Sūnaus gimtadienį Jasaičiai atšventė su šokiais, muilo burbulais ir meškų šou

Vizažistė ir dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė kartu su vyru krepšininku Simu Jasaičiu atšventė sūnaus Dominyko ketvirtąjį gimtadienį. 

Nors iš pradžių šeima planavo nedidelę ketvirtojo gimtadienio šventę, viskas pasisuko kita linkme. „Gimtadienis virto įspūdinga švente, kurioje pramogavo ne tik vaikai, bet ir suaugę“, – juokėsi O. Pikul-Jasaitienė. 


Antrus metus iš eilės Jasaičiai šventei pasirenka gimtadienių erdvę „COSMOS Place“. Ši vieta šeimai paliko didžiulį įspūdį, todėl sužinoję, kad erdvė atsinaujino, kitos vietos net nesvarstė. Kiekvieną mėnesį Vilniuje, „Ogmios mieste“ įsikūręs vaikų žaidimų kambarys stebina naujais interaktyviais sprendimais, kurie yra paremti naujausiomis technologijomis. „Ši erdvė ne tik netradicinė, bet ir saugi, tvarkinga. Liepos mėnuo niekada nelepina gerais orais, todėl turėjome pamoką nedaryti šventės lauke“, – pasakojo O. Pikul-Jasaitienė. 


Ketvirtasis Dominyko Jasaičio gimtadienis
Ketvirtasis Dominyko Jasaičio gimtadienis
Adam Aleksejėvič nuotr.


Šventės temą „Kosmosas“ pasiūlė dekoratorių komanda „Eliviz“. O. Pikul-Jasaitienė teigė apsidžiaugusi, kad paklausė dekoratorės patarimo ir pasirinko būtent šią temą. „Myliu tave iki Mėnulio ir atgal“ – toks užrašas puošė vieną iš gimtadienio dekoracijų. Daugybės pagyrų sulaukė idėjos įgyvendinimas ir įspūdingos dekoracijos. Šventės metu vyko meškų ir muilo burbulų šou. Didžiulių meškų pasirodymas paliko be žado ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Kiekvienas svečias norėjo įsiamžinti su meška.


Kartu su vaikais į žaidimų pasaulį leidosi animatorė, kuri pasirūpino ir mažųjų grimu. Oksanai didžiulį įspūdį paliko neseniai įrengta išmani diskotekos salė, kur vaikai šokdami kartoja video matomus judesius. Skonio receptorius pamalonino kosmoso tema dekoruotas varškės ir aviečių tortas. Šventės akimirkas įamžino vienas mėgstamiausių O. Pikul-Jasaitienės fotografų Adam Aleksejevič. 


Gimtadienio akimirka
Gimtadienio akimirka
Adam Aleksejėvič nuotr.„Nesuklydome su mama sugalvojusios į gimtadienį paimti namuose keptos duonos. Ji buvo tiesiog nušluota nuo stalo. Draugės mama iškepė šimtą naminių kibinų, kurie taip pat visiems patiko. Prieš šventės prisidėjo labai daug žmonių, patys nebūtume spėję tiek padaryti. Be komandos šventė nebūtų buvusi tokia puiki. Ketvirtasis Dominyko gimtadienis atšvęstas stipriai ir trankiai. Na, o dovanoms išpakuoti prireikė dviejų dienų“, – šypsojosi O. Pikul-Jasaitienė. 


Daugiau gimtadienio akimirkų – nuotraukų galerijoje:
Jasaičiai sūnui padovanojo planšetę, į kurią Dominykui įrašys lavinančių žaidimų ir filmukų. Taip vaikas galės mokydamasis žaisti. Taip pat šeima įteikė sūnui įvairių žaislų, o netrukus pirks vaikišką lovą. „Dovanas vos parsinešėme namo. Jos labai įvairios, svečiai pasirūpino robotais, tankais, muilo burbulais, laivais. Viskas, kas gali patikti vaikui“, – tikino O. Pikul-Jasaitienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis