Septynių vaikų motina Lenkijoje pagimdė penketuką

Septynių vaikų motina Lenkijoje pagimdė penketuką. Dominika Clarke, kuri jau augino septynis vaikus nuo 10 mėnesių iki 12 metų amžiaus, sekmadienį Krokuvoje susilaukė penkių mažylių, pranešė lenkų žiniasklaida. Motina po gimdymo sakė, kad „jaučiasi geriau nei tikėjosi“.

Naujagimiams – trims mergaitėms ir dviem berniukams – suteikti Ariannos Daisy, Eliabeth May, Evangeline Rose, Charleso Patricko ir Henry‘io Jameso vardai. Kūdikiai po 29 nėštumo savaičių gimė atlikus cezario pjūvio operaciją. Visiems jiems dar reikalingas papildomas deguonis. Krokuvos ligoninės Neonatologijos skyriaus vadovas Ryszardas Lauterbachas teigė esąs tikras dėl penkių neišnešiotukų būklės. „Tikimės, kad patirsime džiugią jų išleidimo akimirką“, – sakė jis.


Pora iš tikrųjų planavo tik dar vieną vaiką. „Tačiau paaiškėjo, kad jų buvo daugiau“, – sakė D. Clarke ir jos britas vyras Vonce‘as. Nėštumą jie pavadino „stebuklu“.


Ligoninės duomenimis, tikimybė pagimdyti penketuką yra viena iš 52 mln. „Šansai laimėti loterijoje – didesni“, – šypsojosi laiminga motina. Tačiau jai, kaip matematikei, esą patinka „tokia statistika“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis