Saldžiam jūsų mažylio miegeliui

Tik į šį pasaulį atkeliavęs mažylis miega net apie 20 val. per parą, tad beveik visa kūdikio diena ir naktis prabėga lovelėje, ant vaikiško čiužinio. Pasirūpinkite, kad šios miego valandos būtų kokybiškos ir ramios – palydėkite savo mažylį į saldaus miego karalystę su DORMEO!

Patirtimi dalijasi tinklaraščio „Maži pirščiukai“ autorė Jurgita, 1 m. 7 mėn. Uršulės mama:


„Dormeo Baby“ vaikišką čiužinį turime vos du mėnesius, tačiau galiu drąsiai sakyti, kas jis puikus.


Uršulė turėjo tokią bėdelę – po kiekvieno miegelio ji pabusdavo šlapia galvyte, nes miegodama labai daug prakaituodavo. „Dormeo Baby“ čiužinio medžiaga yra laidi orui, kvėpuojanti, todėl miegodama ant šio čiužinio mergaitė pabunda sausa. Tai man buvo tikras atradimas, prilygstantis dar vienam pasaulio stebuklui!


Be to, Uršulė pradėjo geriau miegoti ir naktimis. Kadangi čiužinys turi kietesnį pagrindą, tai naktimis Uršulė mažiau vartosi, mažiau juda, mažiau malasi. O kai mažiau juda, tai neišsibudina iki pat ryto. Ryte ji pabunda geresnės nuotaikos, su šypsena.


Asmeninis albumas


Nuo šiol ir aš galiu labiau pailsėti, nes nebereikia naktimis keltis prie Uršulės, budėti stebint, ar ji nenusispardė antklodės, mano miegas taip pat tapo ramesnis. Visos mažus vaikus auginančios mamos žino, kaip tai svarbu – gerai išsimiegoti ir mamai. Dieną ne tik dukrytė ramesnė, žvalesnė, bet ir aš, jos mama. Mes abi drauge galime daug daugiau nuveikti, su naujomis jėgomis eiti tyrinėti pasaulio.


Aišku, nebuvo taip, kad jau pirmą naktį Uršulė užmigusi ant šio čiužinio būtų išmiegojusi ramiai, iki pat ryto. Ne, tai įvyko maždaug per savaitę. Ir aš tuo labai džiaugiuosi!“


Gamintojo archyvas


Dormeo Baby“ čiužinys


Tai – saugus ir patogus jūsų kūdikio miegas. Kietesnis šio čiužinio paviršius neleidžia veidukui nugrimzti į čiužinį, palieka pakankamai erdvės cirkuliuoti orui ir mažylis gali lengviau pasukti galvą į šoną. Kaip tik toks yra „Baby“ čiužinys iš tvirtą atramą suteikiančios „Ecocell®“ medžiagos.


„Ecocell®“ – tai aukštos kokybės naujos kartos putų poliuretanas. Šio čiužinio pagrindą sudaro 2 skirtingo kietumo sluoksniai:


Kietesnis. Tinkamas kūdikiams iki 6 mėnesių.


Minkštesnis. Rekomenduojamas mažyliams nuo 7 mėnesių.


„Baby“ čiužinio užvalkalas yra su užtrauktuku, lengvai nusegamas ir jį galima skalbti iki 40 °C temperatūros vandenyje. Be to, užvalkalas yra nelaidus skysčiams ir apsaugo čiužinį nutikus vaikiškoms „nelaimėms“.


Daugiau informacijos: https://www.dormeo.lt/

Užsakymo nr.: PT_56937

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis