Kristupas ir Jurgita Krivickai susilaukė penktojo vaikelio

Kristupas Krivickas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė, kad balandžio 5 dieną jie su žmona Jurgita susilaukė penktojo vaikelio – sūnaus.

Kristupas Krivickas džiugia žinia pasidalijo štai tokiu įrašu:


„Šiandien, balandžio 5 - ąją dieną, 10 valandą 11 minučių Vilniuje, Santaros klinikų, akušerijos skyriuje, sklandžiai ir laimingai gimė mūsų su Jurgita sūnus! Mūsų taip lauktas penktasis vaikas! Daug buvo nerimo, daug pastangų ir rūpesčio, kad šį kartą viskas įvyktų laiku ir laimingai. Taip ir įvyko! Mama ir mažylis jaučiasi puikiai! Nuoširdžiai dėkojame visiems Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro gydytojams, kurie nuo pat pradžių itin profesionaliai ir dėmesingai rūpinosi ir prižiūrėjo Jurgitos nėštumą. Ypatingas AČIŪ daktarei Danutei Lištvanienei! Skyriaus vedėjui Romoaldui Juršėnui, akušerei Laima Plungienei! Sūnus gimė didelis, stiprus ir sveikas! Svoris - 3990 gramų, ūgis - 55 cm! Esame laimingi! Galite sveikinti!“
TAVO VAIKO žurnalas Kristupą su Jurgita kalbino žurnale tuomet, kai pora jau buvo paskelbusi, jog laukiasi penktojo vaikelio. Tąkart paklaustas, ar visi vaikai planuoti, Kristupas atsakė: „Be jokios abejonės, viskas gražiai, natūraliai, planuotai. Klausiate, ar nė vieno „netyčiuko“? Tikrai ne! Šiais laikais normalūs žmonės planuoja, šiek tiek ruošiasi, nes turi pagalvoti apie daug ką. Ne tik apie tai, kad šeimoje atsiras dar vienas vaikelis, bet ir apie tai, kaip jausis kiti vaikai, kaip bus su darželiu ir mokykla, logistika ir t. t.“


Jurgita ir Kristupas Krivickai
Jurgita ir Kristupas Krivickai
Dainius Labutis (ELTA)Tame pačiame interviu Jurgita TAVO VAIKO žurnalo redaktorei pasakojo: „Kai laukiausi Augusto, jis nusprendė gimti 26 savaičių, jaučiausi kaip apvogta, taip trūko to viso likusio nėštumo laiko, buvo labai skaudu. Po tokių išgyvenimų apie kitą vaikelį tikrai negalvojome. Kai Augustui jau buvo šeši mėnesiai, važiavome į Kauno klinikas, į Motinos pieno banko atidarymą. Prie mūsų priėjo profesorius Rimantas Kėvalas ir pasakė: „Laukiame jūsų vėl.“ Pradėjome abudu su Kristupu protestuoti, o profesorius nuramino, kad labai maža tikimybė, jog tokia padėtis kaip su Augustu pasikartos. Kai Augustui sukako metukai, kai jis tvirtai atsistojo ant kojų, kai pamatėme, koks jis stebuklingas, atėjo tikrasis džiaugsmas ir ramybė. Besilaukiančią penktojo kartais apima nerimas, dažniau skambinu specialistams, bet tai natūralu po tokių patirčių“.


Kristupas ir Jurgita Krivickai dabar augina penkis vaikučius: Atėnę, Eladą, Faustą, Augustą ir naujagimį, kurio vardo pora dar nepaskelbė.


Krivickų šeima
Krivickų šeima
Dainius Labutis


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis