TAVO VAIKO premjeroje – žiemiški nuotykiai animaciniame filme ARKTIES KOMANDA

Daug sniego ir daug nuotykių! Smagią žiemą visai šeimai į kino teatrus atneša lietuviškai dubliuotas animacinis filmas „Arkties komanda“, kuris Lietuvoje startuos su TAVO VAIKO premjera vasario 9 d. – pamatykite pirmieji!

Visai šeimai, pasiilgusiai tikros snieguotos žiemos – Kanados kompiuterinės animacijos meistro ir režisieriaus Aarono Woodley sukurtas filmas „Arkties komanda“, prie kurio kūrybos prisidėjo visas būrys Holivudo žvaigždžių: Alecas Baldwinas, Heidi Klum, Jeremy Renneris, Jamesas Franco, Omaras Sy ir kt."Arkties komanda"
Forum Cinemas nuotr.


Filmo veiksmas mažus ir didelius žiūrovus perkelia ten, kur netrūksta sniego – į Arktį, kur gyvenantis lapiukas Žaibas dirba vietiniame siuntų pristatymo skyriuje ir turi didelę svajonę – tapti rogių kinkinio šunų vedliu. Svajonė sunkiai įgyvendinama, nes Žaibas – juk lapinas, o ne šuo! Bet vieną dieną jam pasitaiko puiki proga įrodyti savo tinkamumą naujoms pareigoms: į itin nuošalią Arkties vietą reikia pristatyti paslaptingą siuntinį. Žaibas nedvejodamas iškeliauja vykdyti užduotį.


"Arkties komanda"
"Forum Cinemas" nuotr.Nuvykęs atkaklusis lapiukas aptinka slaptą tvirtovę, kurioje šeimininkauja piktas Otas von Vėplys, rezgantis baisų planą: ištirpdyti visą Arkties ledą ir tapti vieninteliu patvinusio pasaulio valdovu. Pasibaisėjęs Žaibas nutaria suardyti Oto von Vėplio planus, tačiau puikiai supranta, kad vienas to nepadarys. Pasitelkęs į pagalbą ištikimiausius draugus – baltąjį lokį, išsiblaškiusį albatrosą Lemį, inžinerijoje nusimanančią lapytę Džeidę, vilkiukus Diuką ir Dakotą bei porelę įtarių ūdrų, Žaibas išsirengia gelbėti pasaulio. Nuotykiai prasideda! Arktyje dar niekada nebuvo taip karšta!


Nuotaikinga ir sniego magijos kupina animacinė nuotykių komedija „Arkties komanda“ Lietuvoje startuos vasario 9 d. su TAVO VAIKO premjera. Pproga pirmieji pamatyti šį animacinį filmą su visa šeima!


Vasario 9 d. (sekmadienį) TAVO VAIKO premjeros seansai su „Arkties komanda“ vyks:

• 12.10 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“

• 13.30 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

• 12.35 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 13.10 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.45 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)


Daugiau informacijos: http://www.forumcinemas.lt/Event/307548/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis