas per G3 vartus, 0 aukštas!

 

Taip pat norime priminti, kad pasibaigus mugei partneriai turi galimybę neparduotus daiktus palikti labdarai stokojančioms šeimoms. Tokių įprastai turime apie 30 tūkst.!

Dovanojamus daiktus šeimoms dalinsime balandžio 25 d. dieną 14-18 val. ir balandžio 26 d. 10-13 val. VP GARIŪNAI.


Kviečiame atvykti pasirinkti savo vaikams ir jums reikalingų daiktų.


Labdaros gavėjai, jau gali pildyti registracijos anketą: https://rb.gy/acyijr

 


Mamų mugė
Mamų mugė
Pranešimas spaudai

Užsakymo nr.: PT_87121

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis