Opozicija įtaria, kad L. Slušnys įsitraukė į su Seimo nario statusu nesuderinamą veiklą: padėjo žmonai platinti vadovėlius

Opozicija įtaria, kad valdančiųjų konservatorių frakcijai priklausantis Linas Slušnys vykdė su Seimo nario statusu nesuderinamą veiklą. Valdančiųjų oponentų teigimu, L. Slušnys galimai padėjo savo žmonai mokyklose platinti vadovėlius, kuriuos išleido šeimos verslas. Dėl šių įtarimų kreiptasi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją su prašymu nustatyti, ar Seimo konservatorių atstovas nepažeidė politikų elgesio principų.

Kaip Eltai patvirtino Mišrios Seimo narių grupės pirmininkė Agnė Širinskienė, kreipimąsi pasirašė iš viso 23, trijų opozicinių frakcijų nariai – Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) bei Darbo partijos atstovai.


Kreipimesi reikalajama ištirti L. Slušnio veiklą, remiantis TV3 televizijos žiniose bei portale pasirodžiusia informacija apie tai, kad L. Slušnio žmona, Socialinio ir emocinio ugdymo instituto vadovė, po mokyklas platina jos privataus verslo išleistus vadovėlius. Teigiama, kad vadovėlius platinti padėjo ir pats Seimo narys.


„Pastebėtina, kad ši L. Slušnio veikla neturi nieko bendro su jo einamomis Seimo nario pareigomis. Darbinės funkcijos (prekių išvežiojimas užsakovui) yra atliekamos tik su Seimo nariu siejamam privačiam jo žmonos verslui“, – teigiama kreipimesi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis