Teo ir Ieva pristato: kaip žaidžiant su kaštonais išmokyti vaiką skaičiuoti

(1)

1 žaidimas: skaičiuojame kaštonus


Šiam žaidimui jums prireiks trijų dalykų: kaštonų, ąžuolo lapų ir rašiklio. Ant kiekvieno ąžuolo lapo flomasteriu užrašykite skaičius nuo nulio iki devynių ir juos išdėliokite į vieną eilę.


Dabar imkite su vaiku kaštonus iš dėžės ir ties kiekvienu lapu padėkite tam tikrą jų skaičių: ties skaičiumi 3 – tris kaštonus, ties skaičiumi 7 – septynis.


Jei vaikas jau moka gerai skaičiuoti, galite pasunkinti užduotį štai taip: vaikui nematant, sudėkite kaštonus neteisingai. Tyčia suklyskite ir paprašykite vaiko pabūti mokytoju, patikrinti, ar visi kaštonai sudėti tinkamai. Bus daug džiaugsmo atradus klaidą. Klysta juk kartais ne tik vaikai, bet ir tėvai, ar ne?Ieva Andrulytė-Ptakienė


2 žaidimas: veriame kaštonų karolius


Šiam žaidimui reikia šviežių kaštonų, siūlo, ylos ir popieriaus lapelių, ant kurių užrašykite skaičius: 1, 2, 3, 4 ir t.t. Pirmiausia perverkite lapelį su skaičiumi 1, tada perverkite vieną kaštoną. Toliau: lapas su skaičiumi 2 ir du kaštonai ir t.t. Čiuopdami kiekvieną kaštoną skaičiuokite su mažyliu, kiek jų yra: vienas, du, trys...


Ieva Andrulytė-Ptakienė


JUMS GALI PATIKTI ŠIE MŪSŲ STRAIPSNIAI:


7 žaidimai su kaštonais

Žaidimai su kaštonais, kurie tinka ir patiems mažiausiems

Kaštonai+dažai=smagūs žaidimai


3 žaidimas: skaičiai iš kaštonų


Nupieškite ant popieriaus lapų skaičius – 1, 2, 3 ir t.t. Tada paprašykite vaiko skaičius sudėlioti iš kaštonų.


Ieva Andrulytė-Ptakienė


Žaisdami vaikai geriausiai įsisavina ugdomąją medžiagą, o akimirkos, praleistos kartu su mama ar tėčiu, stiprina tarpusavio ryšį. Smagių žaidimų!


www.ciaoteo.lt

Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis