Teo ir Ieva pristato: 4 žaidimai su gamtos gėrybėmis

(1)

Paskutiniuosius įrašus Ieva ir Teo skyrė žaidimams su kaštonais. Su jais iš tiesų galima nuveikti daug smagių dalykų. Tęsiame rudens ir gamtos temą.

Kaip žaidžiant su kaštonais išmokyti vaiką skaičiuoti


Žaidimai su kaštonais, kurie tinka patiems mažiausiems


Kaštonai+dažai=smagūs žaidimai


Šįkart siūlome žaidimus su kitomis rudens gėrybėmis.


Pagaliukų domino


Šiam žaidimui reiks panašaus ilgio pagaliukų, kurių abu galiukus nudažykite skirtingomis spalvomis. Paprašykite vaiko sudėlioti pagaliukus pagal spalvas: raudona tinka prie raudonos, geltona – prie geltonos. Tai puikus būdas mokyti vaiką spalvų pažinimo.


Pagaliukų domino
Pagaliukų domino
Ieva Andrulytė-Ptakienė


Linksmieji akmenukai


Net neabejojame, kad po vasaros jūsų namuose atsirado ir dailių akmenukų, kuriuos parsivežėte po atostogų prie jūros. Nudažykite juos baltu guašu – tai gali būti linijos, taškai, kreivės. Dėliokite su vaikais įvairiausias raštų kombinacijas, dėdami akmenukus vieną prie kito.


Linksmųjų akmenukų dėlionė
Linksmųjų akmenukų dėlionė
Ieva Andrulytė-Ptakienė


Gilių abėcėlė


Ant didelio lapo nupieškite gilių formas, kiekvieną kurių pažymėkite raidėmis – A, B, C ir t.t. Iš kitos spalvos popieriaus iškirpkite būtent tokio paties dydžio giles ir ant jų taip pat užrašykite raides. Vaiko užduotis – surasti tokią pačią raidę ir spalvotąją filę uždėti ant nupieštosios.


Gilių abėcėlė
Gilių abėcėlė
Ieva Andrulytė-Ptakienė


A didžioji ir a mažoji


Šis žaidimas tiks tada, kai vaiką norėsite supažindinti su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis. Iškirpkite iš popieriaus vienodo dydžio gilių formų. Jų kepurėles nuspalvinkite. Ant gilių užrašykite po didžiąją raidę, ant gilių kepurėlių – po mažąją raidę. Užduotis vaikui – surasti, kuriai gilei tinka kuri kepurėlė. Taip vaikas išmoks dvi vienos raidės formas – didžiąją ir rašytinę mažąją.


Raidžių žaidimas su gilėmis
Raidžių žaidimas su gilėmis
Ieva Andrulytė-Ptakienė


Smagių žaidimų!


www.ciaoteo.lt

Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis