Berniukas ar mergaitė? 3 originalūs būdai sužinoti vaiko lytį

Užsienyje, ypač JAV, labai populiarūs vakarėliai, kurių metu vaikelio besilaukianti pora visiems artimiesiems ir draugams atskleidžia savo būsimo vaikelio lytį.

Vienas paprasčiausių variantų parodyti, kokios lyties vaikelis gims, yra specialaus torto valgymas. Iš anksto yra užsakomas tortas su tokios spalvos įdaru, kokio vaikelio yra laukiamasi: jeigu mergaitės - rausvu, jei berniuko - melsvu.

Tačiau paskutiniuoju metu tėvai tapo ypač išradingi ir į mažylio lyties atskleidimo vakarėlius pažvelgia itin kūrybiškai.

Jūsų dėmesiui - trys vaizdo įrašai, kuriuose įamžinta smagi akimirka, kai būsimieji tėvai ir jų draugai sužino, kas gims - berniukas ar mergaitė.

1. SESĖ AR BROLIS?

Keturis sūnus auginanti šeima atskleidžia paslaptį, ko gi laukiasi šįkart. Būsimoji mama prisipažįsta žinanti atsakymą, tačiau jo nežino berniukų tėtis ir vaikai. Smagus būdas, kuriam prireikė daug balionų. Ir, aišku, išradinga mama, kuri vos neapgavo visos savo šeimos.

2. TAIKLIOJI RANKA

Šis būdas iš tiesų dar niekur nematytas ir labai patiks visiems medžiotojams arba bent tiems, kurie mėgsta šaudyti tire. Būsimieji tėvai pirmiausia turi pataikyti į visus balionus, o tada ir paaiškės, kas gims - berniukas ar mergaitė.

3. PASLAPTIS ATSKLEISTA

Šis vaizdo įrašas įdomus ir tuo, kad jame būsimojo vaikelio lyties nežino nei pati mama, nei tėtis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis