7 griežtos taisyklės, kurių augant turi laikytis Elon Musk vaikai

Turtingiausio pasaulio žmogaus, multimilijonieriaus Elon Musk vaikai augdami turi laikytis tam tikrų taisyklių, kurioms gaires nubrėžė pats Elon.

„Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas visada turėjo savo asmeninę nuojautą, kad ir ką darytų. Mylėkite jį ar nekęskite jo, niekas negali paneigti, kad šis vyras tikrai yra unikalus savo požiūriu į gyvenimą. Tas išskirtinumas galioja ir jo vaikų auklėjimo stiliui. Elon su savo buvusia žmona Justine dalijasi dvynių Griffin ir Xavier (18) bei trynukų Kai, Saxonu ir Damian auklėjimu. Elon ir jo buvusi mergina, atlikėja Grimes taip pat turi sūnų X, kuriam gegužės 4 d. sukanka dveji metai ir dukrą Exa Dark Sideræl, kuri gimė 2021 m. gruodį.  


Tad kaip Elon auklėja savo septynis vaikus?


1. Jie auginami taip, kad būtų Elon Musk verslo imperijos paveldėtojai


Elon buvusi mergina atlikėja Grimes 2022 m. atskleidė, kad Elon auklėdamas vaikus vadovaujasi būtent šia taisykle, kuri, beje galbūt jau pakenkė jų sūnui X. Dainininkė sako, kad jos buvęs gyvenimo draugas labai daug tikisi iš jų mažamečio sūnaus ir gana dažnai su juo pasirodo viešojoje erdvėje. Nors Elon savo vyresnius vaikus visada saugojo nuo žiniasklaidos dėmesio, pastaraisiais metais matėme daug Elon viešų pasirodymų su berniuku. „Aš turiu galvoje, kad Elon tikrai mato jį kaip savo imperijos paveldėtoją ir pritraukia jį prie visko, kuo jis pats šiuo metu gyvena“ , - sakė Elon buvusi mylimoji Grimes.


2. Jiems leidžiam mokytis internetu


Elon požiūris į švietimą yra labai netradicinis. Praėjusiais metais tiesioginio interviu „Clubhouse“ metu Elon sakė manantis, kad jo vaikai iš interneto išmoks daugiau nei iš bet ko kito. „Na, aš pastebėjau, kad mano vaikai daugiausia buvo mokomi iš „YouTube“ ir „Reddit“, – sakė Elon.  „Manau, kad buvo ir realių pamokų, bet sprendžiant iš laiko, kurį jie praleido internete, atrodė, kad didžioji jų mokymosi dalis iš tikrųjų vyksta internetu“, – sakė Elon. 


3. Elon Musk sūnui X neleidžiama Grimes vadinti „mama“


Elon ir dainininkės Grimes sūnus X nevadina savo mamos „mama“ ar jokiu šio žodžio variantu. Vietoj to, X vadina Grimes ją Claire - tikruoju merginos vardu. „Aš gerbiu šį Elon sprendimą, o ir pati nemėgstu būti tapatinama tik su „mama“, – rugsėjį žurnalui „Vogue“ sakė Grimes.Grimes, Elon Musk
Grimes, Elon Musk
Vida Press4. Elon vaikai privalo skaityti dažniau nei žaisti vaizdo žaidimus


Elon vaikystės meilė vaizdo žaidimams padėjo jam išsiugdyti aistrą programavimui, kuris jam taip pasitarnavo per jo karjerą. Natūralu, kad patys Elon vaikai yra aistringi vaizdo žaidimų žaidėjai.  Nors Elon paprastai palaiko savo vaikus gilinantis į jiems patinkančius pomėgius, jis turi vieną labai griežtą laiko, praleidžiamo prie vaizdo žaidimų, taisyklę - vaikai turi skaityti dažniau nei žaisti vaizdo žaidimus.


5. Elon Musk nuomone, vaikai turi susidurti su sunkumais, kad taptų sėkmingi


Lengva pamiršti, atsižvelgiant į jo statusą dabar, tačiau vaikystėje ir ankstyvoje pilnametystėje Elon susidūrė su daugybe iššūkių. Būdamas 17 metų jis persikėlė iš savo gimtos šalies Pietų Afrikos į Kanadą be jokios tėvų paramos.  Jis taip pat patyrė patyčias mokykloje iki 15 metų. Nors tuo metu šie sunkumai buvo didžiuliai, Elon mano, kad jie padėjo jam pasiekti tokią sėkmę, kokia jsi turi šiandien. Todėl jis mano, kad jo vaikai taip pat turi patirti tam tikrų sunkumų.Elon Musk
Elon Musk
Vida Press6. Elon vaikai turi rūpintis savo sveikata


Atrodo, kad Elon skatina sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną savo namuose.  Auklė, kuri kažkada prižiūrėjo jo trynukus, „TikTok“ vaizdo įraše atskleidė, kad berniukai labai rūpinosi savo sveikata. Ji taip pat apibūdino juos kaip „gerai besielgiančius“, todėl atrodo, kad gera elgsena taip pat yra svarbi praktika Elon namuose.


7. Elon Musk vaikai turi žinoti, kad Elon nevaidina aktyvaus vaidmens savo vaikų gyvenime, kol jie yra maži


Dabar, kai vyresnieji Elon sūnūs yra paaugliai, jie gali tikėtis pamatyti jį daug dažniau, nei galėjo matyti būdami mažesni.  Tačiau jo jaunesniems vaikams kol kas teks būti prižiūrimiems mamos ir auklės. 2020 m. milijardierius atskleidė, kad jis nevaidina didelio vaidmens augindamas savo vaikus, kai jie yra kūdikiai. „Šiuo metu nelabai ką galiu padaryti. Grimes šiuo metu vaidina daug didesnį vaidmenį vaiko auklėjime nei aš“, – „The New York Times“ sakė Elon. „Kai vaikas paaugs, man teks daugiau vaidmens. Manau, kad tiesiog darau tai, ką dariau su kitais savo vaikais“ - sakė jis.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis