Teo ir Ieva pristato: Kalėdų eglutė, kai namuose krykštauja mažylis

(2)

Artėjančių švenčių proga tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo pristato smagios ir netradicinės eglutės idėją.

Tokia Kalėdų eglė Ievos ir Teo namuose buvo per praėjusias Kalėdas, kuomet mažajam smalsučiui buvo pusantrų metukų. Tačiau ji kuo puikiausiai tiks ir dar mažesniam vaikui.


Ieva nusprendė sūnų pradžiuginti ne tik tradicine žaliaskare eglute, bet ir dar viena, skirta specialiai mažyliui. Šiam kūrybiniam darbeliui jums prireiks kartono, spalvoto popieriaus, klijų ir spalvotų kamuoliukų.


Iškirpkite iš kartono norimo dydžio eglę. Ji turi būti tokio dydžio, kad atsistojęs mažylis, iškėlęs ranką, pasiektų įmesti kamuoliuką pro aukščiausiai esančią skylę.


Teo Kalėdų eglutė
Teo Kalėdų eglutė
Ieva Andrulytė-Ptakienė


Apklijuokite kartoną žalios spalvos popieriumi ir iškirpkite apvalius apskritimus, pro kuriuos tilptų įmesti plastikiniai burbulai. Kad vaikui būtų įdomiau, kiekvieną iškirptą apskritimą apklijuokite skirtingos spalvos juostelėmis. Tai bus užuomina, pro kurią skylę kokios spalvos kamuoliuką reikia mesti.


Šis žaidimas vaikui patiks, nes yra iš tiesų smagus. Mėtant kamuoliukus į skyles ne tik treniruojama riešo ir akies koordinacija, bet taip pat vaikas mokomas pažinti spalvas. Be to, niekam ne paslaptis, kad Lietuva – krepšininkų kraštas, tas kas ten žino, gal šis žaidimas bus pirmasis vaikui, kuris sudomins jį šia sporto šaka.


Ieva kartoninę eglę įtaisė pintame krepšyje – tai labai patogu, kad įmetus burbulus, jie nepasklistų po kambarį, o būtų vienoje vietoje.


Teo Kalėdų eglė
Teo Kalėdų eglė
Ieva Andrulytė-Ptakienė


Smagių žaidimų ir dar smagesnio pasiruošimo pačioms gražiausioms artėjančioms žiemos šventėms!


www.ciaoteo.lt

Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis