Sausainiai iš dviejų produktų, kurie tiks ir patiems mažiausiems

Tinklaraštyje „Zuikio receptai“ galima rasti sveikesnių patiekalų receptų, kurie tinka kūdikiams ir mažiems vaikams. Šįkart tinklaraščio autorė su mumis dalijasi sausainių, kuriems iškepti reikia vos dviejų produktų, receptu.

Savaitgalio rytas... Pramerki vieną akį – laikrodžio rodyklė rodo šešias... Pramerki kitą – tavo mažasis zuikis saujoje laiko katės ėdalą ir jau tuoj tuoj ragaus...


Pirmasis variantas – tu nuramini save, jog jei katinas valgo, tai ir zuikiui nieko nenutiks. Užmerki akis ir miegi toliau.


Antras variantas – šoki iš lovos ir žaibišku greičiu (lyg grėstų mirtinas pavojus) čiumpi iš jo rankų katino maistą. Pasigirsta nepasitenkinimo klyksmas, kuris tikriausiai prižadina visus laiptinės kaimynus ir tu keliauji ruošti pusryčių... 


Visada renkuosi antrą variantą, net ir suvokdama, kokia pavargusi ir pikta būsiu visą dieną. „Tokia jau ta tėvystė“, – po zuikio pusryčių, mintyse ruošdama sau litrą kavos, pagalvoju.


Na, ir tą dieną visada gaminu kuo paprasčiau...


Jei mažyliui (ar Jums) patinka kokosai ir bananai – tai šis receptas vienas paprasčiausių ir sveikiausių. Šie sausainiai labai minkšti, paprasti ir gana skanūs. Puikiai tinka visai šeimai pusryčiams ar kaip užkandžiams, be pieno produktų, be gliuteno ar cukraus... Ir dar kartą kartoju tik iš dvejų produktų.


8 mažiems sausainiams reikės:


1 didelis saldus bananas;


1/2 puodelio kokosų drožlių.


Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių. Šakute ar trintuvu sutriname bananą, suberiame kokosų drožles ir dar kartą pertriname. Suformuojame sausainius ir kepame 15 minučių.


Sausainiai tiks ir mažiems vaikams, ir jų tėveliams.
Sausainiai tiks ir mažiems vaikams, ir jų tėveliams.
Tinklaraštis ZUIKIO RECEPTAI


Šaltinis:

„Zuikio receptai“

FB paskyra

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis