Nėštukių mados: netrukus gimdyti turinti Rihanna vakarienei su mylimuoju pasirinko išskirtinį aprangos derinį

Atlikėja Rihanna, kaip skelbiama, šį mėnesį jau turėtų gimdyti. Vis dėlto tai jai nesutrukdo keliauti į miestą ir mėgautis gyvenimu.

Sekmadienio vakarą Rihanna buvo pastebėta su vaikinu A$AP Rocky Santa Monikoje. Nėščia dainininkė (34 m.) vakarienei su reperiu restorane „Giorgio Baldi“ pasipuošė apsivilkdama sidabriniu tinkleliu puoštą palaidinę ir sijoną.   


Motinos dienos išvykoje Rihanna kerėjo permatomu sidabriniu tinkleliu puošta trumpute palaidine, kartu su atitinkamu mini sijonu.  „Diamonds“ hito atlikėja dėvėjo mėlynos spalvos satino apyrankę su derančiomis apatinėmis apyrankėmis, pridedant žėrinčius aukštakulnius.


Jos stilių papildė sidabro spalvos pakabukas ir „Balenciaga“ sidabrinė rankinė.  Rihanna pasipuošė veidą įrėminančiomis kasytėmis, pasirinkdama tviskantį akių makiažą ir rožines lūpas. Buvo pastebėta, kad Rihanna išlipo iš automobilio, lydima apsauginių, o tada patraukė į garsenybių pamėgtą restoraną. 33 metų A$AP mūvėjo juodas kelnes su derančiu megztiniu ir švarku, pridedant baltą sagą.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis