Ką apie vaiką pasako jo gimimo mėnuo

Numerologija ir vaiko gimimas – šia tema TAVO VAIKO žurnale kalbinome astropsichologę Samantą Zachh.

PIRMAS MĖNUO – sausis 


Vaikas atėjo padėti savo broliui (sesei). Jei tokių neturi, tėveliams palanku apsvarstyti galimybę turėti dar vieną mažylį. Pagalba gali būti patarimai, paguoda. Mokykite nuoširdžios meilės sesei (broliui). 


ANTRAS MĖNUO – vasaris 


Užduotis – išmokti padėti, rūpintis ir slaugyti sergančius giminaičius. Taip pat išmokti gerumo, rūpesčio gyvūnais, vaikais, ypač močiutėmis, seneliais. Mokykite rūpintis savo šeima. 


TREČIAS MĖNUO – kovas


Jei jūsų vaikas gimė kovo mėnesį, peržvelkite savo giminės auklėjimo metodus. Stebėkite klaidas ir nekartokite jų. Vaiko užduotis – mokytis iš mamos ir savo vaikus auklėti kitais būdais.


KETVIRTAS MĖNUO – balandis


Vaikas atėjo padėti savo tėvui, paremti, paguosti sunkią akimirką. Mokykite vaiką dėkingumo savo tėvui.


PENKTAS MĖNUO – gegužė


Atėjo padėti savo mamoms sunkiais gyvenimo etapais, mokyti ją. Mokykite vaiką, kad reikia visuomet išlaikyti gerus ir šiltus santykius su mama, nors ir kokia padėtis. Mokykite dėkingumo jai.


ŠEŠTAS MĖNUO – birželis


Tokie vaikai turi išmokti nuo pat mažens šeimos, santykių meno. Mokykite juos tartis. Skiepykite šeimos vertybes. 


SEPTINTAS MĖNUO – liepa


Vaiko užduotis yra perkelti savo šeimą gyventi į kitą miestą, šalį. Rodykite jam kitas kultūras, tolimus kraštus. Siekite, kad jo gyvenimo būdas būtų aktyvus.


AŠTUNTAS MĖNUO – rugpjūtis


Užduotis – sutvirtinti jūsų – tėvų santykius. Tokie vaikai turi padėti abiem tėvams susitvarkyti santykių trūkumus, konfliktus.


DEVINTAS MĖNUO – rugsėjis


Atėjo atkurti šeimos talentų. Dažnai turi ekstrasensorinių gebėjimų. Tokio vaiko tėvams reikia atrasti jo talentus. 


DEŠIMTAS MĖNUO – spalis


Padidinti savo šeimos pinigus. Jums taip pat būtina pagerinti šeimos turtą investicijomis, perduoti jas savo palikuoniams. 


VIENUOLIKTAS MĖNUO – lapkritis


Atėjo pagerinti šeimos statuso. Išmokti to, ko nemoka giminė, „įnešti“ į ją naujovių. Turi būti pripažintas ne tik draugų, bet ir visuomenės. Mėgsta kliūtis, konkuruoti.


DVYLIKTAS MĖNUO – gruodis


Atėjo išmokti klausyti ir išklausyti artimųjų patarimų. Išmokti duoti tai, ko reikia žmonėms. Būtina mokyti gražiai bendrauti su savo tėvais, jausti jiems dėkingumą  ir pagarbą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis